Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υποψήφιοι ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Mariosxlk Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Mariosxlk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Υποψήφιοι ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2020)
    Αποστολή: 21/Αυγούστου/2019 ώρα 18:24
καλησπέρα ήθελα να κάνω μια ερώτηση φέτος έδωσα πανελλήνιες και πρωτη επιλογη εχω την σμυν ωστόσο ειμαι 180 μόρια κάτω από την περσινή βάση. πιάνω την περσινή της σμυ την οποία και έχω δηλώσει ως δεύτερη επιλογή . αν λοιπών ενταχθώ στην σμυ θα μπορέσω να μπω στην σμυν σαν επιλαχών αφού μάλλον θα είμαι από τους πρώτους επιλαχόντες αργότερα; δηλαδή μπορεί κάποιος από μια στρατιωτική σχολή να περάσει σε άλλη σαν επιλαχών;
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Μαρτίου/2019
  Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2019 ώρα 19:06
Αρχικά αποστάλθηκε από Mariosxlk

καλησπέρα ήθελα να κάνω μια ερώτηση φέτος έδωσα πανελλήνιες και πρωτη επιλογη εχω την σμυν ωστόσο ειμαι 180 μόρια κάτω από την περσινή βάση. Πιάνω την περσινή της σμυ την οποία και έχω δηλώσει ως δεύτερη επιλογή. Αν λοιπών ενταχθώ στην σμυ θα μπορέσω να μπω στην σμυν σαν επιλαχών αφού μάλλον θα είμαι από τους πρώτους επιλαχόντες αργότερα; Δηλαδή μπορεί κάποιος από μια στρατιωτική σχολή να περάσει σε άλλη σαν επιλαχών;
Περιμενε να βγουν οι βάσεις... Σίγουρα δεν θα υπάρχουν μεγάλες εκπλήξεις αλλά ποτέ δεν ξέρεις
καλη συνέχεια
Aμές δέ γ' εσσόμεθα πολλώ κάρρονες
Επιστροφή στην κορυφή
Sofmix02 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Sofmix02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2019 ώρα 19:58
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σου, καλά μας αποτελέσματα
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2019 ώρα 20:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Sofmix02

χεχε καλο μας διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2019 ώρα 20:13
Αρχικά αποστάλθηκε από Sofmix02

χεχε καλό μας διάβασμαααα
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Αυγούστου/2019 ώρα 18:07
Επιστροφή στην κορυφή
Sofmix02 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Sofmix02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Αυγούστου/2019 ώρα 20:10
Παιδιά μια τελευταία ερώτηση, φέτος οι ΣΜΥ, ΣΜΥΑ, ΣΜΥΝ μπήκαν ως επιλογή από το 4ο επιστημονικό Πεδίο, σε περίπτωση που τελειώσω την ΣΜΥ , ενώ έχω περάσει από 4ο πεδίο μπορώ να ξαναδώσω πανελλήνιες για ΣΣΕ που έχω το 10% , ρωτάω γιατί η ΣΣΕ είναι μόνο από το 2ο πεδίο.
Ευχαριστώ για το χρόνο σας
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Υποψήφιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:05
Ρε παιδια δίνω φέτος και θέλω στρατιωτική σχολή.
Δεν πιστεύω λόγω αθλημάτων + στις υγειονομικές να θέλουν πόδια, κοιλιά χωρίς τρίχες (αποτριχωμένο σωμα ή ξυρισμενο)
Περίεργή απορία αλλά ...

Ποιος γνωρίζει; ε
Επιστροφή στην κορυφή
TheloNaPaoSnd Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση TheloNaPaoSnd Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 18:34
Όχι, αλλά αν πρέπει να εξετάσουν κάποιο σημείο στο οποίο είχες τραυματιστεί μπορεί να σου ξυρίσουν κάποιο μέρος, το έκαναν σε συγγενή μου που πέρασε ΣΑΕΑ.
Οὐ καταισχυνῶ τὰ ὅ πλα τὰ ἱ ερὰ
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Υποψήφιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:16
Ευχαριστώ!

Επιστροφή στην κορυφή
Marskr Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 02/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση Marskr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 00:45
Ρε παιδιά ισχύει τελικά αυτό για τις στρατιωτικές σχολές στο 4ο πεδίο;
Επιστροφή στην κορυφή
Γερόλυκος Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2018
  Παράθεση Γερόλυκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 08:26
Επιστροφή στην κορυφή
Marskr Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 02/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση Marskr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:34
Συνεπώς πως λέτε να κινηθούν οι βάσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:12
Αρχικά αποστάλθηκε από Marskr

Συνεπώς πως λέτε να κινηθούν οι βάσεις;
Είναι δυνατόν να διαφέρουν από πεδίο σε πεδίο οι βάσεις ;
Όσο είναι και στο 2ο θα 'ναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Giotaa Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Giotaa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 23:32
Καλησπέρα παιδιά! Μήπως ξέρετε πόσα μόρια έβγαλε ο τελευταίος επιλαχών στη Σμυ όπλα πέρσι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.