Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 4>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)
    Αποστολή: 15/Ιουνίου/2019 ώρα 00:35
Κανένας από εδώ για ΚΕΕΔ τον Ιούλιο;

Για να μαζεύονται οι ειδικοδυναμιτες!
Επιστροφή στην κορυφή
Firm Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Firm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουνίου/2019 ώρα 12:19
15/7 κεεδ, καλή μας θητεία κομάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουνίου/2019 ώρα 15:27
Καλή θητεία παιδια εγω ειμαι Β εσσο ήταν αρκετά καλά στο ΚΕΕΔ ρωτηστε ότι θελετε
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιουνίου/2019 ώρα 10:43
Καλή μας θητεία μάγκες 😍
Επιστροφή στην κορυφή
Μπαλ10 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μπαλ10 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουνίου/2019 ώρα 00:52
Καλή μας θητεία μάγκες (βοιωτία εδώ)
Επιστροφή στην κορυφή
Kaefer Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Kaefer Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουνίου/2019 ώρα 16:16
Καλή θητεία σε όλα τα παιδιά.. Έφτασε ο καιρός
Ελασσόνα-Όλυμπος
Θαρσην χρη - Ελλάς 🇬🇷
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουνίου/2019 ώρα 21:47
Πως θα μπασουμε τα κινητα μεσα καμια καλη ιδεα?
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2019 ώρα 08:28
Τα κινητά περνανε κανονικά τα επιτρέπουν όλα δε χρειάζεται να τα κρύψετε
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2019 ώρα 14:49
Δηλαδη απο την πρωτη μερα μπαινεις κανονικα με το σμαρτφοουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2019 ώρα 22:01
Ναι βέβαια δε θα έχεις χρόνο να το χρησιμοποιήσεις πρώτες μέρες αλλά δε λένε τίποτα για τα κινητά
Επιστροφή στην κορυφή
Firm Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Firm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2019 ώρα 17:38
Για τα πεν καμία συμβουλή;
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2019 ώρα 23:03
Μόνο να μη σπαστητε ψυχολογικά και ειναι ανάλογα τα άτομα αν είναι μεγάλο το Πεν θα είναι πιο δύσκολο αν είστε λίγα άτομα θα είναι πολύ χαλαρά
Επιστροφή στην κορυφή
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουνίου/2019 ώρα 19:03
Έχει έρθει σε κάποιον το χαρτί στο σπίτι;
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουνίου/2019 ώρα 21:37
Σε εμένα πάντως όχι αλλά μου είπαν πως μέχρι τέλους του μήνα θα έχει έρθει
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΣΤΕΦΑΝΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιουνίου/2019 ώρα 12:48
Κομάντα μου καλή θητεία...
Ρόδος 15/7 κεεδ
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΛΕΞΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΛΕΞΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουνίου/2019 ώρα 00:01
Γεια σας παιδιά καλή θητεία να έχουμε. Είμαι για 18/7 ΚΕΕΔ αλλά δεν έχει έρθει χαρτί. Ξέρει κάποιος τι αθλήματα δίνουν για πεζοναύτες αν δίνουν; Και αν ναι τα δίνουμε τις πρώτες ημέρες;
Επιστροφή στην κορυφή
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2019 ώρα 08:58
Αρχικά αποστάλθηκε από ΑΛΕΞΗΣ

Γεια σας παιδιά καλή θητεία να έχουμε. Είμαι για 18/7 ΚΕΕΔ αλλά δεν έχει έρθει χαρτί. Ξέρει κάποιος τι αθλήματα δίνουν για πεζοναύτες αν δίνουν; Και αν ναι τα δίνουμε τις πρώτες ημέρες;

Από φίλο μου που είναι ήδη γνωρίζω τα εξής και με διορθώνει όποιος γνωρίζει κάτι άλλο: Χιλιόμετρο κάτω από 5 λεπτά,20 κάμψεις,4 έλξεις,30 κοιλιακούς (αυτό μπορεί και να είναι για τον μπερέ). Αθλήματα δίνουμε και κατά την είσοδό μας στις ειδικές και για την κατανομή μπερέ αργότερα.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΛΕΞΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΛΕΞΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2019 ώρα 12:35
Ευχαριστώ πολύ Μηνα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 4>