Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)
    Αποστολή: 27/Ιουνίου/2019 ώρα 18:59
Μπορεί να διαφέρουν από εσσο σε εσσο ανάλογα τα άτομα σε εμάς ήταν αυτά αλλά επειδή είχαμε λίγα άτομα ακόμα και αυτοί που δε μπορούσαν να πάρουν δέκα πήγαν σε μονάδες κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΣΤΕΦΑΝΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουνίου/2019 ώρα 22:37
Παιδιά εγώ έχω 8 μυωπία θα με πάρουν τουλάχιστον σαν λοκατζη η δύσκολα ;
Επιστροφή στην κορυφή
VasilisLar Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Ιουνίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση VasilisLar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2019 ώρα 06:18
Καλησπέρα σε όλους,
Καλή θητεία, με υγεία πνευματική και σωματική να έχουμε.
17/7 ΚΕΕΔ Νέα Πέραμο
Καλή δύναμη
Κανείς από Λάρισα;
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουλίου/2019 ώρα 09:56
Φίλε με 8 μυωπία δύσκολο
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΕΦΑΝΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΣΤΕΦΑΝΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουλίου/2019 ώρα 12:19
Με φακούς θα πάω να προσπαθήσω και βλέπουμε Ευχαριστωω
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2019
  Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουλίου/2019 ώρα 17:49
Καλησπερα! Μου ηρθε email απο στρατολογια οτι εκδοθηκε το χαρτι καταταξης και οτι πρεπει να το παραλαβω απτο τμημα μου. Ιουλιος Γ'ΕΣΣΟ (ΚΕΕΔ λογικα) ποιος ειναι;

Επιστροφή στην κορυφή
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιουλίου/2019 ώρα 13:58
Πήγα σήμερα και έβγαλα την ακτινογραφία που ζητείται. Με ένα αντίγραφο του χαρτιού κατάταξης στο 401. Από τις 8 έως τις 10 καθημερινά. Είναι δωρεάν. Εμείς δεν παίρνουμε μαζί την ακτινογραφία, παρά μόνο τη γνωμάτευση η οποία γράφεται πάνω στο αντίγραφο του χαρτιού κατάταξης.

Μέσα σε 20 λεπτά είχα τελειώσει.
Το γράφω ώστε να προτιμήσετε το 401 έναντι άλλου δημόσιου νοσοκομείου, λόγω μικρής επισκεψιμότητας σε σχέση με τα υπόλοιπα.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΛΕΞΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΛΕΞΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιουλίου/2019 ώρα 14:43
Καλησπέρα μια ερώτηση. Με εχουν πληροφορήσει κάποιοι ότι απαγορεύεται σε κάποια στρατόπεδα να έχεις κάτω από το κρεβάτι το πολιτικό σάκο και το κλειδωνουν μαζί με των άλλων κάπου. Ισχυει για το κεεδ; Προτείνεται να έχω μαζί μου στρατιωτική τσάντα που επιτρέπεται όταν παρουσιαστώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιουλίου/2019 ώρα 16:25
Καλησπερα μαγκες! Ποιος αλλος παρουσιαζεται 15 Ιουλιου ΚΕΕΔ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιουλίου/2019 ώρα 18:33
Και εγω 15/7 κεεδ θα μαι. Καλη μας θητεια μαγκες!
Επιστροφή στην κορυφή
Μιχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μιχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουλίου/2019 ώρα 14:24
Παιδιά σοσ κάποιος που να έβγαλε ακτινογραφία στο 401. Η γνωμάτευση τι του γράφει από κάτω; Αν βέβαια είναι υγιης
Επιστροφή στην κορυφή
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουλίου/2019 ώρα 19:52
Αρχικά αποστάλθηκε από Μιχάλης

Παιδιά σοσ κάποιος που να έβγαλε ακτινογραφία στο 401. Η γνωμάτευση τι του γράφει από κάτω; Αν βέβαια είναι υγιης

Χωρίς παθολογικά ευρήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2019 ώρα 14:51
Εγω χθες πηγα ικα, αυτο μου γραφει "Ελευθερος παθολογικων ευρυματων", οποτε αν στο γραψουν αυτο εισαι μια χαρα φιλε;)
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2019 ώρα 18:18
Καλησπέρα, ξέρεις κανείς λεπτομέρειες αν υπάρχει λεωφορείο από Αθήνα για μεγάλο πεύκο;
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2019 ώρα 21:16
Οχι φιλε με λεοφορειο θα φτασεις του χρονου. Παρε κτελ 3 ευρω ειναι ως το Μεγαλο Πευκο
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2019 ώρα 21:53
Για κτελ εννοούσα, μου είπαν ότι φεύγει από την πλατεία Αγίων Ασωμάτων απλά δεν ξέρω αν ισχύει επειδή δεν είμαι από Αθήνα αλλά εντάξει νομίζω θα βρω άκρη, ευχαριστώ φίλε
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιουλίου/2019 ώρα 21:58
Παιρναει απο πολλα μερη, αν σκαλωσεις καπου ρωτα τον οδηγο, παρουσιαζεσαι και εσυ 15/7; Αν ναι θα γνωριστουμε εκει κιολας φιλε και εγω εκει παρουσιαζομαι την Δευτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2019 ώρα 10:23
15/7 ναι φίλε
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>