Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Γ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)
    Αποστολή: 12/Ιουλίου/2019 ώρα 20:35
Τι λέει παιδιά ... όλοι εδώ γ εσσο 15/7 κεεδ Νέα Πέραμο; και γω τότε είμαι... κανένας που έχει περάσει πρόσφατα καμιά συμβουλή να μας κάνει την θητεία μας πιο εύκολη;
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 08:08
Καλημερα. Χαχαχαχαχ ναι φιλε ειδικο δυναμιτες. Εγω θα παω πρωι, θσ γνωριστουμε εκει λογικα
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 11:01
Κάποιος που παρουσιάζεται 16/7
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 15:04
Χαχα εννοείτε.. ξέρεις αν επιτρέπεται να πάρω μαζί μου sleepingbag γιατί τα κρεβάτια θα ειναι χαχα
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 16:03
Επιτρέπετε αν και στην αρχή παίζει να μη σας αφήνουν μετά επιβάλλετε
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Ιουνίου/2019
  Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 17:16
Φίλε λογικά θα επιτρέπεται αλλά θα κάνει πολύ ζέστη για sleeping bag
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 18:56
Δεν νομιζω πως επιτρεπεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 19:30
Για να το βαλω απο κατω απο το κρεβατι ηθελα. Αλλα αν ειναι δεν θα το παρω σιγα. Σε ευχαριστω παντως για το ινφο... Τα λεμε την δευτερα λεβεντες καλη μας θητεια
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2019 ώρα 23:27
Επιτρέπετε Β εσσο είμαι πρέπει να βάζετε κάτι γιατί έχει φουλ κοριούς
Επιστροφή στην κορυφή
Minas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Minas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 10:44
Αρχικά αποστάλθηκε από Rokabo

Επιτρέπετε Β εσσο είμαι πρέπει να βάζετε κάτι γιατί έχει φουλ κοριούς

Φίλε στη δική σου σειρά έχεις μία άποψη για το εάν κόβουν εύκολα στις ιατρικές εξετάσεις;

Δεν εννοώ για σοβαρά προβλήματα υγείας. Αλλά για λεπτομέρειες όπως παρουσιάζονται καμιά φορά σε άλλα θέματα του φόρουμ. Πόση ώρα διαρκεί μία εξέταση και τι είναι αυτά που ελέγχουν; Εν ολίγοις κόβεται κανείς για "ψιλου πήδημα";
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 12:00
Ε αμα εχεις στραμπουλιξει λιγο το χερι σου οχι δεν θα σε κοψουν, ουτε αμα καπνιζεις κλπ. Μονο αμα εχεις σπασει χερι ποδι κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Rokabo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Rokabo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 14:35
Μόνο αν τους πεις ότι έχεις πρόβλημα θα ψάξουν περισσότερο σε ρωτάνε λες δεν έχω τίποτα είμαι κομπλέ και περνάς έτσι σας περνούν νωρίτερα γιατί όλα τα στρατόπεδα έχουν εμπλοκή δε θα κόψουν κόσμο γενικά δύσκολα κόβουν ακόμα και στα αθλήματα
Επιστροφή στην κορυφή
Χριστοφορος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χριστοφορος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 16:09
Και εγω 15/7 παρουσιαζομαι καλη θητεια να εχουμε παιδια
Επιστροφή στην κορυφή
Νεκταριος Κ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Νεκταριος Κ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 17:53
Ειστε ετοιμοι για αυριο κομαντα;
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 20:47
Πανέτοιμος να υπηρετήσω την μαμά πατρίδα
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΛΕΞΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΛΕΞΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 23:04
Μάγκες εγώ θα σας δω Πέμπτη καλή θητεία
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιουλίου/2019 ώρα 23:59
Καλά να περάσουμε κουμάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Giwrghs Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Giwrghs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2019 ώρα 00:01
Αρχικά αποστάλθηκε από Giwrghs

Καλά να περάσουμε κομάντα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>