Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτυχόντες Ειδικοί Φρουροί (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 112>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτυχόντες Ειδικοί Φρουροί (2019)
    Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 11:40
Η συζήτηση για τους επιτυχόντες ειδικούς φρουρούς συνεχίζεται εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 11:50
Καλημέρα καλή επιτυχία σε όλους μας

https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/asep-eidikoi-froyroi-1920-ypopsifioi-dinoyn-tin-mahi-toy-diorismoy

Πρώτον 7/9 ξεκίνησαν οι ενστάσεις δεύτερον δύσκολο το βλέπω να έχουν ολοκληρωθεί τα πάντα έως 22 Σεπτεμβρίου εφόσον 16 τελειώνουν οι ενστάσεις

Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Θανος2468 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 11:54
Είμαι στους πρώτους 30 επιλαχών σαν επιτυχών δεν πιάνομαι; Χαχαχα Καλή συνέχεια παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή
ManolosD Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση ManolosD Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:32
Για τς καρτελες ποσες μερες θα δωσουν; Ποσες ειχαν δωσει το 11 ξερει κανεις να απαντησει;
Επιστροφή στην κορυφή
Spik Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Spik Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:37
Ελπίζω να επιβλέπεται λίγο το συγκεκριμένο νήμα και να μην αρχίσουμε πάλι τα περί τριτεκνίας.

Καλή μας επιτυχία μάγκες. Και αρκετή προπόνηση εννοείται.
Επιστροφή στην κορυφή
Slade7 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Slade7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:53
Αρχικά αποστάλθηκε από ManolosD

Για τς καρτελες ποσες μερες θα δωσουν; Ποσες ειχαν δωσει το 11 ξερει κανεις να απαντησει;

5/11 είχε βγει το πρόγραμμα 9/11 ξεκίναγε το πρώτο γκρουπ ΟΜΩΣ το 2011 δεν ήθελαν να τους πας χαρτιά από ωριλα, οφθαλμίατρο κτλπ ήθελαν εξετάσεις αίματος, ψυχίατρο, καρδιογράφημα , ακτινογραφία τώρα έχει ακουστεί ότι εκτός από όλα αυτά θέλει και οφθαλμίατρο και ωριλα και γενικό χειρουργό διότι θα πάμε 1 μέρα για υγειονομικές εξετάσεις και όχι 2 ! Στην ουσία θα τα φέρεις όλα έτοιμα να μην σε εξετάσουν εκεί άρα υπολογίζω να δώσουν 5-6 εργάσιμες με επιφύλαξη ότι γράφω πάντα μάγκες θα δούμε. Πάντως τέλος της βδομάδας κάντε μια εξέταση αίματος πρόσφατη γράφουν άρα θα πιάνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
ManolosD Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση ManolosD Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:00
Αρχικά αποστάλθηκε από Slade7

5/11 είχε βγει το πρόγραμμα 9/11 ξεκίναγε το πρώτο γκρουπ ΟΜΩΣ το 2011 δεν ήθελαν να τους πας χαρτιά από ωριλα, οφθαλμίατρο κτλπ ήθελαν εξετάσεις αίματος, ψυχίατρο, καρδιογράφημα , ακτινογραφία τώρα έχει ακουστεί ότι εκτός από όλα αυτά θέλει και οφθαλμίατρο και ωριλα και γενικό χειρουργό διότι θα πάμε 1 μέρα για υγειονομικές εξετάσεις και όχι 2 ! Στην ουσία θα τα φέρεις όλα έτοιμα να μην σε εξετάσουν εκεί άρα υπολογίζω να δώσουν 5-6 εργάσιμες με επιφύλαξη ότι γράφω πάντα μάγκες θα δούμε. Πάντως τέλος της βδομάδας κάντε μια εξέταση αίματος πρόσφατη γράφουν άρα θα πιάνεται.
Εγινε σε ευχαριστω! Καλη επιτυχια σε ολους μας μαγκες!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:03
Να ενημερώσω ότι μηνύματα άσχετα με την θεματολογία του νήματος θα διαγράφονται άμεσα και χωρίς προειδοποίηση και φυσικά οι χρήστες που επαναλαμβάνονται θα απενεργοποιούνται και αυτοί χωρίς προειδοποίηση.

Για τους επιλαχόντες υπάρχει ήδη ξεχωριστό νήμα στο οποίο θα κατατίθενται απορίες και διάλογοι για τις ενστάσεις, το ΣτΕ και πάει λέγοντας.

Φιλικά,
Επιστροφή στην κορυφή
Spik Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Spik Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Slade7

5/11 είχε βγει το πρόγραμμα 9/11 ξεκίναγε το πρώτο γκρουπ ΟΜΩΣ το 2011 δεν ήθελαν να τους πας χαρτιά από ωριλα, οφθαλμίατρο κτλπ ήθελαν εξετάσεις αίματος, ψυχίατρο, καρδιογράφημα, ακτινογραφία τώρα έχει ακουστεί ότι εκτός από όλα αυτά θέλει και οφθαλμίατρο και ωριλα και γενικό χειρουργό διότι θα πάμε 1 μέρα για υγειονομικές εξετάσεις και όχι 2 ! Στην ουσία θα τα φέρεις όλα έτοιμα να μην σε εξετάσουν εκεί άρα υπολογίζω να δώσουν 5-6 εργάσιμες με επιφύλαξη ότι γράφω πάντα μάγκες θα δούμε. Πάντως τέλος της βδομάδας κάντε μια εξέταση αίματος πρόσφατη γράφουν άρα θα πιάνεται.

Απλά δεν ξέρουμε τις ακριβείς οδηγίες για τα υγειονομικά, δηλαδή μπορεί να θέλει πχ να γράψει ο γιατρός για τις εξετάσεις αίματος οτι είναι ολα οκ. Οπότε άμα τις κάνει κάποιος τώρα, ίσως μετά να πρέπει να ξαναπάει για να του συμπληρώσουν ο, τι χρειάζεται. Αλλιώς θα έκανα κι εγώ τώρα την εξέταση αίματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:13
Να ρωτήσω ρε παιδιά εγώ έχω 2650 μόρια είμαι επιτυχών κοντά στην 1050 θέση. Υπάρχει καμιά πιθανότητα μετά τις ενστάσεις να είμαι εκτός; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω από την δουλειά τις επόμενες μέρες ώστε να επικεντρωθώ στα αθλήματα. Μην βρεθώ προ εκπλήξεως.
Επιστροφή στην κορυφή
Θανος2468 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 21/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Θανος2468 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:16
Παιδιά επηδει δεν θέλω να κάνω ούτε μηνύσεις ουτε τπτ ειμσι 30 θεση επιλαχών θα γράφω εδώ να μαθενω για πκε και άλλα αν δεν έχετε προβλημα
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:23
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιώργος

Να ρωτήσω ρε παιδιά εγώ έχω 2650 μόρια είμαι επιτυχών κοντά στην 1050 θέση. Υπάρχει καμιά πιθανότητα μετά τις ενστάσεις να είμαι εκτός; Ρωτάω γιατί σκέφτομαι σοβαρά να σταματήσω από την δουλειά τις επόμενες μέρες ώστε να επικεντρωθώ στα αθλήματα. Μην βρεθώ προ εκπλήξεως.

Δεν θα έχεις πρόβλημα κομάντο. Κατά 99%.

Μην παραιτηθείς απ'τη δουλειά εάν δεν επικυρωθούν οι πίνακες. Δεν στο συνιστώ, όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά καμιά φορά ο διάολος έχει πολλά ποδάρια.

Ξέρω ότι είναι ζόρι, αλλά προσπάθησε να συνδυάσεις δουλειά και προπονήσεις. Κάρφωσε στο κεφάλι σου, ότι θα τρέξεις για το μέλλον σου.

Οι πιθανότητες του να πεταχτείς έξω, είναι από απειροελάχιστες, έως και μηδαμινές.

Επιστροφή στην κορυφή
chriszan2 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 15/Οκτωβρίου/2010
  Παράθεση chriszan2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:39
Παιδια το όριο μυωπίας τελικα ποιο είναι γιατί καποιος έγραψε 4.5 αλλα αλλού μ ειπαν 4 γνωρίζει καποιος σίγουρα.
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:44
Εγώ θέλω να ευχηθώ σε όλους καλή συνέχεια , και με το καλό να βγούμε συνάδελφοι. Ο καθένας έκανε τον δικό του αγώνα , κάποιοι λίγο περισσότερο κάποιοι λιγότερο. Δεν έχει καμία σημασία , όλοι θέλουμε να βγούμε αστυνομικοί!!! Επίσης να ευχαριστήσω και δημόσια τον DYK που το 2016 όταν έγινα μέλος σε αυτό εδώ το φόρουμ με βοήθησε πάρα πολύ σχετικά με το θέμα των ειδικών φρουρών!!! Να είσαι καλά φίλε DYK
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:46
Αρχικά αποστάλθηκε από chriszan2

Παιδια το όριο μυωπίας τελικα ποιο είναι γιατί καποιος έγραψε 4.5 αλλα αλλού μ ειπαν 4 γνωρίζει καποιος σίγουρα.

4,5 δεν έχει αλλάξει το όριο.

Φέτος η διαδικασία θα είναι διαφορετική από το 2011 στις υγειονομικές, θα σας δώσουν δελτίο υγειονομικής Εξέτασης με περισσότερες ιατρικές ειδικότητες.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:47
Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Εγώ θέλω να ευχηθώ σε όλους καλή συνέχεια, και με το καλό να βγούμε συνάδελφοι. Ο καθένας έκανε τον δικό του αγώνα, κάποιοι λίγο περισσότερο κάποιοι λιγότερο. Δεν έχει καμία σημασία, όλοι θέλουμε να βγούμε αστυνομικοί! Επίσης να ευχαριστήσω και δημόσια τον DYK που το 2016 όταν έγινα μέλος σε αυτό εδώ το φόρουμ με βοήθησε πάρα πολύ σχετικά με το θέμα των ειδικών φρουρών! Να είσαι καλά φίλε DYK

Να είσαι καλά λεβέντη.

Εσύ τι έκανες τελικά;
Επιστροφή στην κορυφή
Opel-gtc Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Opel-gtc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:49
Εγω παραιτηθηκα απο την δουλεια με θεση 1160 για να αφοσιωθω και να κανω διπλες προπονησεις και να ξεκουραζομαι καταληλα αλλα τα λεω αυτα χωρις να θεωρω τον εαυτο μου επιτιχων απλος εχω το κεφαλι χαμηλα και ειμαι προσηλομενος στον στοχο... δεν τα λεω για να παραιτηθεις αδερφε αλλα ο καθε ενας πρατει οπως επιθυμει καλη επιτυχια σε ολους πάντως
Επιστροφή στην κορυφή
wolver Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:56
Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K

Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Εγώ θέλω να ευχηθώ σε όλους καλή συνέχεια, και με το καλό να βγούμε συνάδελφοι. Ο καθένας έκανε τον δικό του αγώνα, κάποιοι λίγο περισσότερο κάποιοι λιγότερο. Δεν έχει καμία σημασία, όλοι θέλουμε να βγούμε αστυνομικοί! Επίσης να ευχαριστήσω και δημόσια τον DYK που το 2016 όταν έγινα μέλος σε αυτό εδώ το φόρουμ με βοήθησε πάρα πολύ σχετικά με το θέμα των ειδικών φρουρών! Να είσαι καλά φίλε DYK

Να είσαι καλά λεβέντη.

Εσύ τι έκανες τελικά;
Είμαι επιτυχών!!!
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 112>