Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2019 Δ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 7>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Manos96 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 17/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Manos96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2019 Δ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)
    Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 12:44
Καλησπέρα παιδιά είναι κάνεις για Ρόδο ;
Επιστροφή στην κορυφή
Manos96 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Manos96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 13:23
Καλησπέρα παιδιά είναι κάνεις που φεύγει 14-10-19 σε αυτό το στρατόπεδο ;
Επιστροφή στην κορυφή
BETAKIAS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση BETAKIAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:57
egW mpainw 15
Επιστροφή στην κορυφή
stavros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση stavros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:02
Και εγω μπαινω απο ηρακλειο στις 11/10 .. αλλος κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
stavros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση stavros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:13
Παιδια και εγω απο ηρακλειο! Παρουσιαζομαι 11/10
Επιστροφή στην κορυφή
Fc0 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Fc0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 11:38
Και γω φίλε μ το ίδιο με σένα. Έχεις δει 9μως το φύλλο πορείας; Γτ καράβι για Ρόδο κατευθείαν έχει μόνο της 12
Επιστροφή στην κορυφή
Manos96 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση Manos96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 14:32
Φίλε ποτέ παρουσιαζεσαι εσύ;
Επιστροφή στην κορυφή
Φαντάρος12 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Φαντάρος12 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 20:07
Καλησπέρα μελλοντικοί φαντάροι υπάρχει κάποιος που μπαίνει 17/10/19; Στο 541 αφαντου; Από ροδο είμαι εγώ οποίος θέλει βοήθεια για το που βρίσκεται το στρατόπεδο και λεπτομέρειες για λεωφορεία κτλ θα χαρώ να βοηθήσω!
Επιστροφή στην κορυφή
papadopoulos474 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση papadopoulos474 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:30
Οποιος εχει καταταχτει στο οπλο των ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ μπορει να ρωτησει εμενα. Θα ερθετε στο στρατοπεδο που ειμαι εγω
Επιστροφή στην κορυφή
Τσακ95 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τσακ95 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:57
Αρχικά αποστάλθηκε από papadopoulos474

Οποιος εχει καταταχτει στο οπλο των ΔΙΑΒΙΒΑΣΕΩΝ μπορει να ρωτησει εμενα. Θα ερθετε στο στρατοπεδο που ειμαι εγω

Καλησπερα φιλε διαβιβασεις ειμαι, που σε βαλανε μετα το ΣΥΠΟ;

Επιστροφή στην κορυφή
Giorgos96 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Giorgos96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:23
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι από Χανιά και παρουσιάζομαι και εγώ στις 15/10. Καλή Θητεία να έχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
papadopoulos474 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση papadopoulos474 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 10:49
Δεν ειμαι στρατιωτης εγω δουλευω στον στρατο ειμαι στελεχος. Οι διαβιβαστες θα ερθουν στο 474 ΤΔΒΕΘ που βρισκεται στο χωριο της Ψινθου στην Ροδο. Και την βασικη εκπαιδευση θα την κανετε στο 474 ΤΔΒΕΘ γιατι εδω μαζευονται ολα τα στρατοπεδα της Ροδου για εκπαιδευση οποτε εσεις οι διαβιβαστες δεν θα κανετε περα δωθε
Επιστροφή στην κορυφή
Max Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Max Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 10:56
Καλησπέρα παιδες, εγώ παρουσιάζομαι Αφάντου 541 16/10 απο Αθήνα !
Επιστροφή στην κορυφή
Fc0 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Fc0 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 18:45
Ρε παιδια ξερει κανεις το φυλλο πορειας τι δικαιολογει; Γιατι ειμαι απο κρητη και καραβι εχει μονο 12 για ροδο και γω πρεπει να ειμαι μεσα 11. Θα πρεπει να παρω καραβι για αθηνα και μετα απο κει για ροδο; Μου τα δικαιολογουν και τα δυο; Και κατι αλλο ποτε περνουμε το φυλλο πορειας; Πρεπει να περιμενω να με παρουν τηλ η να παω να το παρω μονος μ; Ξερει κνς που το εχει κανει; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Νικ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 19:48
Καλησπέρα σε όλους και καλή θητεία! Και εγώ 16 /10 από Αθήνα φίλε κι γω στο 541 τε αφάντου! Γνωρίζει κάποιος αφού βγούμε από το πλοίο τι λεωφορείο θα πάρουμε. Και επίσης για να καλυφθούν τα έξοδα της μετακίνησης με καράβι προφανώς τι ενέργειες πρέπει να κάνουμε; Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
pantelis st. Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 19/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση pantelis st. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 21:50
Από Ηράκλειο, κανείς αλλος που παρουσιάζεται στις 11/10 στο 541 Αφαντου;
Επιστροφή στην κορυφή
nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 08:47
Και εγω παρουσιαζομαι στις 15/10, νομιζω οτι θα ερθουν να πας παρουν οταν φτασουμε με το πλοιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Max Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Max Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 10:10
Φαντάζομαι απο το φρουραρχειο στην κατεχακη θα παρουμε χαρτι για να το δωσουμε στο λιμανι να μας δωσουν εισητηριο φιλαρακι !
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 7>