Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτυχόντες Σωφρονιστικοί - Εξ φρουροί (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 23>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουνίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτυχόντες Σωφρονιστικοί - Εξ φρουροί (2019)
    Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 17:41
Το παρόν νήμα έχει σκοπό να φιλοξενήσει του επιτυχόντες της 6Κ/2019 ώστε να υπάρχει ένας χώρος φιλοξενίας και αλληλεπίδρασης και για όσους δεν έχουν facebook. Μετά την δημοσίευση των επιτυχόντων και στα αθλήματα Δημιουργείται το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να μην υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ επιλαχόντων-υποψηφίων αλλά και προσωρινών επιτυχόντων που ο καθένας για δικούς του λόγους ''ευχόταν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''. Πλέον σκοπό το παρόν νήμα έχει να φιλοξενήσει μόνο τους επιτυχόντες στα αθλήματα θεωρώντας ότι θα είμαστε μελλοντικοί συνάδελφοι και έτσι θα μπορούμε να συζητάμε για θέματα εργασίας, οικονομικά και συνδικαλιστικά ίσως θέματα.
Παρακαλώ κρατήστε το επίπεδο, συγχαρητήρια σε όλους το αξίζετε!
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
  Παράθεση ARN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 17:53
Ήθελα να ήξερα ρε μάγκες τόσο δύσκολο ήταν με τα σημερινά αποτελέσματα να έβγαζαν ημερομηνίες για τους τραυματίες;
Για κάθε ανακοίνωσή τους έχουμε και από 1 μήνα αναμονή.

Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 20:56
Αρχικά αποστάλθηκε από ARN

Ήθελα να ήξερα ρε μάγκες τόσο δύσκολο ήταν με τα σημερινά αποτελέσματα να έβγαζαν ημερομηνίες για τους τραυματίες;
Για κάθε ανακοίνωσή τους έχουμε και από 1 μήνα αναμονή.

Νομίζω ότι ο λόγος είναι πως δεν έχουν ακόμη ορίσει επιτροπή ψυχολόγων, λογικά μόλις την ορίσουν θα το δούμε στη διαύγεια.
Πάντως δεν νομίζω να περιμένουμε τους τραυματίες γιατί στην ανακοίνωση λέει ότι θα κληθούμε για ψυχοτεχνικές βάση του αλφαβητικού πίνακα που κατάρτισαν τώρα Ως επιτυχόντες αθλημάτων.
Επιστροφή στην κορυφή
Other Side Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2017
  Παράθεση Other Side Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 21:46
Παιδιά, εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί εκεί στον ΑΣΕΠ δεν βγάζουν πίνακα κάθε φορά που τελειώνει κάποια φάση, πχ αθλητικά, για να ξέρεις ΠΟΥ στο καλό εισαι και να βλέπεις τι ελπίδες έχεις στην παρούσα φάση. Καλοί οι προσωρινοι πίνακες διοριστέων, αλλά, υπάρχουν και επιλαχοντες που εδώ και 1,5 χρόνο τους τρώει η αγωνία.
Επιστροφή στην κορυφή
Meraklis Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 20/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Meraklis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 22:53
Με λίγα λόγια κάποιος επιλαχών δεν είναι 100 % σίγουρα μέσα παρόλο που είναι στους επιτυχόντες στα αθληματα. Γιατί αν δώσουν και οι 43 που δεν είχαν δώσει τα αθλήματα και περάσουν και είναι πιο μπροστά από τους άλλους περνούν θέσεις αλλονων και και μένει ο άλλος στο κλαρι..
Επιστροφή στην κορυφή
Meraklis Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Παράθεση Meraklis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2019 ώρα 22:56
Αρχικά αποστάλθηκε από REDMAN316

Το παρόν νήμα έχει σκοπό να φιλοξενήσει του επιτυχόντες της 6Κ/2019 ώστε να υπάρχει ένας χώρος φιλοξενίας και αλληλεπίδρασης και για όσους δεν έχουν facebook. Μετά την δημοσίευση των επιτυχόντων και στα αθλήματα Δημιουργείται το κατάλληλο περιβάλλον ώστε να μην υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ επιλαχόντων-υποψηφίων αλλά και προσωρινών επιτυχόντων που ο καθένας για δικούς του λόγους ''ευχόταν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα''. Πλέον σκοπό το παρόν νήμα έχει να φιλοξενήσει μόνο τους επιτυχόντες στα αθλήματα θεωρώντας ότι θα είμαστε μελλοντικοί συνάδελφοι και έτσι θα μπορούμε να συζητάμε για θέματα εργασίας, οικονομικά και συνδικαλιστικά ίσως θέματα.
Στο fb τι σελίδα υπαρχει;
Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2019 ώρα 03:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Meraklis

Στο fb τι σελίδα υπαρχει;

6Κ/2018
Επιστροφή στην κορυφή
Τσακαλος Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Τσακαλος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2019 ώρα 17:40
Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)
Επιστροφή στην κορυφή
Miron Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 10/Μαΐου/2018
  Παράθεση Miron Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2019 ώρα 17:41
Συγχαρητηρια σε ολους, μια ακομα διαδικασια και φτανει στο τελος η προκυρηξη. Εγω πιστευω οτι ολοι θα μπουν αυτοι που περασαν διοτι ειτε υπαρχουν ατομα που περασαν ειδικοι φρουροι ητε θα προσλαβουν και επιλαχοντες για την καλυψη των τεραστιων κενων στις θεσεις. Τωρα στις Γυναικες που περασε μοναχα μια δεν ξερω τι θα κανουν, επρεπε να ειχαν αλλα ορια σε αυτες και ειναι λογικο. Προσωπικα πιστευω οτι θα τραβηξει λιγο περισσοτερο ο διορισμος θα παει για μεσα του ερχομενου ετους λογο διαδικασιων και φορτου ασεπ
Επιστροφή στην κορυφή
Meraklis Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Παράθεση Meraklis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2019 ώρα 21:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Τσακαλος

Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581(624)
Ούτε εγώ την βρίσκω. Αν μπορεί κάποιος να μας πει ακριβώς τι να γράψουμε
Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2019 ώρα 04:09

Δεν βγάζουν νόημα οι αριθμοί που γράφεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Meraklis Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Παράθεση Meraklis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2019 ώρα 08:33

Εννοεί 1100 για υγειονομικά.581 επιτυχόντες.624 συνολικά επιτυχόντες και αν περάσουν οι 44 που είχαν επικαλεστεί ιατρικους λόγους
Επιστροφή στην κορυφή
Τσακαλος Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Τσακαλος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2019 ώρα 10:04

Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581 (624)

Εννοεί 1100 για υγειονομικά.581 επιτυχόντες.624 συνολικά επιτυχόντες και αν περάσουν οι 44 που είχαν επικαλεστεί ιατρικους λόγους

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ MERAKLI ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ REDMAN316. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!
Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2019 ώρα 13:50

Πάντως εγώ δεν την βρίσκω στο facebook. Τέλος πάντων πολύ καθυστέρηση και τα ζώα μου αργά από τον ασεπ. Λίγα άτομα μείναμε πλέον από τους 1110.581 (624)

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ MERAKLI ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ REDMAN316. ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!

Οκ παιδιά το καρλαβα. Εγώ σκέφτομαι ότι δεν θα περάσουν και οι 44 που δήλωσαν αναβολή γιατί είδαμε ότι δεν χαρίζεται η επιτροπή, επίσης έχουμε ελλείψεις από άτομα που μπήκαν ειδιοκο φρουροί και εν τέλει δεν θα φταβοθμε. Τι γίνεται τότε; ΠεριμενοθμΠ να καλέσουν κιαλλους για υγαιουγειον-αθληματα...
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση ARN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Οκτωβρίου/2019 ώρα 14:33
Αν περιμένουμε να περάσουν και οι γυναίκες τα αθλήματα ζήτω που καήκαμε...
Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2019 ώρα 19:05
Δημοσιεύτηκε στο Διαύγεια η σύσταση της επιτροπής ψυχιεχνικων δοκιμασιων για την 6Κ/2018
Επιστροφή στην κορυφή
ARN Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Παράθεση ARN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2019 ώρα 22:49
Μέσα Νοέμβρη θα έχουμε ανακοίνωση ημερομηνιών λογικά...
Επιστροφή στην κορυφή
REDMAN316 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση REDMAN316 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2019 ώρα 02:19
Αρχικά αποστάλθηκε από ARN

Μέσα Νοέμβρη θα έχουμε ανακοίνωση ημερομηνιών λογικά...

Έχει φοβηθεί το μάτι μας και τους δίνουμε πλέον αέρα 15 ημέρες να βγάλουν μία ανακοίνωση που θα γράφει τις ημερομηνίες ενώ από την στιγμή που ορίστηκε επιτροπή το μόνο που χρειάζεται να κάνουν είναι να βρούνε έναν οποιοδήποτε χώρο και να μας καλέσουν να πάμε, δηλαδή μία ημέρα οργάνωση. Ελπίζω ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχουν αποφασίσει το που θα γίνει η εξέταση και να μας καλέσουν γιατί η προκήρυξη λέει ότι μας ενημερώνουν για κάθε βήμα 10 ημέρες πριν. Ακόμη και 1/11 να βγάλουν την ανακοίνωση θα πάμε 11/11. Κοντεύουν και τα Χριστούγεννα...
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 23>