Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2019)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 54>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

kyriakos155 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2019)
    Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 14:40
Επίσης αναφέρει και τον νόμο που αφορά τις ειδικές κατηγορίες τριτέκνων, πολυτέκνων κλπ.
Σελίδα Συνοριακών - Ειδικών Φρουρών 2020 https://www.facebook.com/groups/703806137036659/
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Νοεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 14:42
θα βγει φέτος ρε παιδιά η του χρόνου;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Μέλος από: 20/Μαΐου/2019
  Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 14:46
Ότι είναι να βγει πιστεύω ότι από το 20 κ μετά.. Δεν νομίζω τώρα.. όλα τα άρθρα λένε ότι κοιτάνε να δούνε για όρια ηλικίας κ τέτοια.. θα δείξει η πορεία.. ότι θα βγει θα βγει δεν έχουν κ άτομα άλλωστε. αλλα ακούγεται κ για 1000 σε λιμενικό.. Κ λένε για Ιανουάριο κ μετά για εκεί να είναι μέχρι Μάιο κ καλά έξω.. Τώρα τι ισχύει... έλα να το ρίξουμε Κυριάκο αλλά να πέσουμε κ μέσα σ κάτι γιατί στο προηγούμενο έφαγα κ ήταν σαν ξανθός αλλά έδωσα κ ήτα σε άλλους
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2010
  Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 16:01
Από 32 που ήταν το όριο θα πέσει 28, λίγο τραβηγμένο μου φαίνεται. Θεωρώ (και θέλω) να είναι 29-30.
Επιστροφή στην κορυφή
Σωτηρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σωτηρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 19:26
Μακαρι να ειναι στα 32 το οριο
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:41
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/synoriofylakes-ola-ta-mystika-gia-tin-proslipsi-apokleistiko

Εκεί που ρωτάει για ηλικία δε λέει κάτι παντός...
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
Bill931 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Μαΐου/2019
  Παράθεση Bill931 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:44
Στο επίσημο σαιτ τς αστυνομίας γράφει τα 28. για τους συνοριοφυλακες. Λέει και για δίπλωμα Δ αλλά δν τ αναφέρει ως υποχρεωτικο, τα υπόλοιπα ίδια με τους φρουρούς
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:45
Εγώ μόνο μια προκυρηξη του 2001 έχω βρει π ήταν 32.. Μετά ξαναβρήκε; κάπου εκεί αν θυμάμαι καλά.. Μετά στην αστυνομια όντος λεει 28.. Αλλά έλεγαν ότι θα εξετάσουν κ την ηλικία.. Ποιος ξέρει
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:48
28 είναι, τελικά η ξενη γλώσσα είναι υποχρεωτική; δεν διευκρινίζεται
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:50
Αν γνωρίζει κάποιος τι είναι οι συνοριοφύλακες ας μας πει λεπτομέρειες... ανήκουν στην αστυνομία; κλπ
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:52
Λέτε να υπάρχει περίπτωση να εξετάσουν την ηλικία π έλεγαν; Ναι στην αστυνομια φίλε..
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:52
θα βγει τώρα η το 20?;
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:54
Φήμες κ σαιτ λένε μέχρι τέλος του χρόνου να βγει.. εμένα με βολεύει αν είναι 28 να βγει τέλος χρόνου να προλάβω να τα κάνω... γιατι ειμαι στο όριο.. Αλλά πολυ πιθανό από την νέα χρονιά αμέσως να βγει
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 20:57
και γω στο όριο είμαι τελευταία ευκαιρία
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 21:00
https://workenter.gr/dimosio/eidiseis/synoriofylakes-ola-ta-mystika-gia-tin-proslipsi-apokleistiko
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 21:00
Παρακαλά ν ανεβάσει όριο τότε γιατί μέχρι κ 31 Δεκέμβρη μπορείς. να τα κάνεις αν είσαι του 91
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή
δοκ,ιμος Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση δοκ,ιμος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 21:02
ξέρω ναι, μακάρι να ανέβει έστω ένα χρόνο, τ γίνεται ερώτηση στο πρόεδρο για όριο ηλικίας αλλά δεν έχει απαντήσει στο παραπανω ρεπορταζ
Επιστροφή στην κορυφή
Xanthos Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος

Παράθεση Xanthos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2019 ώρα 21:03
Ξέρω Ναι αυτό είπα κ. εγω παραπάνω αν είδες.. σ αυτό δεν απάντησε.. Μήπως να στείλουμε στο workenter Να δούμε τι είπαν για ηλικία;
Ο. Π. Κ. Ε
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 54>