Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7172737475 84>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 29/Αυγούστου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Συνοριοφύλακες (2020)
    Αποστολή: 07/Απριλίου/2020 ώρα 20:53
Αρχικά αποστάλθηκε από kyriakos155

Μερικοί αναρωτιέστε ακόμη... ; Δεν βλέπετε ρε παιδιά τι γίνεται έξω ; Σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν με αυτό το θέμα τώρα...
το ασεπ που βγάζει. Τις ενστάσεις εξακολουθεί να λειτουργεί όπως επίσης και η αστυνομία που βγάζει τις ανακοινώσεις!!! Και οι αναμορφωμενοι των 400 στην διάρκεια του ιού βγήκε!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2020 ώρα 20:54
Αρχικά αποστάλθηκε από ufc

Αρχικά αποστάλθηκε από ΕΜΚ/Δ

police7 και ομως για αυτη τη μαλακια που δε γιατρευεται ουτε το επιλεγεις βγαινεις ι2 ειναι αδικο... Παθων ειμαι και για να περασω το τεστ και να παω εδ. Δυν. Κουραστηκα πολυ ψυχολογικα. Μηνες προπονουμουν σε διαφορες εικονες πριν μπω για να εχω καλη επαφη και αντι να λεω αυτα που βλεπω ελεγα τα αντιθετα...

και τι εγινε τελικα;
@Police7 δηλαδη περνεται την δυσχρωματοψια και οχι την αχρωματοψια;
δεν κατάλαβα τι με ρώτησες!! Σ είπα με την δυσχρωματοψια δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα!! Με την αχρωματοψία δεν ξέρω να σ απαντήσω, αλλά εκεί πιστεύω θα έχεις θέμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Mpell13 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 30/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Mpell13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2020 ώρα 21:04
Είχαν πει για φύλακες στα καταστήματα κράτησης της Δράμας πιστεύεται θα βγεί τιποτα;
Επιστροφή στην κορυφή
ufc Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ufc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2020 ώρα 21:10
Αρχικά αποστάλθηκε από Police7

Αρχικά αποστάλθηκε από ΕΜΚ/Δ

police7 και ομως για αυτη τη μαλακια που δε γιατρευεται ουτε το επιλεγεις βγαινεις ι2 ειναι αδικο... Παθων ειμαι και για να περασω το τεστ και να παω εδ. Δυν. Κουραστηκα πολυ ψυχολογικα. Μηνες προπονουμουν σε διαφορες εικονες πριν μπω για να εχω καλη επαφη και αντι να λεω αυτα που βλεπω ελεγα τα αντιθετα...

και τι εγινε τελικα;
@Police7 δηλαδη περνεται την δυσχρωματοψια και οχι την αχρωματοψια;
δεν κατάλαβα τι με ρώτησες! Σ είπα με την δυσχρωματοψια δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! Με την αχρωματοψία δεν ξέρω να σ απαντήσω, αλλά εκεί πιστεύω θα έχεις θέμα!

η δυσχρωματοψια ξερω ειναι πανω απο την αχρωματοψια
Επιστροφή στην κορυφή
Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2020 ώρα 21:41

η δυσχρωματοψια ξερω ειναι πανω απο την αχρωματοψια
αδερφέ μου θα στο πω μια τελευταία φορά! Δυσχρωματοψια βλέπεις χρώματα απλά δεν μπορείς να ξεχωρίσεις κάποια μέσα σε πολλά! Στην δυσχρωματοψια βλέπεις τα βασικά χρώματα τα οποία είναι το κόκκινο το. Κίτρινο το πράσινο, άμα έχεις αχρωματοψία δεν βλέπεις κανένα χρώμα! Με ΔΥΣΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑ δεν έχει κοπεί ποτέ κανένας!
Επιστροφή στην κορυφή
ufc Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ufc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2020 ώρα 12:10
Αρχικά αποστάλθηκε από Police7

αδερφέ μου θα στο πω μια τελευταία φορά! Δυσχρωματοψια βλέπεις χρώματα απλά δεν μπορείς να ξεχωρίσεις κάποια μέσα σε πολλά! Στην δυσχρωματοψια βλέπεις τα βασικά χρώματα τα οποία είναι το κόκκινο το. Κίτρινο το πράσινο, άμα έχεις αχρωματοψία δεν βλέπεις κανένα χρώμα! Με ΔΥΣΧΡΩΜΑΤΟΨΙΑ δεν έχει κοπεί ποτέ κανένας!

οκ σε ευχαριστω για την δευκρινηση
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεκος12345 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Απριλίου/2020
  Παράθεση Αλεκος12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2020 ώρα 20:36
Καλησπέρα παιδιά έχουμε ακούσει κάτι αν θα βγει νέα προκηριξη
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOS98 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 15/Απριλίου/2020
  Παράθεση MITSOS98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2020 ώρα 01:58
Έχει παγώσει η προκήρυξη για τη διεύθυνση αλλοδαπών;
Επιστροφή στην κορυφή
Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2020 ώρα 23:17
Βγήκε ο αναμορφωμενος για τα νησια επιτελους
Επιστροφή στην κορυφή
Player7 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2019
  Παράθεση Player7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2020 ώρα 13:07
Με τους 180 της Αθηνας δε ξανακουστηκε κατι.. λετε να μη τους παρει καθολου;
Επιστροφή στην κορυφή
MITSOS98 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση MITSOS98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2020 ώρα 14:49
Την ίδια απορία έχω κι εγώ αδερφέ..
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 12:12
Μιας που ''καιγόμαστε'', εδώ δε γίνεται τίποτα με τους 180 ε ;
Σελίδα Συνοριακών - Ειδικών Φρουρών 2020 https://www.facebook.com/groups/703806137036659/
Επιστροφή στην κορυφή
Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 00:53
Αρχικά αποστάλθηκε από kyriakos155

Μιας που ''καιγόμαστε'', εδώ δε γίνεται τίποτα με τους 180 ε ;
τίποτα δεν έχω δει η ακούσει εγώ αδερφέ πάντως!!
Επιστροφή στην κορυφή
nik0s10 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Παράθεση nik0s10 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 01:12
Ξέρετε τίποτα για το όριο ηλικίας;
Επιστροφή στην κορυφή
Police7 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Police7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 14:56
Αρχικά αποστάλθηκε από nik0s10

Ξέρετε τίποτα για το όριο ηλικίας;
28
Επιστροφή στην κορυφή
Garfield Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Garfield Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2020 ώρα 00:12
Έχουμε κάνα νέο για τους 800 στα νησιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Paok Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 29/Απριλίου/2020
  Παράθεση Paok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2020 ώρα 15:28
Παιδιά ας κάνει μια σελίδα στο φβ οπιος ξερει να τα λεμε αυτοι που έχουμε περασει..
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2020 ώρα 00:09
Για τους 180 Αθηνα δεν ψηφίστηκε τιποτα πριν τον Ιο , ε παιδια;
Σελίδα Συνοριακών - Ειδικών Φρουρών 2020 https://www.facebook.com/groups/703806137036659/
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7172737475 84>