Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 56789 95>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

xristos7 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 26/Μαρτίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση xristos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προκήρυξη για Ειδικούς Φρουρούς (2020)
    Αποστολή: 27/Μαρτίου/2020 ώρα 21:56
Μακάρι να βγάλει το 21 τότε παιδιά προς το παρών πάντως έχουν κλείσει όλες οι υπηρεσίες αυτές
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος44 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Στέλιος44 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαρτίου/2020 ώρα 22:06
Αρχικά αποστάλθηκε από xristos7

Πόσα μόρια μάζεψες φίλε μου; Εγώ 2800 τελευταία χρονιά

2680 έχω τώρα.. ευτυχώς έχω κάμποσα χρόνια ακόμα όποτε δεν απογοητεύομαι εντελώς.. Τι να πω φίλε μακάρι να βγει να προλάβεις και εσύ και τα άλλα τα παιδιά εδω μεσα που είναι στο όριο!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΜΚ/Δ Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ΕΜΚ/Δ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαρτίου/2020 ώρα 22:54
Θα βγει τιποτα το 20; Εχετε ακουσει τιποτα;
Επιστροφή στην κορυφή
Στέλιος44 Δες τη Λίστα

Μέλος από: 31/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Στέλιος44 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαρτίου/2020 ώρα 23:17
Αρχικά αποστάλθηκε από ΕΜΚ/Δ

Θα βγει τιποτα το 20; Εχετε ακουσει τιποτα;

Τίποτα επίσημο απλά ελπίζουμε φίλε.. αν και δύσκολο με την όλη κατάσταση!
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΜΚ/Δ Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ΕΜΚ/Δ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Μαρτίου/2020 ώρα 23:19
Αρχικά αποστάλθηκε από Στέλιος44

Τίποτα επίσημο απλά ελπίζουμε φίλε. Αν και δύσκολο με την όλη κατάσταση!

καταλαβα ας ελπισουμε λοιπον... Αν γινει κατι θα φανει τη περιοδο που βγηκε και η περσινη.
Επιστροφή στην κορυφή
xristos7 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση xristos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 11:46
Μέχρι πριν τον κορονοιο θα έπαιρνε άτομα 500 με 800 . Τώρα δυστυχώς δεν πιστεύω να κάνουν προσλήψεις στην αστυνομία.
Επιστροφή στην κορυφή
ufc Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ufc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 13:53

Μέχρι πριν τον κορονοιο θα έπαιρνε άτομα 500 με 800. Τώρα δυστυχώς δεν πιστεύω να κάνουν προσλήψεις στην αστυνομία.

και που το ξερεις;
εδω μην πανε και ακυρωσουν τους οβα ετσι οπως παει
Επιστροφή στην κορυφή
Ranger94 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 13/Νοεμβρίου/2019
  Παράθεση Ranger94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 14:57
Xristos7 που το ειχες ακουσει αυτο?;
Η αληθεια ειναι οτι και να σχεδιαζαν να ξαναπαρουν φετος μετα το καλοκαιρι, τωρα με το κορονοιο η οικονομια παει πολυ πισω!
Επιστροφή στην κορυφή
xristos7 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση xristos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 15:38
Είπα για πριν τον κορονοιο Μάλλον θα έπαιρναν για τα τμήματα λόγω φόρτου και ελλείψεων. Τωρα πολύ δύσκολα έως ακατόρθωτο. Ποτε δεν ξέρεις όμως γιατί οι ελλείψεις στα τμήματα είναι πολλές. Απο πηγές δικές μου. Για ότι έχει βγει ΦΕΚ θα βγουν οι προκηρύξεις κανονικά. Οι ειδικοί φρουροί συμφέρουν πάντως το κράτος
Επιστροφή στην κορυφή
Ranger94 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 13/Νοεμβρίου/2019
  Παράθεση Ranger94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 15:43
Εγω ξερω οτι για το 2020 δεν υπηρχε κονδυλι για ειδικους φρουρους!
Αυτα βεβαια αλλαζουν, αλλα λογω κορονοιου η οικονομια παει πολυ πισω δυστηχως!
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗ Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 17:12
Το 20 ξεχαστε το!21 και μετα
Επιστροφή στην κορυφή
TB Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 03/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση TB Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 18:02
Έτσι κι αλλιώς ΑΝ γίνουν προσλήψεις ΕΦ μέσα στο 20 θα είναι από τον προϋπολογισμό του 21 όπως έγινε και το 19.
Επιστροφή στην κορυφή
ufc Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 21/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ufc Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 21:02

Είπα για πριν τον κορονοιο Μάλλον θα έπαιρναν για τα τμήματα λόγω φόρτου και ελλείψεων. Τωρα πολύ δύσκολα έως ακατόρθωτο. Ποτε δεν ξέρεις όμως γιατί οι ελλείψεις στα τμήματα είναι πολλές. Απο πηγές δικές μου. Για ότι έχει βγει ΦΕΚ θα βγουν οι προκηρύξεις κανονικά. Οι ειδικοί φρουροί συμφέρουν πάντως το κράτος

και γιατι δεν περνουν τους επιλαχοντες τις 2019;

και φεκ να εχει βγει αν θελουν το ακυρωνουν
Επιστροφή στην κορυφή
GreekMarines11 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2020
Κατάσταση: Online
  Παράθεση GreekMarines11 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 21:11
Έλα ντε ρε φίλε πες τα! Είμαστε ποσα άτομα που έχουμε περάσει τα πάντα και γα μας κάνουν να τρέχουμε πάλι σε περίπτωση νέας προκήρυξης
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 21:15
Παιδιά αν περάσεις το δίπλωμα απλά δε σου έχει έρθει ακόμα μπορεί να συμπεριληφθεί στα μόρια; γιατί είχα ξεκινήσει και σταμάτησαν τα μαθήματα με όλα αυτά που γίνονται... επίσης μπορείς να συμμετέχεις μέχρι να κλείσεις τα 28; δηλαδή εγώ που κλείνω το Μάιο τα 25 μέχρι ποιο έτος με παίρνει να συμμετέχω;
Επιστροφή στην κορυφή
PAPAXITOS Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 16/Ιουνίου/2019
  Παράθεση PAPAXITOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Μαρτίου/2020 ώρα 21:49
Αρχικά αποστάλθηκε από ydneas

Παιδιά αν περάσεις το δίπλωμα απλά δε σου έχει έρθει ακόμα μπορεί να συμπεριληφθεί στα μόρια; Γιατί είχα ξεκινήσει και σταμάτησαν τα μαθήματα με όλα αυτά που γίνονται... Επίσης μπορείς να συμμετέχεις μέχρι να κλείσεις τα 28; Δηλαδή εγώ που κλείνω το Μάιο τα 25 μέχρι ποιο έτος με παίρνει να συμμετέχω;
ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟΥ 2023
Επιστροφή στην κορυφή
kyriakos155 Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Αυγούστου/2019
  Παράθεση kyriakos155 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2020 ώρα 18:40
Όλα παγωμένα ε ; Καλησπέρα από Θεσ/νίκη.
Σελίδα Συνοριακών - Ειδικών Φρουρών 2020 https://www.facebook.com/groups/703806137036659/
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗ Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Μαρτίου/2020
  Παράθεση ΝΙΚΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2020 ώρα 20:26
Αστα φιλε και οσο μου στελνει ο κολλητος μου βιντεακια απο τον γεναρη Που μπηκε διας ζηλευω ακομα πιο πολυ !
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 56789 95>