Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 37>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Λιμενοφυλάκων (2020)
    Αποστολή: 22/Απριλίου/2020 ώρα 19:58
Η συζήτηση για τους επιτυχόντες Λιμενοφύλακες συνεχίζεται εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2020 ώρα 20:13
Το ελπίζουμε να είμαστε επιτυχόντες 🤣
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2010
  Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2020 ώρα 20:41
Δύο καλησπέρα Χριστός Ανέστη, μήπως έχεις κάποιο νέο σχετικά με την όλη διαδικασία;
Επιστροφή στην κορυφή
setor Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 14/Απριλίου/2020
  Παράθεση setor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2020 ώρα 11:49
Μια ερώτηση έτσι ενημερωτικά αν μπορείτε να μου πείτε στην κατηγορία ειδικών δυνάμεων μέχρι ποιο νούμερο είναι επιτυχόντες ;
Επιστροφή στην κορυφή
theo12345 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 20/Μαρτίου/2019
  Παράθεση theo12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2020 ώρα 15:50
Αρχικά αποστάλθηκε από setor

Μια ερώτηση έτσι ενημερωτικά αν μπορείτε να μου πείτε στην κατηγορία ειδικών δυνάμεων μέχρι ποιο νούμερο είναι επιτυχόντες ;
αρχικα 63, αλλα εφοσον δεν θα συμπληρονονται ατομα απο αλλες ομαδες θα ανεβει ο αριθμος. Απο μια κατηγορια δεν εκανε κανεις τα χαρτια του, οποτε 15 που ειχε η κατηγορια αυτη πανε στις ειδικες δυναμεις. Οποτε τωρα ειναι οι 78 πρωτοι.
Επιστροφή στην κορυφή
marine575 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 28/Ιουνίου/2018
  Παράθεση marine575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2020 ώρα 15:52
Οι θέσεις είναι 79 ( 64 ειδικές + 15 διασώστες που δεν παρουσιάστηκαν) Άρα η θέση που σταματούν οι επιτυχόντες είναι η 79. Οι υπόλοιποι που κάλεσαν διαγωνίζονται κανονικά. Μετά το πέρας των διαδικασιών βγαίνουν όσοι πέρασαν τις πκε με φθίνουσα σειρά μέχρι το 79 επιτυχόντες και μετά επιλαχών.
Επιστροφή στην κορυφή
theo12345 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση theo12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 02:50
Αρχικά αποστάλθηκε από marine575

Οι θέσεις είναι 79 ( 64 ειδικές + 15 διασώστες που δεν παρουσιάστηκαν) Άρα η θέση που σταματούν οι επιτυχόντες είναι η 79. Οι υπόλοιποι που κάλεσαν διαγωνίζονται κανονικά. Μετά το πέρας των διαδικασιών βγαίνουν όσοι πέρασαν τις πκε με φθίνουσα σειρά μέχρι το 79 επιτυχόντες και μετά επιλαχών.
φιλαρακι κανεις λαθος 78 ειναι ( 63 ειδικες και 15 ιδιωτων που δεν συμπληρωθηκαν)
Επιστροφή στην κορυφή
theo12345 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση theo12345 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 02:56
https://www.facebook.com/groups/967196630341218/?ref=share
Επιστροφή στην κορυφή
marine575 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 28/Ιουνίου/2018
  Παράθεση marine575 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 08:10
Ναι σωστά μπερδεύτηκα και έβαλα μια παραπάνω εδ
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 17:24
Με τις πισίνες παιδιά έχετε ακούσει κάτι; Εγώ έμαθα ότι δεν θα είναι εφικτό να λειτουργήσουν οι κοινόχρηστες (δημόσιες) πισίνες εμείς όταν έρθει η ώρα θα βουτάμε ανά 8 στην ίδια πισίνα; Όλοι οι υποψήφιοι; Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά... Ποια η άποψη σας;
Επιστροφή στην κορυφή
Second Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 04/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Second Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Απριλίου/2020 ώρα 17:30
Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Με τις πισίνες παιδιά έχετε ακούσει κάτι; Εγώ έμαθα ότι δεν θα είναι εφικτό να λειτουργήσουν οι κοινόχρηστες (δημόσιες) πισίνες εμείς όταν έρθει η ώρα θα βουτάμε ανά 8 στην ίδια πισίνα; Όλοι οι υποψήφιοι; Ίσως είμαι υπερβολικός αλλά... Ποια η άποψη σας;
Γενικά όλα πάνε λάθος με την προκυρηξη από τότε που βγήκε η πρώτη. Τώρα ειδικά με τον ιό πολλά δεν είναι εφικτά. Συνωστισμός αθλήματα υψομέτρηση πισίνα.. ιδέα δεν έχω πως θα τα καταφέρουμε όλα αυτά..
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 01:18
Στις ειδήσεις λένε ότι η απαγόρευση μετακίνησης από νομό σε νομό θα ισχύσει μέχρι το τέλος Μαίου οπότε δεν προβλέπεται να ξεκινήσουν οι διαδικασίες μέσα στον μήνα άσε που στα νησιά πάει για αργότερα. Ο Ιούνιος θα είναι καθοριστικός αλλά και πάλι δεν ξέρω, θεωρώ ότι για να μπουν όλα σε μια τάξη πρέπει να μετατεθούν από Σεπτέμβριο και μετά.
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα

Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 10:42
310lele επειδή εσένα σε βολεύει ο Σεπτέμβρης δεν ειναι ανάγκη να λες ανακρίβειες και πράγματα που δεν ισχύουν. Ειδες ανακοίνωση του λιμενικού ότι θα πάει Σεπτέμβρης να ξεκινήσουν οι διαδικασίες; Και δηλαδή ξαναέρχεται ο ιός από σεπτεμβρη πάμε λοιπόν και σε άλλη παράταση. Επειδή εσυ τόσο καιρό δεν έκανες προπονήσεις και τα άφησες τελευταία στιγμή δεν σου φταίει κανείς, που δεν βγάζεις αθλήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Epimonos7 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Απριλίου/2020
  Παράθεση Epimonos7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 12:04
Η κατάσταση είναι δυσκολη και με την παρούσα κατάσταση φαίνεται ότι η διαδικασία είναι αδύνατον να ολοκληρωθεί. συνεπως επιβάλλεται το υπουργείο να αλλάξει τακτική και να βγάλει καινούργιο προγραμματισμό για όλες τις διαδικασίες. μια λύση ειναι να διοργανωθούν οι διαδικασίες κατά τόπους για να μην χρειαστεί να συγκεντρωθουν μεγάλες μάζες υποψηφιων. δηλαδη μπορεί να διοργανώσει τους προγραμματισμούς του σε επίπεδο για παράδειγμα περιφερειών. σε αντίθετη περίπτωση είναι σχεδόν σίγουρο ότι οι διαδικασίες συνολικά θα παρουν περισσότερο από δυο-τρεις μηνες
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση 310LELE Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 12:40
Αρχικά αποστάλθηκε από Vegeta1993

310lele επειδή εσένα σε βολεύει ο Σεπτέμβρης δεν ειναι ανάγκη να λες ανακρίβειες και πράγματα που δεν ισχύουν. Ειδες ανακοίνωση του λιμενικού ότι θα πάει Σεπτέμβρης να ξεκινήσουν οι διαδικασίες; Και δηλαδή ξαναέρχεται ο ιός από σεπτεμβρη πάμε λοιπόν και σε άλλη παράταση. Επειδή εσυ τόσο καιρό δεν έκανες προπονήσεις και τα άφησες τελευταία στιγμή δεν σου φταίει κανείς, που δεν βγάζεις αθλήματα.

Σεβαστή η γνώμη σου αλλά εδώ συγκεκριμένα εσύ λες ανακρίβειες είπα τη γνώμη μου και μόνο, όχι ανακρίβειες και ψέματα. Κάποιοι συμφωνούν και τις ενστερνίζονται κάποιοι διαφωνούν. Εγώ προσωπικά έχω θέμα και με τη δουλειά μου και όντως θα με βόλευε έτσι όπως πήγε να πάει από Σεπτέμβριο. Η αντικειμενικότητα δεν είναι ανακρίβεια, όσο ζοριζομαι εγώ που δεν είμαι προετοιμασμένος άλλο τόσο δυσκολεύονται και άλλοι, αλλά και στην αντίθετη πλευρά υπάρχουν άτομα σαν εσένα που είναι έτοιμοι.
Επιστροφή στην κορυφή
Vegeta1993 Δες τη Λίστα

Παράθεση Vegeta1993 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 12:53
Λοιπόν, Τον Ιούλη περνάνε ΠΚΕ των πανελληνίων για λιμενικό που σημαίνει πρέπει να έχουμε τελειώσει τις διαδικασίες μέχρι τότε ή να πάμε για σεπτεμβρη. Οι επιστήμονες λένε από φθινώπορο θα επανέλθει ο ιος.1 χρόνο έχει κρατήσει η αναμονή στην προκήρυξη και σύμφωνα με ανεπίσημες πληροφορίες του υπουργείου η υψομετρηση θα ξεκινήσει από 12 Μαίου (χωρίς να είναι δεδομένο αυτό). Τώρα οσον αφορά τις προπονήσεις λίγο να έκανε κάποιος από τον Σεπτέμβρη του 2019 που βγήκε η προκήρυξη θα τα έβγαζε με άνεση.
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 13:00
Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Στις ειδήσεις λένε ότι η απαγόρευση μετακίνησης από νομό σε νομό θα ισχύσει μέχρι το τέλος Μαίου οπότε δεν προβλέπεται να ξεκινήσουν οι διαδικασίες μέσα στον μήνα άσε που στα νησιά πάει για αργότερα. Ο Ιούνιος θα είναι καθοριστικός αλλά και πάλι δεν ξέρω, θεωρώ ότι για να μπουν όλα σε μια τάξη πρέπει να μετατεθούν από Σεπτέμβριο και μετά.

Κομάντο, κανόνισε να γίνει καμιά στραβή και να κοπείς στα αθλήματα. Παλεύεις τόσα χρόνια να φορέσεις στολή και είναι κρίμα.
Ξεκίνα να ξεσκουριάζεις με κάποιο τρόπο και όλα καλά.

ΥΓ: Επειδή με ρώτησες σε προηγούμενο μήνυμα και το πρόσεξα τώρα, δυστυχώς δεν έχω κάποια ενημέρωση για την εξέλιξη των διαδικασιών. Εσύ πάντως φρόντισε να είσαι σε ετοιμότητα ανά πάσα ώρα και στιγμή. Εάν μάθω ότι τελικά δεν τα κατάφερες θα σε διώξω από το φόρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Crocop92 Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 21/Απριλίου/2020
  Παράθεση Crocop92 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Απριλίου/2020 ώρα 13:39
Το 2016 πήρε έξτρα 100+ άτομα ενώ είχε βγάλει προκήρυξη για 49... Αυτή τη φορά θα πάρει; Εμείς που είμαστε 600 σειρά να κάνουμε προπονήσεις η τσάμπα κόπος;
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 37>