Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

547 ΤΠ - Ρέθυμνο

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 547 ΤΠ - Ρέθυμνο
    Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:06
Γεια σε όλους! Παρουσιαζομαι 21/1 στο Ρέθυμνο και θέλω να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να δώσει μερικές πληροφορίες/συμβουλές για το συγκεκριμένο στρατόπεδο.(π. χ πόσο δύσκολη είναι η εκπαίδευση )
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Mikexen Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Mikexen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:17
Αρχικά αποστάλθηκε από Νίκος

Γεια σε όλους! Παρουσιαζομαι 21/1 στο Ρέθυμνο και θέλω να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να δώσει μερικές πληροφορίες/συμβουλές για το συγκεκριμένο στρατόπεδο.(π. χ πόσο δύσκολη είναι η εκπαίδευση )
Ευχαριστώ!

Καλησπέρα φίλε και εγώ μπαίνω εκεί 21/1. πώς είσαι στο φβ να μιλήσουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2020 ώρα 20:11
Καλησπέρα,Nikos Kelaidis στο φβ αν θες στείλε μου απλά πες μου πως σε λένε για να σε δεχτώ !
Επιστροφή στην κορυφή
georgecrete Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση georgecrete Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιανουαρίου/2020 ώρα 21:38
Φιλε σου στελνω αιτημα πες μου ποιος ποιος εισαι ακριβως γιατι βγαζει 3-4. Αν δεις το μηνυμα γιατι λογικα εισαι μεσα. Παιδες πειτε λιγο εχω ενα βυσμα και μπαινω Μαρτιο και μπορει να μου κανονισει να παρουσιαστω οπου θελω. Ειμαι απο Κρητη. Και αυτος λεει να κανονισει Ρεθυμνο. Πειτε την γνωμη σας να παω Ρεθυμνο; Οσα εχω ακουσει μεχρι τωρα ειναι αρνητικα και χαλια γενικα. Ποιο αλλο στρατοπεδο ειναι το ιδανικο να παρουσιαστεις;
Υ. Γ. Εχω τελειωσει ηλεκτρολογος μηχανικος και δουλευω ως ηλεκτρολογος 3 χρονια. Μετραει αυτο καπου; Γενικα δεν νομιζω οτι αλλαζει κατι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.