Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

’δεια ορκομωσίας

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
wolver Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση wolver Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ’δεια ορκομωσίας
    Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2018 ώρα 10:16
Οσοι μπειτε λαμια 8α κανετε ζωαρα. Κουραγιο σε εμας π ειμαστε για αυλωνα
ΟΜΑΔΑ ~ΔΙΑΣ~
Επιστροφή στην κορυφή
gimitrop Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2016
  Παράθεση gimitrop Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2018 ώρα 09:53
Αρχικά αποστάλθηκε από Prowler

Νίκο Καλησπέρα. Κεντρο καθόμαστε γύρω στις 25 μέρες. Οπότε λογικά θα ορκιστουμε 9 Φλεβάρη.(Και εγώ 15.01 μπαίνω Θήβα.) Έχουμε δύο επισκεπτήρια και μια έξοδο στο ΚΕΝ. Αν δε κάνω κάποιο σοβαρό λάθος. Καλή θητεία να έχουμε!

Έχετε 2 εξόδους και 1 επισκεπτήριο στο ΚΕΝ και δεν κάνω κάποιο σοβαρό λάθος. Καλή θητεία να έχετε!
Στρ (ΠΖ) Τ/Φ 2016 Β´ ΕΣΣΟ 343 Καλαμάτα --> Καστελλόριζο --> Πύργος
Επιστροφή στην κορυφή
roko Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2016
  Παράθεση roko Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2018 ώρα 12:04
Ο Αυλωνας πάντως για εμένα ήταν 1 υπέροχος μήνας μέσα σε μια κόλαση 9 μηνών.. Δεν ξέρω τι έχεις ακούσει, αλλά από φαΐ, κυλικεία, καθαριότητα, ζεστό νερό και στελέχη ήταν εξαιρετικά. Τουλάχιστον τον Μάρτη του 17 που πήγα εγώ γιατί τα αρχαία χρόνια δεν γνωρίζω..
Επιστροφή στην κορυφή
roko Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Φεβρουαρίου/2016
  Παράθεση roko Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2018 ώρα 12:07
Αρχικά αποστάλθηκε από wolver

Οσοι μπειτε λαμια 8α κανετε ζωαρα. Κουραγιο σε εμας π ειμαστε για αυλωνα
Ο Αυλωνας πάντως για εμένα ήταν 1 υπέροχος μήνας μέσα σε μια κόλαση 9 μηνών.. Δεν ξέρω τι έχεις ακούσει, αλλά από φαΐ, κυλικεία, καθαριότητα, ζεστό νερό και στελέχη ήταν εξαιρετικά. Τουλάχιστον τον Μάρτη του 17 που πήγα εγώ γιατί τα αρχαία χρόνια δεν γνωρίζω...
Επιστροφή στην κορυφή
Prowler Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 19/Δεκεμβρίου/2017
  Παράθεση Prowler Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2018 ώρα 16:49
Ευχαριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Prowler Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 19/Δεκεμβρίου/2017
  Παράθεση Prowler Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2018 ώρα 16:49
Αρχικά αποστάλθηκε από gimitrop

Αρχικά αποστάλθηκε από Prowler

Νίκο Καλησπέρα. Κεντρο καθόμαστε γύρω στις 25 μέρες. Οπότε λογικά θα ορκιστουμε 9 Φλεβάρη.(Και εγώ 15.01 μπαίνω Θήβα.) Έχουμε δύο επισκεπτήρια και μια έξοδο στο ΚΕΝ. Αν δε κάνω κάποιο σοβαρό λάθος. Καλή θητεία να έχουμε!

Έχετε 2 εξόδους και 1 επισκεπτήριο στο ΚΕΝ και δεν κάνω κάποιο σοβαρό λάθος. Καλή θητεία να έχετε!

ευχαριστούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Pezikos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2018
  Παράθεση Pezikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2018 ώρα 16:14
Καλησπέρα θα ιθελα να ρωτήσω επειδή προβλέπεται να κάνω 3μινο λόγο Αλβανοίκις καταγωγής ομογενής θα ιθελα να μ πι κάποιος αν ι άδειες τις ορκωμοσιας ειναι ιδέες και με τους άλλους στρατιώτες; Και αν πεζη ρόλο ι απόσταση... Θα ιθελα να ζητήσω και συγνώμη για τα ορθογραφικά λάθη..
Επιστροφή στην κορυφή
nikosZ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση nikosZ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2018 ώρα 09:36
Παιδια καλησπερα. Επειδη ακουω πολλα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερει καποιος να μου πει τι ισχυει με την ορκωμοσια. Ποσες μερες απο τη στιγμη που παρουσιαζεσαι κανεις να ορκιστεις για να παρεις την αδεια δηλαδη; Αλλοι λενε 15 αλλα 28 αλλοι 20 αλλοι 21. Τι ισχυει τελικα; Παρακαλω μονο ατομα που να γνωριζουν ας απαντησουν.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 234
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.