Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Διαγραφές μελών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 91011
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Διαγραφές μελών
    Αποστολή: 31/Ιουλίου/2016 ώρα 17:27
Μήπως έχεις καμιά σχέση με τον lokatzi?
Επιστροφή στην κορυφή
stallone Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση stallone Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2016 ώρα 17:45
οχι δεν εχω ουδεμια σχεση με αυτο τον τυπο
πρωτη φορα κανω λογαριασμο σε εσας
με ολο το σεβασμο μπορειτε να μου φτιαξετε το λογαριασμο?
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2016 ώρα 20:03
Δεν είναι δικιά μου η αρμοδιότητα αλλά του αρμόδιου διαχειριστή
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2016 ώρα 20:03
Αρχικά αποστάλθηκε από stallone

οχι δεν εχω ουδεμια σχεση με αυτο τον τυπο
πρωτη φορα κανω λογαριασμο σε εσας
με ολο το σεβασμο μπορειτε να μου φτιαξετε το λογαριασμο;

Μόρτη πριν από ένα μήνα και βάλε σου έγραψα το εξής:

Αρχικά αποστάλθηκε από D.Y.K

Σε επανέφερα, αλλά να ξέρεις ότι είναι η πρώτη και τελευταία σου.

Φρόντισε να μην ανακατεύεις πάλι τα θέματα και να μην ρωτάς άκυρα πράγματα, όταν έχουν δοθεί ήδη απαντήσεις ή μπορείς κάλλιστα να ψάξεις και να βρεις πληροφορίες στο διαδίκτυο (πέρα από το φόρουμ).

Σε προειδοποιώ.

Καλή συνέχεια!

Αντ'αυτού όχι μόνο δεν το σεβάστηκες, αλλά συνέχισες το χαβά σου.

Σου λέω για τελευταία φορά, ότι ο λογαριασμός σου έχει απενεργοποιηθεί οριστικά και αμετάκλητα και δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να σε επαναφέρουμε.

Μην με αναγκάσεις να σου μπανάρω και την IP ώστε να μην ξαναγράψεις ποτέ εδώ μέσα και μην μπαίνεις συνεχώς στην διαδικασία να φτιάχνεις νέους λογαριασμούς διότι βλέπουμε τα πάντα.

Το θέμα με εσένα θεωρείται λήξαν.
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιουλίου/2016 ώρα 20:09
Lokatzi ούτε το κουράγιο να πεις αντρίκια οτι ναι εγώ είμαι και έφτιαξα λογαριασμό για τον τάδε λογο. Τα βλέπουμε όλα τα ελέγχουμε όλα οπότε μην κάνεις τον κόπο να φτιάχνεις νέους λογαριασμούς
Επιστροφή στην κορυφή
proin melos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση proin melos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 23:57
υπαρχει περιπτωση να κανω εγγραφη χωρις να μου δωσετε ban
ειναι επειγον να φτιαξω λογαριασμο και εχω κουραστει να περιμενω μεχρι παρει εγκριση και να ανεβει
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 22:42
Ο dyk σου έδωσε μια προειδοποιήση τελείωσε το φόρουμ για σένα
Επιστροφή στην κορυφή
proin melos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση proin melos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 23:26
οριστικα και αμετακλητα?
ειστε αμιληκτοι δειξτε λιγο ελεος
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 19:09
Οι διαχειριστές αποφασίζουν οχι εγώ
Επιστροφή στην κορυφή
osfp7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση osfp7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουνίου/2017 ώρα 12:32
Παιδιά τι έπαθε ο λογαριασμός μου και δεν μπορώ να μπω;
κάποιος διαχειριστής ας μου στείλει email

ΥΓ: Ο λογαριασμός σου απενεργοποιήθηκε οριστικά και δεν υπάρχει περίπτωση / δικαίωμα επαναφοράς. Μην προσπαθήσεις να δημιουργήσεις νέο λογαριασμό διότι η IP σου φαίνεται και θα απενεργοποιείται συνεχώς. Τους λόγους στους έχουμε αναφέρει εκατοντάδες φορές, αλλά δεν συμμορφώθηκες με τις συστάσεις μας. Καλή συνέχεια.

Εκ της διαχείρισης.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιουνίου/2017 ώρα 15:34
Τι email να σου στείλουν... Δεν την πάλευες, ρωτούσες συνέχεια τα ίδια και τα ίδια είχες καταντήσει κουραστικός, το φόρουμ δημιουργήθηκε για να παρέχει πληροφορίες σε ανθρώπους, είμαι σίγουρος πως ούτε αυτό το μήνυμα θα τα καταφέρεις να κατανοήσεις για αυτό και δεν θα το αναλύσω περαιτέρω.

Υ. Γ Να είσαι σίγουρος πως αν δεν είχα αποχωρήσει από το φόρουμ θα είχες φύγει πολύ πιο νωρίτερα, θα σου έδινα μόνο μια βδομάδα προσαρμογής

Greek_Army
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 91011
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.