Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

574 ΤΠ - Καστοριά

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Salikos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 14/Ιανουαρίου/2016
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Salikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 574 ΤΠ - Καστοριά
    Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 13:25
Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ υπηρετώ σε αυτή τη μονάδα αυτή την στιγμή. Για τυχόν απορίες ρωτήστε ελεύθερα.
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
  Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 17:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Salikos

Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ υπηρετώ σε αυτή τη μονάδα αυτή την στιγμή. Για τυχόν απορίες ρωτήστε ελεύθερα.

Μιας που σε έχουμε εύκαιρο, για τα παιδιά που ενδιαφέρονται, αν θες πες τους τις συνθήκες αυτην την στιγμή στην μονάδα σου εκεί! Υπηρεσίες, αυστηρότητα, καθημερινές δραστηριότητες! Θα το εκτιμούσαμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Salikos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Salikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 18:23
Οι συνθήκες κάτω στην μονάδα είναι χάλια. Τα φυλάκια έχουν από 4 άτομα ίσα ίσα για να λειτουργούν και τα βύσματα έρχονται στην μονάδα για κάνα μήνα και μετά φεύγουν με απόσπαση. Από φυλάκια έχω πάει σε 3 μέχρι στιγμής και μπορώ να πω πως το καθένα έχει το καλό του και το κακό του.
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 18:33

Οι συνθήκες κάτω στην μονάδα είναι χάλια. Τα φυλάκια έχουν από 4 άτομα ίσα ίσα για να λειτουργούν και τα βύσματα έρχονται στην μονάδα για κάνα μήνα και μετά φεύγουν με απόσπαση. Από φυλάκια έχω πάει σε 3 μέχρι στιγμής και μπορώ να πω πως το καθένα έχει το καλό του και το κακό του.

Οι υπηρεσίες εντος της μονάδας πως πάνε; Φαντάζομαι στα όρια εμπλοκής.
Επιστροφή στην κορυφή
Salikos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Salikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 19:05
Στα όρια αυτοκτονίας θα έλεγα. Όταν έχει άτομα το 585 τους στέλνουν να κάνουν τις υπηρεσίες. Από εξόδους μόνο με υπηρεσιακό και αυτό για κάνα 2 ώρες. Ευτυχώς δεν έχω κάτσει κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Αντιστράτηγος
Αντιστράτηγος

Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 19:13

Στα όρια αυτοκτονίας θα έλεγα. Όταν έχει άτομα το 585 τους στέλνουν να κάνουν τις υπηρεσίες. Από εξόδους μόνο με υπηρεσιακό και αυτό για κάνα 2 ώρες. Ευτυχώς δεν έχω κάτσει κάτω.

Σκέψου, ότι ο στρατός, είναι οι τελευταίες "διακοπές" της ζωής σου, έχεις απόλυτο δίκιο σε ότι λες, και σε νιώθουμε απόλυτα. Καλή σου δύναμη, σε ευχαριστούμε για όσα μας είπες, και ο καιρός περνάει.
Επιστροφή στην κορυφή
Salikos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Salikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Ιανουαρίου/2016 ώρα 19:21
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Μια τελευταία εμπλοκή μου έμεινε σε 52 μέρες παίρνω το χαρτί και τους χαιρετάω.
Επιστροφή στην κορυφή
jojo344 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2016
  Παράθεση jojo344 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2016 ώρα 20:15
Αν έχετε την δυνατότητα παιδιά μακρυα από εδω. Δυστυχώς τιποτα δεν λειτουργεί σωστά. Μην περιμενετε άδειες
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΟΜΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΟΜΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουλίου/2016 ώρα 00:31
Ειμουν το 97 απο ραχουλα σε ραχουλα! Κρυσταλοπηγη, βροντερο, κουλα, ανταρτικο!!! Φασεις τρελες...

Επιστροφή στην κορυφή
ΚΟΜΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΟΜΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουλίου/2016 ώρα 00:37
Ημουν το 97 απο ραχουλα σε ραχουλα! Κρυσταλοπηγη, βροντερο, κουλα, ανταρτικο!!! Φασεις τρελες...
Επιστροφή στην κορυφή
θανασης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση θανασης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιανουαρίου/2017 ώρα 20:43
Σειρα ημουν κ εγω στο νεστοριο το 1976, κ απο εναν μηνα στα φυλακια αλεβιτσα κ διποταμια. κανω κ εγω το ιδιο ερωτημα. αν μαθεις κατι παρακαλω ενημερωσε κ εμενα επισης πολυ θα ηθελα να μαθω ποιος εισαι. ευχαριστω εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή
Τ Δ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τ Δ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2017 ώρα 14:33
Σειρά 296 ειπες απο που εισσι γιατί ήμουν και στον αγ Ιωάννη το 2007
Επιστροφή στην κορυφή
Μάκης Βέροια Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Μάκης Βέροια Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Απριλίου/2017 ώρα 11:57
Μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει για τις σημερινές συνθήκες στο 574;
Επιστροφή στην κορυφή
Provokastoras Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Αυγούστου/2016
  Παράθεση Provokastoras Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2017 ώρα 11:02
Αρχικά αποστάλθηκε από Μάκης Βέροια

Μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει για τις σημερινές συνθήκες στο 574;

Ότι χειρότερο μακράν, χίλιες φορές σε φυλάκιο του 574 αν δεν παίζει απόσπαση για αλλού.
Επιστροφή στην κορυφή
Papamichalis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 11/Οκτωβρίου/2017
  Παράθεση Papamichalis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2017 ώρα 11:58
Σειρα 286 υπηρετησα 2004 σαν επιλοχιας. Χαιρετισματα σε ολους και καλη δυναμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Χασάν Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χασάν Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαρτίου/2018 ώρα 21:37
Παιδιά ημουν εκεί 1982 // 1984 ήταν θαυμθ οδηγός στο βόρειο τομέα
Επιστροφή στην κορυφή
jimmis1976 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2018
  Παράθεση jimmis1976 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2018 ώρα 15:11
καλησπέρα από κερκυρα, ήμουν στο 576 και μετα 574τπ καστόρια το 2000 , και ε. φ ιεροπηγης, σειρά 275 περάσαμε τελεια
Επιστροφή στην κορυφή
jimmis1976 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Απριλίου/2018
  Παράθεση jimmis1976 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2018 ώρα 15:14
όσοι ήταν στο 574τπ Καστοριάς το 2000 σειρές 274 275 ας στείλουν κάνα μηνυμα, ε. φ. ιεροπηγης
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.