Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μας ψεκάζουν από αέρα;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 26/Απριλίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μας ψεκάζουν από αέρα;
    Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 03:08
.
Μας ψεκάζουν οέο;
.
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 10/Σεπτεμβρίου/2009
  Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 13:58
Ξερω οτι μας ψεκαζουν αλλα δεν ξερω ακριβος το λογο, μοιπος ξερεις να μου εξυγισεις
Επιστροφή στην κορυφή
Nicolas_mk2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση Nicolas_mk2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 14:09
Αρχικά ρίξε μια ματιά εδώ

Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:36
Δε βρεικα τιποτα καλο τιποτα αλλο να προτινεις
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 04:26
Αρχικά αποστάλθηκε από Raccoon

Ξερω οτι μας ψεκαζουν αλλα δεν ξερω ακριβος το λογο, μοιπος ξερεις να μου εξυγισεις
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 06:37

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:55
Σιγά το photoshop, και εγώ το κάνω !
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:09
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr

Σιγά το photoshop, και εγώ το κάνω !
Τα ποστ θέλω!
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2009
  Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 18:29

Ρε παιδια ακουω μας ψεκαζουν μας ψεκαζουν τι συμβαινει; Δεν εχω καμμια ενημερωση γιαυτο το θεμα γιατι ποτε δεν εκατσα να ασχοληθω

Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:44
OK νομιζω το καταλαβα
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:48
Νε ρε δεν εχεις δει και εσυ αεοροπλανα στον αερα και να αφυνουν απο πισω τετιες γραμμες[βλεπε βιντεο]και την επομενη μερα να ειναι το κεφαλι σου καζανι
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 21:52
Εγω απο οτι ξερω ειναι σαν μια μορφη πλυσης εγκεφαλου, σε χαζευει ενα και μαζι με τα ΜΜΕ σε αποτελειωνει
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:48

γραμμες[βλεπε βιντεο]και την επομενη μερα να ειναι το κεφαλι σου καζανι
καζανι το κεφαλι μου θα ειναι ειτε απο γριπη ειτε απο πολλες ωρες εργασιας, τωρα για τις γραμμες τι να σου πω δεν ξερω
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 22:55
Βασικά είναι υδρατμοί οι οποίοι κάτω υπο ορισμένες συνθήκες και σε συγκεκριμένο ύψος αργούν να διαλυθούν.
Ίσως να υπάρχουν και εξαιρέσεις όμως...
Επιστροφή στην κορυφή
thrakiotis Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Παράθεση thrakiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 23:01
Και εγω αυτο γνωριζω οτι ειναι υδρατμοι...
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2009
  Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 14:12

Εγω απο οτι ξερω ειναι σαν μια μορφη πλυσης εγκεφαλου, σε χαζευει ενα και μαζι με τα ΜΜΕ σε αποτελειωνει
ετσι ακριβως...
Επιστροφή στην κορυφή
kampf Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 07/Αυγούστου/2009
  Παράθεση kampf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 17:26
Εγω ειχα διαβασει ενα βιβλιο τεχνολογιες του μελλοντος καπως ετσι κ ελεγε μεσα για τους ψεκασμους. Αλλοι λενε οτι ψεκαζουν μορια αλουμινιου κ αλλων συστατικων για το φαινομενο του θερμοκηπιου κ κατι τετοια τρελα. Καποιοι αλλοι λενε οτι ψεκαζουν μικροβια
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
Επιστροφή στην κορυφή
Raccoon Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση Raccoon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 20:57
Υδρατμοι αποκλιετε να ειναι και δεν ψεκαζουν για το φαινομενο του θερμοκηπιου γιατι αν ψεκαζαν για αυτο το λογο ή θα το ελεγαν στα ΜΜΕ ή θα εβγενε αυτος που το ανακαλιψε για να το ανακοινωσει. Επεισης μπορει να ειναι και αυτο που λεει ο KAMPF ψεκαζουν μικροβια οχι ομως για να μας μολυνουν αλλα για να κανουν πυραματα ενολιγεις σκεφτειτε μηπως ειμαστε πυραματοζωα για καποιους[sorry αν εχω ορθογραφικα δεν τα παω πολυ καλα με αυτα]
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>