Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Δεν μπορώ να συνδεθώ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 8>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Δεν μπορώ να συνδεθώ
    Αποστολή: 02/Απριλίου/2009 ώρα 14:39

Ρε Γιαννη τι εγινε; Θα Μου εξηγησει κανεις; Νομιζω οτι πρεπει να μας πεις... Τι μηνυμα διεγραψες ή μαλλον τι παιχτηκε μεταξυ σας και εμεις δεν πηραμε πρεφα;

Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:21
EΓώ να δείτε τι έχω πάθει ο firefox δεν με αναγνωρίζει ως μέλος και μπαίνω με explorer οπού με αναγνωρίζει ως μέλος.
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:23
Κανε αναβαθμιση στον firefox δημητρη
Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:29
Έχω κάνει Βελλεροφόντη δεν ξέρω τι γίνεται, σήμερα να κοιμάσαι ήσυχα, φυλάω θερμοπύλες εγώ συμπολεμιστή.
Επιστροφή στην κορυφή
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:30
Υπηρεσια; Καλο κουραγιο φιλε. Μια νυχτα ειναι θα περασει
Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:33
Τα πρώτα εφτά (7) χρόνια είναι δύσκολα.
Επιστροφή στην κορυφή
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:34
Αυτο ξαναπεστο
Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 02:39
Έτσι είναι φίλε μου ειμαστέ ιστορία, απλώς τα λέμε για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι, να φανταστείς έχω βοηθό περιπολάρχη, σειρά ΕΠ. ΟΠ 2008.
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 12:19
Αρχικά αποστάλθηκε από Λχίας'02

Έχω κάνει Βελλεροφόντη δεν ξέρω τι γίνεται, σήμερα να κοιμάσαι ήσυχα, φυλάω θερμοπύλες εγώ συμπολεμιστή.

Κάποια ρύθμιση φταίει.

Όπως σου είπα κατ' ιδίαν, χρησιμοποιώ Firefox εδώ και 5-6 χρόνια.

Με ΙΕ ίσως να μην έχω μπει ποτέ στο φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2009 ώρα 12:46
yandr μου πάλι δεν μπορω να συνδεθω μου βγαζει λάθος. Δεν αλλαξα τιποτα οπως μου το διορθωσες ετσι το αφησα. Τι να κάνω?
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:10
Τι να σου πω, δεν έκανα τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:45
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr

Τι να σου πω, δεν έκανα τίποτα
Προσπάθησα τωρα πάλι και δεν γίνεται τιποτα! Αρα δεν ειναι επειδη εγινε κάποια αλλαγη; Θα ξαναπροσπαθησω αργοτερα και αν δεν βγαλω ακρη, θα ξαναγραφτω. 
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:48
Μαρινα δεν ξερω αν γινεται να γραφτεις ξανα καλυτερα ελα πρωτα σε επαφη με το διαχειριστη οταν μπει και οτι σου πει κανε σχετικα με την εγγραφη
Επιστροφή στην κορυφή
Marinaki Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 13/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Marinaki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:17
CryΕγώ πάλι ενω δοκιμάζω να μπω σαν Μαρίνα1, μ ου βγαζει οτι ειναι λάθος... Γιαυτό και ξαναγράφτηκα! Αν μπορει να διορθωθει και πάλι οκ,αλλιώς κρατάω αυτό!
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:40
Προφανώς δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά usernames.

Γενικά στο internet δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά usernames.

Προσωπικά απορώ όταν κάποις βάζει ελληνικά. Δηλαδή στο GMAIL και στο HOTMAIL ελληνικά έχει βάλει στο username;
Επιστροφή στην κορυφή
Marinaki Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Marinaki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:46

Προφανώς δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά usernames.

Γενικά στο internet δεν υποστηρίζονται τα ελληνικά usernames.

Προσωπικά απορώ όταν κάποις βάζει ελληνικά. Δηλαδή στο GMAIL και στο HOTMAIL ελληνικά έχει βάλει στο username;
τοτε που γραφτηκα αφου μου το επερνε στα ελληνικα το αφησα ετσι. Αρα τωρα δεν γίνεται τιποτα. Δεν πειραζει ξαναγραφτηκα και αυτη τη φορα με λατινικούς χαρακτήρες, αφου και εμενα μου περασε αυτο απο το μυαλό/.
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 13:58
Μπορώ απλά να σου αλλάξω το όνομα από το ελληνικό σε ένα αγγλικό που θα επιλέξεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Marinaki Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Παράθεση Marinaki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 14:06

Μπορώ απλά να σου αλλάξω το όνομα από το ελληνικό σε ένα αγγλικό που θα επιλέξεις...
Αν μπορεσεις και το κάνεις ΠΑΛΙ θα ηταν τελειο... ! Ο κωδικος που μου ειχες βάλει ισχυει, δεν τον άλλαξα. Αν το χρειάζεσαι και δεν το θυμασαι να σου στειλω μηνυμα.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 8>