Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Λάθη στο περιεχόμενο του site

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 456
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Λάθη στο περιεχόμενο του site
    Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2015 ώρα 17:01
Αρχικά αποστάλθηκε από lionslaw

Αρχικά αποστάλθηκε από aeronut

Δεν ερχονται εμαιλ ειδοποιησησς για απαντηση στο θεμα
Αυτό μου συμβαίνει από την αρχή που έκανα την εγγραφή. Επίσης σήμερα παρατήρησα πως οι πιο πρόσφατες απαντήσεις ξεκινούν από την πρώτη σελίδα και όχι από την τελευταία

Αυτό ξέρω που οφείλεται, αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρος πως το διορθώνεις ;-)

Προσπάθησε να κάνεις κλικ στο http://www.ellinikos-stratos.com/forum/remove_cookies.asp και μετά ξανά login.

Επιστροφή στην κορυφή
sword Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 14/Μαρτίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση sword Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαρτίου/2015 ώρα 13:26
Καλησπέρα, με όλο το θάρρος, κοίταξα την σελίδα στα άρθρα στρατός, αεροπορία, ναυτικό, και νομίζω οι αριθμοί των στρατευσιμων οπλιτών δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα, αν ενδιαφέρεστε έχω έναν πινακα από ένα άρθρο, Μελέτη της ακαδημίας αθηνών για τις επιπτώσεις της υπογεννητικότητας στις ένοπλες δυνάμεις, με πιο απλά λόγια δίνει τα στατιστικά στοιχεια για τον αριθμό τον στρατευσιμων μέχρι το 2028. Αν θέλετε μπορώ να το στείλω εδώ να το κοιτάξετε!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 456
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.