Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 141516
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
123 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Προεδρική Φρουρά - Γενικά
    Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2018 ώρα 02:36
Δηλαδή φιλέ μου επειδή και εγω μπαίνω νοεμβριο και με ενδιαφέρει η ΠΦ υπεγραψες χαρτί αλλά δεν πέρασε επιτροπή;
Επιστροφή στην κορυφή
GIORGOS0918 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση GIORGOS0918 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2018 ώρα 23:10
Περασε η επιτροπη εγιναν οι επιλογες για ΠΦ, μετα απο λιγες μερες με καλεσαν για υπογραφη οτι θελω να παω ΠΦ και μετα τη βασικη εκπαιδευση Μου ηλθε χαρτι για ΣΠΕΝ... Δεν εχω καμμια επισημη ενημερωση τι θα γινει μετα τα ΣΠΕΝ... Θα παω, δεν θα παω, κοπηκα;
Επιστροφή στην κορυφή
19204 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 19204 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2018 ώρα 16:22
Δηλαδή φιλέ για να καταλάβω επειδή και εγώ μπαίνω τώρα και με ενδιαφέρει η ΠΦ δηλωσες κάπου για ΠΦ αλλά δεν περασε επιτροπή για να διαλέξει;
Επιστροφή στην κορυφή
123 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2018 ώρα 16:28
Μπορείς φιλέ μου να μου πεις πως διαλέγουν τι φαση και τα λοιπα... και αν περνάει η επιτροπή απο όλα τα στρατόπεδα;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 141516
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.