Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μηχανές

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

asimike Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση asimike Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μηχανές
    Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2010 ώρα 20:29
Εγω φιλαρακο στην φαση που ειμαι προτειμω ενα ξερο! Π. Χ ενα kawasaki kxf 450 ή ενα ktm sxf 450 αλλα και ενα honda crf 450 παρακαλω ολα motard ετσι; Ασε... Εχω φαει πικρα... Ουτε street ουτε scooter ουτε sport-tourer ουτε τιποτα... Ενα καθαρο... Ενα καθαρο... Εστω και ενα sxv 550
...
ΕΛΛΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή
asimike Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 08/Σεπτεμβρίου/2010
  Παράθεση asimike Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2010 ώρα 20:31

ΕΛΛΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή
dn24 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 15/Νοεμβρίου/2010
  Παράθεση dn24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2010 ώρα 21:18
Μπα asimike διαφωνω μαζι σου, εγω σαν option-ακιας που ειμαι, προτιμω ενα οφθαλμολουτρο με τουτο εδω:
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επιστροφή στην κορυφή
Giouli Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 22/Νοεμβρίου/2010
  Παράθεση Giouli Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Απριλίου/2011 ώρα 21:00
Με το αυτοκινητο δεν παει αλλο, καθημερινα κυκλοφοριακο χαος, βενζινη αδειαζει λες και εχει τρυπα η δεξαμενη, η αμολυβδη εχει παει 1,70. Εε μου φαινεται καιρος για scooter και πουλημα το αμαξακι οσοσο! Το μελεταω καιρο το θεμα και εχω καταληξει σε αυτα τα δυο... Θα ηθελα τις γνωμες σας

Τιμή:4.430 €
Beverly 300 new

Τιμή:2.640€
Honda PCX 125

το πρωτο ειναι σαφως καλυτερο σε επιδοσεις και πας καλα στο δρομο ενω το δευτερο μου αρεσει πολυ εξωτερικα και ειναι πολυ οικονομικο...2,8 λιτρα/100 χλμ + η διαφορα τιμης. Ενταξει και σε επιδοσεις δεν ειναι και χελωνα... Φτανει 105 τελικη και εγω για αθηνα κεντρο το θελω, μπορειτε να μου προτεινετε και αλλα. Ευχαριστω για το χρονο σας
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 23/Σεπτεμβρίου/2010
  Παράθεση ΔΗΜΗΤΡΗΣ..82 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Απριλίου/2011 ώρα 13:05
Εχω τρελα με το kawasaki z1000 2011...
Επιστροφή στην κορυφή
SAVVAS 00 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 29/Ιανουαρίου/2014
  Παράθεση SAVVAS 00 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2014 ώρα 11:28
Επισης η yamaha

Επιστροφή στην κορυφή
blood Δες τη Λίστα

Μέλος από: 22/Δεκεμβρίου/2015
  Παράθεση blood Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 11:54
kaWasaki z-1000 σε μαυρο χρωμα απλα σκετη κολαση
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.