Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κλοπή στρατιωτικού υλικού

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 345
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
aggeliki93 Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 09/Σεπτεμβρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση aggeliki93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Κλοπή στρατιωτικού υλικού
    Αποστολή: 22/Νοεμβρίου/2010 ώρα 18:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Λάκι Λουτσιάνο

Κυπατζήδες ε; Σε λίγο θα τους πεις και κηπουρούς χαχαχα. Έχει μετονομαστεί σε ΕΥΠ ξέρεις. Επίσης η ΕΥΠ δεν ασχολείται με αυτά τα αστεία που γράφεις. Και δεν χρειάζεται να ρωτήσουμε κάποιον αξιόπιστο. Θα μας τα μάθεις εσύ που είσαι και η Anna Chapman χαχαχα.
’ντε, πείτε και τίποτα για κλοπή στρατιωτικού υλικού γιατί είστε και εκτός χαχα
χαχαχα... Τελικα εισαι πολυ αστειος... Βλεπεις εμεις δεν εχουμε υπηρετησει στην ΕΥΠ (και μην ανησυχεις ξερω και πως ονομαζεται και τι σημαινει) ... Οχι δε θα σας τα μαθω εγω... Μαθε τα μας εσυ που εισαι και εξυπνος και εχεις υπηρετησει και στην ΕΥΠ... Η μηπως δεν εχεις υπηρετησει... ; Γελα μονος σου και πες οτι θες... Εσυ γελοιοποιησε... Εγω δεν ς εκανα προσωπικη επιθεση... Εαν εσυ εχεις καποιο λογο να το κανεις καντο... ...
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2010 ώρα 06:19
Αρχικά αποστάλθηκε από aggeliki93

Οι κανονες ειναι κανονες και πρεπει να τηρουνται απο το καθενα φιλε greek army... Απο εκει και περα το κατα ποσο ειναι παπατζιλικι η μπουρδες η φαντασια μου λογω πολλων ταινιων αυτα που λεω, καλα θα κανατε να ρωτησετε εναν αξιοπιστο (κι οχι ζαμαν φου) στρατολογο να ενημερωθειτε και μετα να βγαινετε και να λετε απολυτα αυτο που εσεις πιστευετε...

Ότι έχω μάθει το έχω μάθει με δικές μου γνώσεις και εμπειρίες και οι απόψεις που έχω μερικές φορές μπορεί να μην είναι σωστές αλλά τι να κάνουμε. Αυτά πιστεύω και αυτά λέω

Υ. Γ Εδώ πάνε να πουλήσουνε τα νησιά μας και εσείς λέτε για πληροφορίες και στοιχεία που δεν πρέπει να μαθαίνουνε οι τούρκοι κτλπ.
...
Επιστροφή στην κορυφή
τρόικα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση τρόικα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2010 ώρα 09:19
Αρχικά αποστάλθηκε από Greek_Army

Αρχικά αποστάλθηκε από aggeliki93

Οι κανονες ειναι κανονες και πρεπει να τηρουνται απο το καθενα φιλε greek army... Απο εκει και περα το κατα ποσο ειναι παπατζιλικι η μπουρδες η φαντασια μου λογω πολλων ταινιων αυτα που λεω, καλα θα κανατε να ρωτησετε εναν αξιοπιστο (κι οχι ζαμαν φου) στρατολογο να ενημερωθειτε και μετα να βγαινετε και να λετε απολυτα αυτο που εσεις πιστευετε...

Ότι έχω μάθει το έχω μάθει με δικές μου γνώσεις και εμπειρίες και οι απόψεις που έχω μερικές φορές μπορεί να μην είναι σωστές αλλά τι να κάνουμε. Αυτά πιστεύω και αυτά λέω

Υ. Γ Εδώ πάνε να πουλήσουνε τα νησιά μας και εσείς λέτε για πληροφορίες και στοιχεία που δεν πρέπει να μαθαίνουνε οι τούρκοι κτλπ.
...
εχω μια απορια αγγελικη93. Γιατι να ρωτησουμε στρατολογο να ενημερωθουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Αρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 05:17
τελικά... απάντηση δόθηκε γιατί δεν ανακοινώθηκε η αληθινή ποσότητα και το είδος των κλαππεντων ειδών; η μήπως δεν γνώριζαν τι τους πήραν ;
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 345
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.