Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποζημίωση μη μονιμοποίησης ΕΠΟΠ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Φεβρουαρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποζημίωση μη μονιμοποίησης ΕΠΟΠ
    Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:14
Καλησπερα σε ολουσ ειμαι 2η σειρα εποπ και εχω κανει εδω και μερικουσ μηνεσ αναφορα μη μονιμοποιησεωσ και τωρα τον μαρτιο συμπληρωνω 7ετια και αποστρατευομαι ξερει καποιοσ απο 1η σειρα που εχει παρει την αποζημιωση τι ποσο θα παρουμε και σε ποσο διαστημα
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:19
Δες εδω αλλα υπαρχει επιμερους θεμα με τη 2η σειρα εποπ μεσα Στο θεμα εποπ http://www.ellinikos-stratos.com/arthra/epop_2.asp
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:23
Ευχαριστω cristi αλλα αυτα τα ξερω ηθελα καποιοσ 1η σειρα που εχει αποστρατευτει να μου πει ακριβωσ
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:36
Εμ Γι αυτο σου λεω νομιζα κατι θα ελεγε εκει. Αλλιως μπες και στο αρμυ στους εποπ να δεις αλλιως περιμενε καποιον απο 1η σειρα να απαντησει
Επιστροφή στην κορυφή
DEKANEAS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση DEKANEAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:35
Αρχικά αποστάλθηκε από maastriht

Καλησπερα σε ολους ειμαι 2η σειρα εποπ και εχω κανει εδω και μερικους μηνες αναφορα μη μονιμοποιησεως και τωρα τον μαρτιο συμπληρωνω 7ετια και αποστρατευομαι ξερει καποιος απο 1η σειρα που εχει παρει την αποζημιωση τι ποσο θα παρουμε και σε ποσο διαστημα
Γιατι αποστρατευεσαι δεν παλευεται μεσα?
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:48

ειναι οπως το βλεπει ο καθενας εγω το εχω παρει αποφαση πολυ καιρο πριν οτι δεν θα μεινω

Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 20:06

Θα βρεθει κανενασ που να ξερει ρε παιδεσ η οχι

Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:50

Καλησπερα σε ολους ειμαι 2η σειρα εποπ και εχω κανει εδω και μερικους μηνες αναφορα μη μονιμοποιησεως και τωρα τον μαρτιο συμπληρωνω 7ετια και αποστρατευομαι ξερει καποιος απο 1η σειρα που εχει παρει την αποζημιωση τι ποσο θα παρουμε και σε ποσο διαστημα
19.400 στο χέρι καθαρά. (4 Μαρ 2002) 1η Σειρά ΕΠΌΠ στο Σ. Ξ.
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 10:51

lxia σε ευχαριστω ηθελα να σε ρωτησω αυτο το ποσο ειναι μαζι με τα ενσημα η οχι γιατι εχω ακουσει οτι αν ζητησεισ και τα ενσημα παιρνεισ περισοτερα

Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:15

lxia σε ευχαριστω ηθελα να σε ρωτησω αυτο το ποσο ειναι μαζι με τα ενσημα η οχι γιατι εχω ακουσει οτι αν ζητησεις και τα ενσημα παιρνεις περισοτερα

Δεν κάνει τίποτα αδελφοσειρά. Είναι χωρίς τις κρατήσεις απο την ασφάλεια του δημοσίου. Κάνεις αναφορά προς το Μετοχικό Ταμείο του Στρατού και σου επιστρέφονται οι κρατήσεις όλα αυτά που σου λέω θα τα βρείς στην ΠαΔ 4-51/2007/κώδικας περί ΕΠ. ΟΠ Σ. Ξ. Καλή τύχη σειρά και κράτα μόνο τις καλές στιγμές.
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:44

Lxia, αυτό θα κάνω αλλά που να βρώ την ΠΑΔ 4-51/2007/Κώδικας περί ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς;

Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 11:56
Πανε να την ζητησεις απο το 1ογρ της μοναδος σου
Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 12:00
Αρχικά αποστάλθηκε από cristi

Πανε να την ζητησεις απο το 1ογρ της μοναδος σου
Ορθών.
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 12:08
Εγινε παιδια ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 12:09
Να εισαι καλα. Καλη ευκολια και καλη τυχη σε οτι κανεις στη ζωη σου
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 13:28

Lxia, ξέρεις από καμία σειρά σου που έφυγε εάν αποστρατεύεσαι την ίδια ημερομηνία με αυτήν που είχες καταταχθεί; Πχ εγώ κατατάχθηκα 17 Μαρτίου του 2003, θα απολυθώ στις 17 Μαρτίου του 2010; Ευχαριστώ.

Επιστροφή στην κορυφή
Lxias Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Παράθεση Lxias Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:33

Lxia, ξέρεις από καμία σειρά σου που έφυγε εάν αποστρατεύεσαι την ίδια ημερομηνία με αυτήν που είχες καταταχθεί; Πχ εγώ κατατάχθηκα 17 Μαρτίου του 2003, θα απολυθώ στις 17 Μαρτίου του 2010; Ευχαριστώ.

Εξαρτάται απο το πότε θα έρθει η αποστρατεία απο το ΓΕΣ/1οΕΓ/ μαζί με το ΦΕΚ στην μονάδα σου. Απο τα μέσα Μαρτίου να μπαίνεις στο Εθνικό τυπογραφείο για να ενημερώνεσαι για τα ΦΕΚ και θα έχω και εγώ το νου μου και οτι είναι θα σου στείλω σε π. Μ.
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Επιστροφή στην κορυφή
maastriht Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση maastriht Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:51

Το θεμα σειρα ειναι περα απο το ποτε θα αποστρατευτω σε ποσο διαστημα θα παρω την αποζημιωση τα 20 δηλαδη λεσ τωρα με την κριση να με καθυστερησουν και να τρεχω

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 12>