Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτρέπονται τα τατουάζ;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 22>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

ΜΑΝΩΛΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΑΝΩΛΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτρέπονται τα τατουάζ;
    Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2010 ώρα 16:08
Παιδια εχω ταττοο και θελω να μπω ειδικος φρουροσ... μπορω;
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2010 ώρα 16:53
Δεν επιτρεπονται τα τατου.
Επιστροφή στην κορυφή
DiMiTrA P Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 17/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση DiMiTrA P Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2010 ώρα 22:39
Αρχικά αποστάλθηκε από μανωλησ

παιδια εχω ταττοο και θελω να μπω ειδικος φρουροσ... μπορω;
θα πρεπει να το αφαιρεσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΑΦΟΥΡΟΣ Ι . Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΑΦΟΥΡΟΣ Ι . Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 12:35
Μια ερωτηση μαγκεσ... αν καποιος εχει τατουαζ σε μη εμφανη σημειο, αποριπτεται; στη προηγουμενη προκυρηξη δεν επιτρεπονταν. ξερει κανεις τι θα παιχτει τωρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Sotos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 22:01

Θελω να παω ειδικος φρουρος... Αλλα εχω ενα μεγαλο τατοο που φενεται και με ζιβαγκο στο λαιμο. Επισης εχω και ενα μεγαλο τατοο στο δεξι χερι. Κοβομαι τι με κανουν;

Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 10:56
Αρχικά αποστάλθηκε από Sotos

Θελω να παω ειδικος φρουρος... Αλλα εχω ενα μεγαλο τατοο που φενεται και με ζιβαγκο στο λαιμο. Επισης εχω και ενα μεγαλο τατοο στο δεξι χερι. Κοβομαι τι με κανουν;

εύκολα σε κόβουνε.
Επιστροφή στην κορυφή
Sotos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 02:51
Γιατι να με κοψουνε; Δε καταλαβα; Τι εχω διλαδι; Απο τα τατου διακρινεται ενας αστυνομος?
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 03:08
Βάση νόμου κόβεσαι φίλε μου, τώρα το γιατί και το πώς δεν θα στο αναλύσουμε εμείς.
Ρώτα τους Νομοθέτες καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
σοτος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση σοτος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 05:27
Εχεις καπου να αποδικνιει οτι υπαρχει νομος τετοιος; Για πες μου
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 05:33
Αρχικά αποστάλθηκε από σοτος

Εχεις καπου να αποδικνιει οτι υπαρχει νομος τετοιος; Για πες μου

Φίλε από την στιγμή που στην προκήρυξη υπάρχει νόμος που λέει οτι δεν επιτρέπονται τα τατουάζ. Τι να σου κάνουμε; Αν θέλεις τόσο πολύ να γίνεις αστυνομικός βγάλτα
Επιστροφή στην κορυφή
sotos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση sotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 17:29

Δεν γραφει καπου κατι τετοιο...

να τα βγαλω δε γινεται ειναι μεγαλα τατοο και δεν περνουν λειζερ
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:18
Ολες οι προκηρυξεις το λενε καθαρα περι τατου. Αφου ειναι και μεγαλα και δεν μπορεις να τα βγαλεις εχεις λιγες πιθανοτητες
Επιστροφή στην κορυφή
sotos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση sotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 18:39
Μα εχω τα μορια... Περναω ανετα
να βαλω μεικ απ πανω; Και αν περασω θα ειναι ολα οκ
Επιστροφή στην κορυφή
Αστυνομικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αστυνομικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:37
Αρχικά αποστάλθηκε από sotos

και μεικ απ να βαλεις παλι θα σε κοψουν. Δυστυχως ετσι οριζει ο νομος. Καλυτερα να ειχες αποφυγει να κανεις τοσο μεγαλα
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 23:44
Αρχικά αποστάλθηκε από sotos

και ο κουφοντίνας έχει τα μόρια φίλε μου αλλά τον κόβουνε.
Επιστροφή στην κορυφή
sotos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση sotos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:20
Τι κουφα μου λες τωρα; Θα βαλω βισμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 10:23
Αφου ενδιαφερεσαι για ειδικος φρουρος ριξε μια ματια http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=1918
Επιστροφή στην κορυφή
seventattoos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 02/Απριλίου/2010
  Παράθεση seventattoos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Απριλίου/2010 ώρα 11:45
Φιλαράκο όπως ειπα και σε μια άλλη απάντηση παίζουν πολλά τα πράγματα σήμερα είναι πολύ ελαστικά. Αλλά απο την άλλη αν ειναι πολύ κρά τα ταττοο σου και προκαλούν είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα. Χτυπάω ταττοο και πρίν λίγο καιρό έκανα ς ενα φίλο που περασε στην αστυνομία, ειχε ενα ταττοο στιην πλάτη μικρό, δεν είχε πρόβλημα και οταν μπήκε μάλιστα χτύπησε κι άλλο. Καλό θα ήταν να μήν είχες πολυ μεγάλα αλλα΄αφού είναι έτσι η κατάσταση καλό θα ήταν να ρώταγες σε καμία φρέσκια εγκιρη πηγή γτ τα παιδιά που έχουν περάσει μπορεί να έχουν κάποια χρόνια και να έχουν αλλά ξει κάποια πράγματα, αλλά σε γενικές γραμμές η καταστασή σου αν έχεις τόσα οσα λές και φαίνονται ακόμη και με ζιβάγκο είναι λίγο δύσκολα
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 22>