Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Βία στα γήπεδα

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 7>
Ερώτηση: Πως αντιμετωπίζετε τον αθλητισμό;
Ψήφος Επιλογή Ψηφοφορίας Ψήφοι Στατιστικά Ψηφοφορίας
120 [62.18%]
0 [0.00%]
23 [11.92%]
16 [8.29%]
24 [12.44%]
10 [5.18%]

Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Βία στα γήπεδα
    Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 00:52
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 17:30 κατέβαινα την Κατεχάκη και πέτυχα το πούλμαν του Ολυμπιακού που ανέβαινε με κατεύθυνση την Αττική οδό.

Πραγματικά εντυπωσιάστηκα (αρνητικά). Συνοδευόταν από κλούβα, κανα-δύο περιπολικά και τουλάχιστον 10 Ζητάδες.

Που θα πάει το πράγμα ρε παιδιά; Μήπως να έχουμε ΟΥΚ και ΕΤΑ για προστασία στις αποστολές Και τους ναρκαλιευτές στα γήπεδα;
Επιστροφή στην κορυφή
Velerefontis Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση Velerefontis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:00
Καποια στιγμη, οταν δυστυχως ξαναθρηνσουμε νεκρους, τοτε ισως οι διοικησεις αποφασισουν να εξαλειψουν αυτα τα κατακαθια απο τους συνδεσμους και απο τις ομαδες τους. Τους εχω και λυση. Μαντρωστε τους σε ενα γηπεδο, κλειστε τις πορτες και αφηστε τους να σφαχτουν
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:01
Ψηφισα απλος φιλαθλος και δεν παω στο γηπεδο. Δεν ειμαι φανατικη. Απλα υποστηριζω την ομαδα που εχω επιλεξει. Πανω απο ολα θελω να κερδιζει το ποδοσφαιρο και γενικοτερα ο αθλητισμος και φυσικα ο καλυτερος. Ειμαι κατα της βιας των γηπεδων των κροτιδων κλπ. Θελω να βλεπω ενα υγιες ποδοσφαιρο. Και επισης απεχθανομαι τους φανατικους. Δεν θα τους πω οπαδους απλα φανατικους.

Επεξεργάστηκε από cristi - 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:28
Επιστροφή στην κορυφή
Su-35 Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 26/Απριλίου/2008
  Παράθεση Su-35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:20
Αθλητισμος δεν ειναι αυτη η επαγγελμαματικη ξεφτιλα και τα γηπεδα στα οποια συνωστιζονται φανατισμενα ζωα για να πλακοθουν.

Ειδικοτερα το ποδοσφαιρο ειναι μια μηχανη μεταφορας χρηματων απο τους πολλους (οπαδοι ομαδων) στους λιγους (παραγοντες και ξενοι παικτες-παλτα) που εξυπηρετει και αλλους στοχους οπως η ενασχοληση των πολιτων με ανουσια θεματα και οχι με αυτα που αφορουν τη ζωη τους και τα κοινα.

Ειναι επισης μια μηχανη απορροφησης της ανθρωπινης ενεργειας. Σου λεει ο αλλος ας τα εχω τα ζωα να δερνονται μεταξυ τους και να ξεσπουν εκει.

Γινε Αρης να γουσταρεις.

Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:24
Παλι προπαγανδα κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:48
Απλός φίλαθλος και πάω ελάχιστα στο γήπεδο. Φέτος έχω πάει μόνο 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 01:50
Δηλώνω ένας κατακόκκινος φίλαθλος με διαρκείας που υπεραγαπά την ομάδα του αλλά συχαίνεται τα νταβαντζιλίκια και τις ακρότητες!
Και φυσικά είμαι υπέρ του υγιούς αθλητισμού γενικότερα!
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 13:08
Μου αρέσει στην ψηφοφορία η επιλογή "Εϊμαι οργανωμένος και ρίχνω ξύλο όποτε μπορώ"
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 13:12
Εμενα μου αρεσε το οποτε μπορω αχαχχαχ
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 17:18
Ακρωτηριάστηκε κοπέλα στο ΟΑΚΑ!

Ένα θλιβερό γεγονός "σημάδεψε" το ντέρμπι του ΟΑΚΑ, μεταξύ Παναθηναϊκού και Ολυμπιακού. Από τις ρίψεις φωτοβολίδων και αντικειμένων από τους οπαδούς του «τριφυλλιού» ακρωτηριάστηκε μια κοπέλα, η οποία έχασε δύο από τα δάχτυλά της! Η άτυχη κοπέλα ήταν μέλος της ομάδας περιφρούρησης και στάθηκε άτυχη, αφού έσκασε μια κροτίδα στα χέρια της. Εξάλλου, άλλα 45 άτομα τραυματίστηκαν, εκ των οποίων τα 24 χρειάστηκαν ιατρική περίθαλψη.

Πηγή sportfm.gr

Πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένη η κοπελίτσα!
Έκανε την δουλειά της για 500 ψωροευρώ και απο το πουθενά έχασε 2 δάχτυλα!
Συγχαρητήρια κύριοι!
Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 17:47
Κυριολεκτικά τραγωδία ! Δεν υπάρχουν λόγια. Πάλι τώρα θα ξεκινήσει η γνωστή συζήτηση για τη βία στα γήπεδα...
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 18:03
Ποτε θα κανουν κατι γι ολα αυτα; Κροτιδες φωτοβολιδες; Χανονται Αδικα ανθρωποι Αθωοι και καταστρεφονται ζωες. Τραγικο
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Μαρτίου/2010 ώρα 18:15
Δεν θα κάνουν ποτέ τίποτα!
Θα πληρώνει μια ζωή αθώος κόσμος τους τραμπουκισμούς των ανώριμων και των ανεγκέφαλων!
Επιστροφή στην κορυφή
TOPOL-M Δες τη Λίστα
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος

Μέλος από: 26/Ιουνίου/2009
  Παράθεση TOPOL-M Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαρτίου/2010 ώρα 20:01
Δυστυχώς. Τα έχω ζήσει και δεν νομίζω ότι ακόμα και αυτός που πέταξε το δυναμιτάκι είναι χαρούμενος.
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris mak Δες τη Λίστα
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
  Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Απριλίου/2010 ώρα 14:39
Αθλιοτητες ειναι αυτα που γινονται στα γηπεδα...
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιουνίου/2010 ώρα 12:47
Επιστροφή στην κορυφή
ypo-poemarchos Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 21/Απριλίου/2010
  Παράθεση ypo-poemarchos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιουνίου/2010 ώρα 15:22
Λειπει μια επιλογη :
Δεν ειμαι οπαδος καμμιας ομαδας (γιατι εχουνκαταντησει μισθοφοροι με φανελες οχι ομαδων αλλα ρεκλαμας και μαρκετινγκ)
αλλα ειμαι οργανωμενος και ριχνω ξυλο οποτε μπορω
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Ιουνίου/2010 ώρα 15:29

Εγω θα σας κανω μια ερωτηση. Ριχνετε ξυλο. Και τι καταλαβαινετε με αυτο; Επωφελειστε κατι; Δεν βοηθατε κανεναν. Ουτε την ομαδα σας ουτε γενικοτερα τον αθλητισμο. Το χειροτερο βεβαια υπο ειναι να μην Ανηκεις σε καμια ομαδα και να ριχνεις ξυλο.

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 7>