Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απόλυση από τον Ελληνικό Στρατό

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
δημητρης98 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση δημητρης98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Απόλυση από τον Ελληνικό Στρατό
    Αποστολή: 21/Απριλίου/2018 ώρα 15:07
Γινεται να μην δωσω τα ρουχα; Θα πληρωσω κατι αν δεν τα δωσω;
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2018 ώρα 09:52
Καλησπέρα, ήταν ν απολυθώ χθες αλλά δεν πήρα ταυτότητα λόγω θέματος γραφειοκρατιας(βλ. στρατολογια). Περιμενω ένα χαρτί που θα έρθει από Δευτέρα το νωρίτερο. γνωριζετε αν αυτές τις μέρες θα τις πληρωθώ ακόμα κ αν με βγάλουν σε άδεια μέχρι να έρθει το χαρτί; και αν ναι γνωρίζει κανείς το ποσό; ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf_24 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Απριλίου/2013
  Παράθεση LoneWolf_24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιουλίου/2018 ώρα 00:57
Θα πρέπει να μιλήσεις με τον ΑΡΧΙΛΟΧΙΑ ΛΟΧΟΥ σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιαννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιαννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2018 ώρα 19:42
Απολυομαι σε εναν μηνα. Τι ακριβως παραδιδω απο αυτα που μου εχουν χρεωσει; Αν θυμαμαι παραδινω τζακετ κολομπια και τις τρεις στολες; Επισης ειμαι με αποσπαση, αυτο το χαρτι με τις υπογραφες το παιρνω και απο την μοναδα στην οποια ειμαι με αποσπαση και στην κανονικη μου;
Επιστροφή στην κορυφή
anestis98 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 01/Ιανουαρίου/2018
  Παράθεση anestis98 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 12:52
Καλημερα, μια ερωτηση μονο, σε περιπτωση που το κολομβιο εχει σκιστει (σχεδον ολο το κομματι στη μερια του στηθους) το πληρωνω στη παραδοση ιματισμου?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.