Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

523 ΤΠ - Μαυροδένδρι Κοζάνης

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 4>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Karpathia Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Karpathia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 523 ΤΠ - Μαυροδένδρι Κοζάνης
    Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2017 ώρα 10:19
ΣΠΕΝ Μαυροδενδριου σου ερχομαστεεεε! Αντε να δουμε τι θα δουμε...
Απ οτι λενε για ΚΕΝ ειναι νορμαλ τα πραματα, για να δουμε και τα ΣΠΕΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Bill-nurse Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Bill-nurse Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 18:40
Καλησπέρα πηγαίνω αύριο στο Μαυροδένδρι για σπεν απο το 106 στο αμύνταιο. Η ειδικότητα μου είναι Ν/Τ έχει κανένας ιδέα τι παίζει με σπεν κλπ; Εγω δηλαδή θα κάνω κανονικά τα σπεν του πυροβολικού;
Επιστροφή στην κορυφή
rexlex1100 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2012
  Παράθεση rexlex1100 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2012 ώρα 03:08

Γεια μια ερωτηση αμα εχεις παρει αναβολη για οικονομικους λογους παιζει ρολο στην τοποθετηση σου κοντα στην περιοχη οταν ορκιστεις δηλαδη να σε φερουν κοντα στην πολη σου.

Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2012 ώρα 20:33
Για συνταντήσεις και γνωριμία πριν τη κατάταξη υπάρχει και το παρακάτω θέμα

2012 Γ ΕΣΣΟ - 523 ΤΠ (Κοζάνη)
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2012 ώρα 12:49
Όχι, δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2012 ώρα 04:07
Παιδιά παρουσιάζομαι 14 Μαίου στην Κοζάνη. Μπορώ να δηλώσω να μείνω Κοζάνη στο 523 μετά την ορκωμοσία, να μην πάρω μετάθεση για κάποιο άλλο στρατόπεδο μπορώ ή δν γίνεται θα το απορίψουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Savvasilos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Savvasilos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Απριλίου/2012 ώρα 13:10
Κανείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Savvasilos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Savvasilos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2012 ώρα 19:37

Παίδες επειδή και εγώ για Κοζάνη είμαι απο Θεσσαλονίκη μήπως ξέρει κανείς άν μπορώ μετά τις 40 μέρες

που είναι η βασική εκπαίδευση να δηλώσω για υεα πεζικού και να πάω Κρήτη;(βασικά δέν ξέρω το πότε πρέπει να δηλώσω)

το χαρτί βέβαια δέν το έχω πάρει αλλά ενημερώθηκα απο το stratologia.gr

ότι είμαι στο πεζικό στα βαρέα όπλα και θα ήθελα να πάω ΥΕΑ

Επιστροφή στην κορυφή
rexlex1100 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2012
  Παράθεση rexlex1100 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2012 ώρα 21:01
Παιδια το στρατοπεδω ειναι καλο με εγκαταστασεις του Και τα Στελεχη ειναι καλα Αυτο το καιρο.
Επιστροφή στην κορυφή
panos_ath Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 12/Ιανουαρίου/2012
  Παράθεση panos_ath Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2012 ώρα 18:09
Ναι μπορεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Sotiris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sotiris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2012 ώρα 17:04
Γεια σaς παιδια. εγω παρουσιαζωμαι 31-01-12... μετα μπορω να δηλωσω κυπρο?
Επιστροφή στην κορυφή
Γιώργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιώργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2011 ώρα 20:17
Καλησπέρα σε όλους! Λοιπόν λίγα λόγια για το 523ΤΠ! Καλές εγκαταστάσεις, για Στρατόπεδο πάντα. Ήρεμα γενικότερα. Το φαγητό δεν ήταν και τέλειο αλλα τρωγοταν! Εγω μπήκα 2010 Γ ΕΣΣΟ 312 σειρά! Γρήγορα πέρασαν οι μέρες εκει και τα στελέχοι τότε Τα περισσότερα ήταν νορμαλ, αυτα αλλάζουν βέβαια με την πάροδο του χρόνου. Μια συμβουλή σε οποίον θέλει να ακούσει, η αλήθεια είναι ότι το στρατόπεδο στέλνει πολυ Έβρο, εγω προσωπικά προτημουσα νησιά και για αυτο δήλωσα κιόλας και με έστειλαν νησί! Λέσβο! Πέρασα καλα παρότι σε μαύρο τάγμα! Αυτή βέβαια είναι η άποψη μου! Καλή θητεία και ο στρατός δεν είναι τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή
dimos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση dimos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:35
Γεια σας παιδια και εγω 22/11/2011 523 τπ πεζικο κοζανι απο θεσσαλονικι ιπαρχι κανενας να ποθ παροθσιαζετε αυτην την περιοδο; Ελπιζω να ειναι κλ και να μην φαμε μεγαλι πικρα
Επιστροφή στην κορυφή
κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2011 ώρα 17:05
Γιατι ρε Nasso δεν θα μου το ελεγες; Ειναι παρανομο?
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2011 ώρα 23:06
Δεν γνωρίζω, αλλά και να γνώριζα δεν θα σ'το έλεγα.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Οκτωβρίου/2011 ώρα 21:02
Nasso γνοριζεις να μου πεις ομως; Αν ειναι να γραφτω να μου στειλεις προσωπικο μηνυμα
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:18
Απαγορεύεται η δημοσίευση ονομάτων Αξιωματικών.
Επιστροφή στην κορυφή
κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Οκτωβρίου/2011 ώρα 16:14
Το ονομα του διοικητη το ξερει κανενασ?
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 4>