Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 13>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
288 xalkida Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 288 xalkida Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τατουάζ, σκουλαρίκια και body piercing
    Αποστολή: 17/Δεκεμβρίου/2007 ώρα 01:40
και καλα για ψαρωμα. το ταττοο ειναι πλεον στοιχειο πολλων που ερχονται στισ ειδικεσ
Επιστροφή στην κορυφή
Πρεζοναύτης Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Ιανουαρίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Πρεζοναύτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2008 ώρα 18:41

Φίλε αν έχεις τατουάζ, δεν πρόκειται να σε πάρουν ακόμα και αν κάνεις κωλοτούμπες.

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2008 ώρα 19:21
κι ομως παιρνουν κι ας εχεις τατουαζ οσον αφορα τους πεζοναυτες
Επιστροφή στην κορυφή
deeply disturbed Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση deeply disturbed Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2008 ώρα 22:59
Παιδιά θέλω να υπηρετήσω Ε. Δ. αλλά έχω μια ταραντούλα 5χ4cm (tattoo) στον όμο. Έχω ελπίδες;
Επιστροφή στην κορυφή
CrOwBaR Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση CrOwBaR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2008 ώρα 13:13

ΕΙΜΑΙ 17,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΕΥΟΝ ΔΗΛΩΣΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ.. ΑΝ ΕΧΩ 1 ΤΑΤΤΟΟ ΣΤΟΝ ΠΗΧΗ [ΣΤΗΝ ΠΑΠΙΑ δηλαδή(ούτε μικρό ούτε μεγάλο)] ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ;

Επιστροφή στην κορυφή
Legion Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2008
  Παράθεση Legion Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2008 ώρα 02:16
Αρχικά αποστάλθηκε από CrOwBaR

ΕΙΜΑΙ 17,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΕΥΟΝ ΔΗΛΩΣΑ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ.. ΑΝ ΕΧΩ 1 ΤΑΤΤΟΟ ΣΤΟΝ ΠΗΧΗ [ΣΤΗΝ ΠΑΠΙΑ δηλαδή(ούτε μικρό ούτε μεγάλο)] ΘΑ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ;

προφανως γιατι φαινεται φαντασου το καλοκαιρι σηκωνουν τα μανικια εσυ τι θα κανεις θα τα εχεις κατεβασμενα...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Απριλίου/2008 ώρα 14:31
να σας ρωτησω με τρυπα στο αυτι σε κοβουν; πειτε μου σας παρακαλω.. ενας ξαδεφος μου παντως που απολυθηκε τον φλεβαρη δεν κοπηκε παντως..
Επιστροφή στην κορυφή
Σταύρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σταύρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2008 ώρα 15:02
Εξαρτάται που θες να πας. Αν πας ΟΥΚ δεν θα έχεις πρόβλημα γιατί έχω δει σην εκπαίδετση έναν που είχε τατου στον ώμο. Τώρα για αλλού δεν ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2008 ώρα 13:37
Πλέον για τατουάζ δεν κόβουν. Ούτε για τρύπα, αρκεί βέβαια να μην φοράς το σκουλαρίκι. Μυωπία επιτρέπεται μέχρι 4-4,5 βαθμούς και για ύψος δεν υπάρχει περιορισμός. Παλαιότερα (10-15 χρόνια και) κόβανε για πολλά από τα παραπάνω. Τώρα υπάρχει έλλειψη ανδρών. Αν κόβανε για όλα αυτά δεν θα υπήρχε κανείς στις μοίρες καταδρομών.
Τούρκοι δεν ξεχνώ, Θα εκδικηθώ... Με όπλο και μαχαίρι θα γίνει μακελιό. Ι ΜΑΚ

Επιστροφή στην κορυφή
μοκι Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση μοκι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2008 ώρα 17:49
ρε παιδια σε παιρνουν με τατουαζ στις ε. δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2008 ώρα 19:18
ναι μοκι σε παιρνουν
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Αυγούστου/2008 ώρα 14:49
θα ηθελα να ροτισω αν γνοριζει καποιος αν μπορεις να γινεις δεκτος απο τις ειδικες δναμεις αν εχεις κανει tattoo. εχω 3 tattoo θα με παρουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Α08 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Α08 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Αυγούστου/2008 ώρα 17:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Λιο

θα ηθελα να ροτισω αν γνοριζει καποιος αν μπορεις να γινεις δεκτος απο τις ειδικες δναμεις αν εχεις κανει tattoo. εχω 3 tattoo θα με παρουν;

ΟΧΙ ΚΑΙ ΟΧΙ..
Επιστροφή στην κορυφή
Green Berets Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 30/Απριλίου/2008
  Παράθεση Green Berets Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Αυγούστου/2008 ώρα 18:07

Ναι και ναι. Αρκει να μην εχεις σε προσωπο η σε ολο σου το χερι...
Για μερικα τατου σε σημεια που δεν φαινονται με καλοκαιρινη αμφιεση δεν υπαρχει προβλημα, να λες και ΠΟΥ τα εχεις για να παρεις την δεουσα απαντηση
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Αυγούστου/2008 ώρα 23:02

ΕΧΩ 2 ΤΑΤΤΟΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ, ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΡΠΟ (ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΟΥΤΕ ΜΙΚΡΑ) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΑΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΑΜΦΙΕΣΗ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ; ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ.

Επιστροφή στην κορυφή
Haris Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 18/Νοεμβρίου/2008
  Παράθεση Haris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Νοεμβρίου/2008 ώρα 22:57
Για σας είμαι νεος στο φορουμ κ μέχρι στιγμής
Με εχει κατατοπισει πολύ καλά στο που θέλω
Να να πάω θέλω ΛΟΚ το θέμα ειναι ότι έχω σκουλαρίκι
Κ καποιος φίλος μου μου είπε ότι δν σε πέρνουνε άμα
Φοράς σκουλαρίκι είναι αλήθεια αυτό άμα εχεις τατουάζ
Σε πέρνουνε; Εγώ έχω είδη δηλώσει λοκ το θέμα
Είναι θα με πάρουνε;
Επιστροφή στην κορυφή
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2008
  Παράθεση Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Νοεμβρίου/2008 ώρα 01:39
Kαμία σχέση. Δεν κόβεσαι για σκουλαρίκια και τατού. Παλιά (πριν 10-15 χρόνια) κόβανε για τέτοια πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Haris Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 18/Νοεμβρίου/2008
  Παράθεση Haris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Νοεμβρίου/2008 ώρα 10:37
Ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση απάντηση!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 13>