Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επαγγελματίας οπλίτης στο Ναυτικό

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 242526
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
stokairo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 15/Μαρτίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση stokairo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επαγγελματίας οπλίτης στο Ναυτικό
    Αποστολή: 04/Απριλίου/2015 ώρα 22:22
Αρχικά αποστάλθηκε από cuervo

Γενικά τρολλάρει μας το παίζει ότι είναι γαμάτος, χαμήλωσε λίγο μεγάλε γιατί το γνωρίζεις πως στην πραγματικότητα ένας χαμάλης είσαι και ότι σου λένε πέφτεις και το κάνεις.
δεν προσεβαλα κανεναν ειπα την αληθεια γιατι μπηκα μεσα ως εποπ κ δεν το παιζω κατι εποπ ειμαι ο τελευταιος απ ολους μεσα. Τωρα εσενα αν σε τσουζει που μαι μεσα να μπαινες κ συ τη γνωμη μου ειπα
ΜΕΓΑ ΤΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΚΡΑΤΟΣ!
Επιστροφή στην κορυφή
stokairo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση stokairo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2015 ώρα 22:25
Αρχικά αποστάλθηκε από Terminator

Αρχικά αποστάλθηκε από stokairo

Και δε το παιζω κανας τρελαμενος στρατοπορωμενος βλακας... για τα λευτα κ το βολεμα μπηκα για να το ξυνω κ να εχω μια καλυτερη ζωη μαγκια μου το θεωρω και οσοι θελουν να μπουν κατα 95 %το ιδιο θελουν... Ετσι για να μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας... Με κραζεις... Με θαυμαζεις...

Φιλε trollαρεις. Στο post σου εντόπισα μπόλικη νεοελληνική νοοτροπία οτι τάχα μου μπαίνω δημόσιο και κάθομαι και ξύνω την πέτσα μου για τα λεφτά!
δεν τρολλαρω κανεναν ειπα το λογο που μπηκα στο στρατο και μαγκια μου που το παραδεχομαι. Γιατι πολλοι μπηκαν για τον ιδιο λογο κ το παιζουν εθνικιστες... Τωρα αν σε πειραζει που ειπα τη γνωμη μου τι να πω
Επιστροφή στην κορυφή
cuervo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση cuervo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Απριλίου/2015 ώρα 23:32
Αρχικά αποστάλθηκε από stokairo

Αρχικά αποστάλθηκε από cuervo

Γενικά τρολλάρει μας το παίζει ότι είναι γαμάτος, χαμήλωσε λίγο μεγάλε γιατί το γνωρίζεις πως στην πραγματικότητα ένας χαμάλης είσαι και ότι σου λένε πέφτεις και το κάνεις.
δεν προσεβαλα κανεναν ειπα την αληθεια γιατι μπηκα μεσα ως εποπ κ δεν το παιζω κατι εποπ ειμαι ο τελευταιος απ ολους μεσα. Τωρα εσενα αν σε τσουζει που μαι μεσα να μπαινες κ συ τη γνωμη μου ειπα

Τι να με τσούζει ; Που είσαι εποπ; Χαχχαχαχαχαχα, σκέψου πόσοι ήθελαν να γίνουν εποπ στο ναυτικό που σε μερικές ειδικότητες δεν είχανε συμπληρωθεί οι θέσεις... Κάνε μας την χάρη
Επιστροφή στην κορυφή
stokairo Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Παράθεση stokairo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2015 ώρα 13:30
Δεν εχω να σου κανω καμια χαρη τη χαρη την εκανα στον εαυτο μου το 2010 και μπηκα. Κατσε εσυ εξω τωρα και κραζε με εγω οπως κ να χει μεσα ειμαι. Κ συ εποπ θελεις να γινεις οποτε κανε μου εσυ τη χαρη κ σταματα. Τα ψυχολογικα σου αλλου οχι σε μενα
Επιστροφή στην κορυφή
devlina Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση devlina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2015 ώρα 22:34
Καλησπερα σας. Ειμαι καινουρια. ΘΑ ηθελα να ρωτησω για την προκηρυξη
Επποπ κοινωνικων λειτουργων στο πολεμικο ναυτικο στην Κρητη υπαρχει μονο στο νομο
Χανιων; Οσον αφορα τον στρατο κ την αεροπορια υπαρχουν κ. Λ στην προκηρυξη;
Ευχαριστων εκ των προτερων.
Επιστροφή στην κορυφή
Tzoulianna Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Δεκεμβρίου/2014
  Παράθεση Tzoulianna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2015 ώρα 09:08
http://www.clicknews.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=19515: Έρχεται-προκήρυξη-για-6-500-ΕΠΟΠ-Διαβάστε-αναλυτικά&catid=42:greece&Itemid=114
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2015 ώρα 09:14
’ρθρό του περασμένου Μαρτίου. Καλά δεν προσέχετε τις ημερομηνίες;
Επιστροφή στην κορυφή
Tzoulianna Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Δεκεμβρίου/2014
  Παράθεση Tzoulianna Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2015 ώρα 09:16
Μαρτιος 2015.. Πριν 5 μηνες... Εχουμε καποια πληροφορηση για αυτες τις θεσεις αν θα ανοιξουν κτλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2015 ώρα 09:43
Αρχικά αποστάλθηκε από Tzoulianna

Μαρτιος 2015. Πριν 5 μηνες... Εχουμε καποια πληροφορηση για αυτες τις θεσεις αν θα ανοιξουν κτλπ;

Το ίδιο ακριβώς καρμπόν άρθρο γράφτηκε πριν από 7 χρόνια στο Έθνος οπότε πρόκειται απλά για μια αναληθή αναδημοσίευση και δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα παραπάνω. Σου παραθέτω και το άρθρο για να το διαβάσεις για τις όποιες αμφιβολίες.

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23318&subid=2&pubid=932503
Επιστροφή στην κορυφή
Ιωαννα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ιωαννα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιανουαρίου/2017 ώρα 21:38
Καλησπέρα, λόγω του ότι ενδιαφέρομαι για ΕΠ. ΟΠ στο Ναυτικό θα ήθελα να μάθω αν ηλικιακά μπορώ, έχω γεννηθεί Δεκέμβριο του 1988, έχω κλείσει τα 28 έτη, εχω δικαίωμα υποβολής μέχρι να κλείσω επίσημα τα 29?; Εαν βγεί δηλαδή μεσα στο 2017 θα μπορέσω να συμμετάσχω;
Επιστροφή στην κορυφή
gr_ar Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση gr_ar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιανουαρίου/2017 ώρα 10:29
Αρχικά αποστάλθηκε από Ιωαννα

Καλησπέρα, λόγω του ότι ενδιαφέρομαι για ΕΠ. ΟΠ στο Ναυτικό θα ήθελα να μάθω αν ηλικιακά μπορώ, έχω γεννηθεί Δεκέμβριο του 1988, έχω κλείσει τα 28 έτη, εχω δικαίωμα υποβολής μέχρι να κλείσω επίσημα τα 29; Εαν βγεί δηλαδή μεσα στο 2017 θα μπορέσω να συμμετάσχω;

Δεν πρόκειται να βγει προκήρυξη μέσα στο 2017.

Και να έβγαινε δεν θα μπορούσες.

Προσόντα υποψηφίων για κατάταξη: α. Οι Επαγγελ΅ατίες Οπλίτες πρέπει: (1) Να έχουν την ελληνική ιθαγένεια. (2) Να έχουν συ΅πληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους και να ΅ην έχουν υπερβεί το 28ο έτος κατά το έτος κατάταξής τους στις Ένοπλες ∆ υνά΅εις (Γεννηθέντες από 1- 1-1982 ΅έχρι 31-12-1990).

Το παραπάνω ίσχυε στη προκήρυξη του 2009.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 242526
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.