Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σωματική ικανότητα ανάλογα με το βάρος

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 91011
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

nickgreek22 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση nickgreek22 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σωματική ικανότητα ανάλογα με το βάρος
    Αποστολή: 22/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 03:29
Παιδιά καλησπέρα Θέλω και εγώ με την σειρά μου να κάνω την εξής ερώτηση Παρουσιάζομαι 10/10/19 στους διαβιβαστες στη Λάρισα Έχω ύψος 1,80 και βάρος 143kg... Ξέρει κάνεις με σιγουριά τι κατηγορία Ι θα πάρω ; τυγχάνω αναβολής ; Τι παίζεται γύρω από αυτό ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας
Επιστροφή στην κορυφή
ΜΑRIOS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΜΑRIOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2020 ώρα 22:06
KΑλησπερα, ειμαι 41 ετων ανυποτακτος... Εκοψα την ανυποταξια την προηγουμενη εβδομαδα για να εκμεταλευτω το νομο περι ανυποταξιας που ειναι μεχρι 31/12/2020 και παρουσιαζομαι στις 3/2 στο ναυτικο νοσοκομειο Πειραια για να περασω ΑΝΥΕ... Εχω σοβαρο προβλημα παχυσαρκιας με δεικτη Bmi 51 (1.74 υψος,153κιλα). Εχω και γνωματευση γιατρου για την παχυσαρκια... Η παχυσαρκια μου εχει δημιουργησει και αλλα προβληματα κυριως αναπνευστικα (απνοιες κλπ) αλλα και ορθοπεδικα οπου για αυτα δεν εχω επισημες γνωματευσεις! Υπαρχει καποιος να μου πει εμπειρικα αν θα με κρατησουν η θα μου δωσουν απαλλακτικο;

Εχω οικογενεια και επιχειρηση που κρεμεται απο εμενα και απλα καιγομε αν με κρατησουν... Εστω και για τις 20 μερες που πρεπει για να μπορεσω να πληρωσω και να φυγω...

Παρακαλω την βοηθεια σας!
Επιστροφή στην κορυφή
Louk Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Louk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Απριλίου/2020 ώρα 01:53
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα.
Έχω πάρει 2ετή αναβολή λόγω παχυσαρκίας (με ύψος 1,71 και βάρος 151 κιλά) (ΔΜΣ=51,7) η οποία λήγει στις 22/05/2020 και λόγω της κατάστασης παρουσιάζομαι ιούνιο θα την πάρω την απαλλαγή ; Πώς το βλέπετε;
Επιστροφή στην κορυφή
george Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση george Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαΐου/2020 ώρα 13:30
Καλησπερα ειμαι 20 ετων 181 υψος και 86 κιλα τι Ι θα βγω
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 91011
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.