Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις στο στρατό

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 565758
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Aden Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Aden Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μεταθέσεις στο στρατό
    Αποστολή: 19/Ιουλίου/2018 ώρα 01:31
Φιλε να σε ρωτησω ξερεις αν εχεις υπηρετησει μονο δυο μηνες σε δυς παραμεθωριο αν ερχεται μεταθεση κανονικα με την σειρα σου Εγω ειμαι 355
Επιστροφή στην κορυφή
Aden Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Μαΐου/2018
  Παράθεση Aden Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2018 ώρα 01:42
Φιλε να σε ρωτησω ξερεις αν εχεις υπηρετησει μονο δυο μηνες σε δυς παραμεθωριο αν ερχεται μεταθεση κανονικα με την σειρα σου Εγω ειμαι 355 και οκτάμηνος και το 5 μηνο σε δυς παραμεθόριο το συμπληρώνω 7 Νοεμβρίου
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιώτης πζ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στρατιώτης πζ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2018 ώρα 18:12
Καλησπέρα σε όλους. Παιδιά μήπως ξερει κανείς τι γίνεται με της μεταθέσεις για την 355 ; Ποτέ είναι να έρθουν αν ξέρεις κανείς , Γτ αλλοι λένε αρχές Σεπτεμβρίου και αλλοι λένε μέσα Αυγούστου.
Επιστροφή στην κορυφή
egweimaienasaplosAM Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση egweimaienasaplosAM Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Ιουλίου/2018 ώρα 23:08
Ας ελπισουμε η 355 να φυγει συντομα απο παραμεθωριο, διοτι στην Αθηνα που υποτιθεται ειναι βισματικα, πολλες μοναδες εχουν αρχισει να τρωνε εμπλοκες και να μην εχουν οπλιτες να βοηθησουν στις καθημερινες εργασιες.
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιωτης 1994 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στρατιωτης 1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουλίου/2018 ώρα 02:47
ρωτησα για 355 στη στρατολογια και μου ειπαν στο 5αμηνο παραμεθωριου. δλδ μετα το 15αυγουστο. επισης εγω δηλωσα μεταθεση και δεν εχω κριτηρια. δικαιουμαι μεταθεση ετσι;
Επιστροφή στην κορυφή
aris_rom Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Μαρτίου/2018
  Παράθεση aris_rom Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουλίου/2018 ώρα 07:34
Για 355 αυτο που ξερω ειναι οτι θα έρθουν Σεπτέμβριο μαζί με την εσσο. Προφανως δεν ειμαι γνωστής ωςτε να το εγγυηθώ απλώς λέω τι γνωρίζω. Και οι προηγούμενες σειρες στο εξάμηνο τις πήραν. Τωρα κατι άκουσα οτι θέλουν άτομα στην αθηνα οποτε αν υπάρχει βύσμα μπορει να έρθει και απο τωρα η αρχές Αυγούστου.
Επιστροφή στην κορυφή
Στρατιωτης 1994 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Στρατιωτης 1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 11:28
καλημερα. για 355 μετα το 15αυγουστο θα βγουνε. στο 5αμηνο παραμεθωριου
Επιστροφή στην κορυφή
Heisenberg Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 02/Μαρτίου/2018
  Παράθεση Heisenberg Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 16:27
Μάγκες τι γίνεται με τις βυσματικές μεταθέσεις της 355; Στη μονάδα μου όσοι έβαλαν βίσμα, είναι ακόμα στο περίμενε. Από βδομάδα σε βδομάδα έρχονται υποτίθεται. Θεωρητικά μέχρι τέλος του μήνα πρέπει να έχουν έρθει.
Επιστροφή στην κορυφή
Paris21 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση Paris21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 16:53
Εγώ γνωρίζω ότι όταν μπεί ο μήνς 1η με 2 Αυγούστου θα βγούνε λογικά μέσα στο 10ήμερο. Θα τις στείλουν αλλά θα δούμε γιατί στην Ελλάδα ζούμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Heisenberg Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Heisenberg Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 17:27
Από που το γνωρίζεις αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή
Paris21 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση Paris21 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 17:34
Εε από κάπου τα γνωρίζω και εγώ. Θα δούμε τον Αύγουστο.
Επιστροφή στην κορυφή
Heisenberg Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση Heisenberg Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 17:43
Καλά κι εγώ ακούω καφενειακά από τον έναν κι από τον άλλο διάφορα. Το θέμα είναι αν το λένε κάποιοι που "ξέρουν" κάτι περισσότερο, γι αυτό σε ρώτησα
Επιστροφή στην κορυφή
fsafas Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 20:54
Ωραίος ο Παρις21, είναι ο κλασσικός φαντάρος της μονάδας... Ο παπάτζας που ξέρεις τα πάντα και τελικά δεν ξέρει τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Σρατιώτης 1994 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σρατιώτης 1994 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 21:47
Παιδια ισχύει τελικά ότι οι βυσματικες μεταθεσεις θα βγουν μέχρι τέλη του μήνα?355
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 565758
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.