Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μεταθέσεις στο στρατό

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 103104105
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μεταθέσεις στο στρατό
    Αποστολή: 21/Νοεμβρίου/2019 ώρα 02:17
Παιδιά μπαίνουν στρατό τον Φεβρουάριο... Έχω δηλώσει ειδικές δυνάμεις αλλά θέλω να είμαι κάπου κοντά λόγω σχέσης. Δεν υπάρχει βύσμα... γνώμες;
Επιστροφή στην κορυφή
George96 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση George96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2019 ώρα 08:15
Καλησπέρα παιδιά. Πήρα μετάθεση στο 424 στρατιωτικο νοσοκομειο Θεσσαλονίκης και παρουσιαζομαι την Τρίτη 26/11. Ξέρει κανείς πως είναι η φάση εκεί πέρα από άποψη υπηρεσιών συνθηκών κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos65792 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nikos65792 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2019 ώρα 09:25
Παιδιά καλησπέρα!
Πηρα καθεξαιρεση μετάθεση από στρατόπεδο τθ για στρατόπεδο τεχνικού... Η ειδικότητα μου δεν έχει αλλάξει όμως και δεν υπάρχει να την κανω στο τεχνικό... λογικα μου είπαν θα αλλαξει... ξέρει κανένας τι παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή
Nephog Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Νοεμβρίου/2019
  Παράθεση Nephog Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 19:56
Παιδιά σκέφτομαι να πάρω μετάθεση στην καβάλα μετά τα Χριστούγεννα (Οκτόβρη μπήκα, στις μεταθέσεις των 5 μηνών εννοώ) από όπου είμαι κιόλας.
Για διαβιβασεις Καβαλα έχετε ακούσει κάτι;
Επιστροφή στην κορυφή
ekamitis96 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 20/Ιουνίου/2016
  Παράθεση ekamitis96 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 15:51
Καλησπέρα παιδιά εχω κανει τα χαρτια μου για κατ εξαίρεση μετάθεση Αθήνα. και εχω σοβαρούς λόγους. Τα έκανα 20/11 σε ποσο διάστημα λετε να βγει;
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεξανδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλεξανδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 21:07
Πως είναι εκεί φίλε το στατοπεδο μας δίνεις μερικές πληροφορίες;
Επιστροφή στην κορυφή
Desso Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Desso Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Ιανουαρίου/2020 ώρα 16:59
Καλησπέρα παιδιά έχει ακουστεί τίποτα για μεταθέσεις τριμήνου για την 363?;
Επιστροφή στην κορυφή
PanaitIstrati Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 01/Ιανουαρίου/2020
  Παράθεση PanaitIstrati Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2020 ώρα 14:47
Καλημέρα και καλή χρονιά.
Σκέφτομαι για μετάθεση 5μηνου (υπόχρεος 9μηνης θητείας) από παραμεθόριο στα Γιάννενα. Από ό, τι καταλαβαίνω, εάν είναι να μετατεθώ, θα μετατεθώ στο 8 ΤΥΠ που υποθέτω συστεγάζεται με το 625 Μ/Π ΤΠ στο Πέραμα Ιωαννίνων. Υπάρχει κανείς που να έχει ακούσει κάτι για το τι παίζει εκεί; Πόσο κόσμο έχει, πώς πάνε οι υπηρεσίες, από στελέχη κι εγκαταστάσεις τι παίζει, αν βγαίνει δουλειά λόχων σωμάτων (Υλικού Πολέμου, Τεχνικού, Εφοδιασμού και Μεταφορών) ;
Επιστροφή στην κορυφή
ronaldo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ronaldo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιανουαρίου/2020 ώρα 16:14
Καλησερα καλη χρονια ξερετε ποτε βγαινουν βυσματικες μεταθεσεις τωρα ιανουαριο?
Επιστροφή στην κορυφή
nickkk07 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Μαΐου/2019
  Παράθεση nickkk07 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2020 ώρα 12:09
Πότε βγαίνουν μεταθέσεις τριμήνου για όσους μπήκαμε Οκτώβρη;
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παναγιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: Από χθες ώρα 16:31
Η πρώτη έσκασε χθες μεσημέρι σ εμάς και το παλικάρι φεύγει Δευτέρα. Ελπίζω σύντομα κι οι υπόλοιπες.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 103104105
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.