Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 101112
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Αλεξης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλεξης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ
    Αποστολή: 15/Αυγούστου/2018 ώρα 12:54
ααα ωραια αδερφε εχεις δικιο, σε ευχαριστω πολυ. Σε εχουν παρει τηλεφωνο εσενα απο την αστυνομια για να πας να παρεις το χαρτι που παρουσιαζεσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Πέτρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πέτρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2018 ώρα 10:35
Ακόμα, όχι. Τίποτα απολύτως. Εσένα; Μπαίνω και στο stratologia.gr, αλλά κι εκεί ακόμα τίποτα επίσημο!
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεξης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλεξης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Αυγούστου/2018 ώρα 00:03
Και εγω τιποτα ακομα. Υποθετω οτι συντομα τις επομενες ημερες θα ενημερωθουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Αυγούστου/2018 ώρα 12:29
Τα τελευταία μηνύματα μετακινήθηκαν στο νήμα για το ΚΕΕΔ

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων
Επιστροφή στην κορυφή
kris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση kris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2019 ώρα 14:28
Πως παω απο θεσσαλονικη; Θα παρω τρενο για να κατεβω αθηνα και μετα;
Επιστροφή στην κορυφή
Denis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Denis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 00:47
Και γω κεεδ

Εγώ με προαστιακό θα πάω εκτός κ αν υπάρχει κάνα κτελ
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΚΑΤΕΡΙΝΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 10:32
Πως παμε απο ανω πετραλωνα για μεγαλο πευκο στρατοπεδο
Επιστροφή στην κορυφή
miketr Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση miketr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 16:43
Είναι κανένας για ΚΕΕΔ από Θεσσαλονίκη στις 15/10; Να αρχίσουμε να μαζευόμαστε μάγκες μπας και βρούμε κανένα τρόπο να πάμε όλοι παρέα.
Επιστροφή στην κορυφή
ChrisGreekArmy Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Μαρτίου/2019
  Παράθεση ChrisGreekArmy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 15:54
Είναι κανείς για 16/10 από Θεσσαλονίκη να πάμε παρέα;
Επιστροφή στην κορυφή
Γραικός Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 12/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Γραικός Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 20:51
Από βόλο φίλε.. στειλε το κιν να σε πάρω τηλεφωνο και γω 16 μπαινω
Επιστροφή στην κορυφή
Κώστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κώστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2019 ώρα 23:48
Καλησπέρα, από Κρήτη για Πεύκο στις 17 παρουσιάζομαι. Κανείς άλλος για περέα;
Επιστροφή στην κορυφή
Christos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Christos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Οκτωβρίου/2019 ώρα 22:28
Φιλε και εγω 16/10 εχω τρενο απο πλατυ.
Επιστροφή στην κορυφή
GreekArmyGR Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση GreekArmyGR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Οκτωβρίου/2019 ώρα 13:46
Ειναι κανεις που παει κεεδ νεα περαμο 16/10 απο πλατύ; Ας αφήσει το προφιλ του φβ να συνεννοηθούμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιάννης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιάννης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2020 ώρα 18:18
Γεια σας παιδιά στις 10 Ιουνίου πρέπει να είμαι μεγάλο πεύκο, ξέρω ότι θα πάρω λεωφορείο από το θησείο στο Η. Σ. Α. Π άλλα δεν ξέρω ποιον αριθμό λεωφορείου να πάρω
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 101112
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.