Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ
    Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2009 ώρα 19:32

11 Νοεμβρίου λέει το σημείωμα πως πρέπει να είμαι στη νέα πέραμο αττικής

Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάληλο μέρος για να ρωτήσω, αλλά από Θεσσαλονίκη πέρνω τραίνο ή λεωφορίο για αθήνα, απο εκεί πώς πάω;

Επίσης στο σημείωμα λέει πως επιλέχτικα για "Ειδηκές Δυνάμεις ΥΕΑ", γράφει πουθενά στο forum τι στο καλό είναι αυτό το YEA και τι κάνουν εκεί;

Ευχαριστώ

Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2009 ώρα 20:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Κάκουζου

Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάληλο μέρος για να ρωτήσω, αλλά από Θεσσαλονίκη πέρνω τραίνο ή λεωφορίο για αθήνα, απο εκεί πώς πάω;

Επίσης στο σημείωμα λέει πως επιλέχτικα για "Ειδηκές Δυνάμεις ΥΕΑ", γράφει πουθενά στο forum τι στο καλό είναι αυτό το YEA και τι κάνουν εκεί;

Ευχαριστώ

Πανε στα κτελ θεσνικης και απευθυνσου στο κτελ ν. Αττικης ρωτα μηπως βαλουν εκεινες τις μερες κτελ μονο για φανταρους που θα σε παει κατευθειαν στο στρδο. Δηλ να το εχεις υποψιν σου μηπως γινει και αυτο. Αφου φτασεις με το καλο αθηνα μπορεις να πας στο μ. Πευκο με λεωφορειιο εχει συχνα δρομολογια και σε αφηνει 250μ εξω απο το στρδο.
/thiteia/dea_1.asp Δες για υεα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2009 ώρα 20:33
Αρχικά αποστάλθηκε από Κάκουζου

Επίσης στο σημείωμα λέει πως επιλέχτικα για "Ειδηκές Δυνάμεις ΥΕΑ", γράφει πουθενά στο forum τι στο καλό είναι αυτό το YEA και τι κάνουν εκεί

μια χαρα φιλε Θα τα πουμε μεσα
Επιστροφή στην κορυφή
cpap79 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 18/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση cpap79 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2009 ώρα 17:45
AΠο σταθμο Θησειο απ εξω ειναι το ΚΤΕΛ Μεγαρων καθε μιση ωρα δρομολογια περιπου 2.5 Ευρώ
Επιστροφή στην κορυφή
Epilektos Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 31/Ιανουαρίου/2008
  Παράθεση Epilektos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2009 ώρα 22:38
Αρχικά αποστάλθηκε από cpap79

AΠο σταθμο Θησειο απ εξω ειναι το ΚΤΕΛ Μεγαρων καθε μιση ωρα δρομολογια περιπου 2.5 Ευρώ

Το εισητήριο είναι 2,90 και το παίρνεις από το Θησείο όπως είπε και ο cpap79 κάθε μισή ώρα περίπου. Σταματάει στα 100 μέτρα από το στρατόπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2009 ώρα 23:50
Παλικαρια, μια ερωτηση...
παρουσιαζομαι στο μεγαλο πευκο στις 10 νοεμβριου.
επειδη ειμαι εκτος αττικης, αν κατεβω με αυτοκινητο, υπαρχει χωρος να το παρκαρω εκει ή υπαρχει προβλημα;
σας ευχαριστω εκ των προτερων...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2009 ώρα 01:15
Και εγω με αυτοκίνητο θα παω... Εχει απ'οτι θυμαμαι χωρος παρκινγκ μπροστα απ'το στρατοπαιδο... Εκει ειχα παρκαρει οταν ειχα παει επισκεπτιριο σε εναν φιλο μου
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2009 ώρα 01:38
σε ευχαριστω πολυ...
δηλ, μπαινουμε μαζι;
αντε, βρηκα και εναν.
Επιστροφή στην κορυφή
cpap79 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 18/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση cpap79 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2009 ώρα 02:11
Παρκινγκ εςει απο εξς
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2009 ώρα 04:00
Ναι Δημήτρη... Αν δεις ενα πεζώ 206 μπλε παρκαρισμενο απ'εξω... Εγω θα ειμαι
αλλα δεν ξερω κατα πόσο ασφαλές θα ειναι εκει τα αμάξια μας...
Επιστροφή στην κορυφή
Vaggos Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 22/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Vaggos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 19:08
Ρε παιδιά ερώτηση εγώ που είμαι απο σαλόνικα με τι να παω στο πεύκο με τραίνο αεροπλάνο τι λετε;
Επιστροφή στην κορυφή
Nicolas_mk2 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση Nicolas_mk2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 19:33
Αρχικά αποστάλθηκε από Vaggos

Ρε παιδιά ερώτηση εγώ που είμαι απο σαλόνικα με τι να παω στο πεύκο με τραίνο αεροπλάνο τι λετε;

Με τραινο αδερφε, μχρι την Αθηνα και μετα με τον προαστιακο στην Ν. Περαμο...
Επισης υπαρχουν και ΚΤΕΛ που πηγαινουν απ'ευθειας στα ΚΕΝ...
Επιστροφή στην κορυφή
guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 19:48
Καλησπερα σας. σε λιγες μερες ειναι η ορκομωσια και θα ηθελα πολυ να ερθω με την οικογενεια μου λογω συγγενικου προσωπου που θα ορκιστει... μενουμε ομως βορεια Ελλάδα και δεν ετυχε να ξαναερθουμε προς πευκο με ιχ... θα ειναι πολυ δυσκολο να προσανατολιστουμε και ποση ωρα περιπου θα μας παρει να ερθουμε απο θεσσαλονικη; Ποια η διαδρομη; Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει. ευχαριστω πολυ, καλη θητεια σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΑΑΕΕ02 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 06/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση ΟΑΑΕΕ02 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:22
Αρχικά αποστάλθηκε από guest

Καλησπερα σας. Σε λιγες μερες ειναι η ορκομωσια και θα ηθελα πολυ να ερθω με την οικογενεια μου λογω συγγενικου προσωπου που θα ορκιστει... Μενουμε ομως βορεια Ελλάδα και δεν ετυχε να ξαναερθουμε προς πευκο με ιχ... Θα ειναι πολυ δυσκολο να προσανατολιστουμε και ποση ωρα περιπου θα μας παρει να ερθουμε απο θεσσαλονικη; Ποια η διαδρομη; Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει. Ευχαριστω πολυ, καλη θητεια σε ολους!
ερχεστε Αθηνα, λιγο μετα τη Κηφισια ειναι η αττικη οδος, μπαινουμε προς Ελευσινα, φτανουμε Ελευσινα οπου τελειωνει και η αττικη οδος και συνεχιζουμε για Κορινθο, μολι περασουμε τα διοδια της Ελευσινας μετα απο 10 χλμ εχει εξοδο για Νεα Περαμο (μεγαλο πευκο) βγαινουμε εκει, μετα εχει ταμπελες. Θα ειμαι κι εγω εκει για τον ιδιο λογο, ελπιζω να βοηθησα
Επιστροφή στην κορυφή
_KOURSAROS_ Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2010
  Παράθεση _KOURSAROS_ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2010 ώρα 20:56
Ρε παιδια ειναι κανενας αλλος για μεγαλο πευκο; Εγω μπαινω αυγουστο... Και κατι ακομα πως θα παω στο στρατοπεδο οταν φτασω Αθηνα?
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2010 ώρα 20:59
Αρχικά αποστάλθηκε από PrinCePanoSS

Ρε παιδια ειναι κανενας αλλος για μεγαλο πευκο; Εγω μπαινω αυγουστο... Και κατι ακομα πως θα παω στο στρατοπεδο οταν φτασω Αθηνα;

Προαστιακό για Νέα Πέραμο
Επιστροφή στην κορυφή
_KOURSAROS_ Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2010
  Παράθεση _KOURSAROS_ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2010 ώρα 21:02
Κατσε με τρενο θα παω αθηνα, μετα που ειναι αυτο το προαστιακο?
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2010 ώρα 21:10
Αρχικά αποστάλθηκε από PrinCePanoSS

Κατσε με τρενο θα παω αθηνα, μετα που ειναι αυτο το προαστιακο;

θα κατέβεις σταθμό λαρίσης από εκεί περνάει ο προαστιακός για νεα πέραμο. Μην αγχώνεσαι δεν είναι δύσκολο
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 12>