Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Συνυπηρέτηση Λιμενικών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
EFROD Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Απριλίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση EFROD Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Συνυπηρέτηση Λιμενικών
    Αποστολή: 22/Απριλίου/2011 ώρα 18:29

Γεια σας, θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο μου μεσα απο εδω και την αγανακτηση μου σχετικα με τη συνυπηρετηση μεταξυ λιμενικων. υπηρετω το λιμενικο σωμα 12 χρονια περιπου τα οποια απο αυτα τα 4 χρονια τα υπηρετησα σε παραμεθωρια περιοχη 2ης κατηγοριας και τα υπολοιπα σε μερη της 5ης, πριν απο 1,5 χρονο περιπου η συζηγος μου ηταν επιτυχουσα στη σχολη λιμενοφυλακων και συμφωνα με το π. δ 33/99 πρεπει να υπηρετησει για 5 χρονια σε παραμεθωριο περιοχη. ποιος τραβαει ποιον ο νεος τον παλιο η ο παλιος το νεο. να κανουμε αιτηση για συνυπηρετηση; ποιο θα ειναι το αποτελεσμα; μηπως ξανα εγω στην παραμεθωριο;

Επιστροφή στην κορυφή
297ΙΜΑΚ Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 28/Ιουνίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση 297ΙΜΑΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2011 ώρα 18:38
Αρχικά αποστάλθηκε από EFROD

Γεια σας, θα ηθελα να εκφρασω τον προβληματισμο μου μεσα απο εδω και την αγανακτηση μου σχετικα με τη συνυπηρετηση μεταξυ λιμενικων. υπηρετω το λιμενικο σωμα 12 χρονια περιπου τα οποια απο αυτα τα 4 χρονια τα υπηρετησα σε παραμεθωρια περιοχη 2ης κατηγοριας και τα υπολοιπα σε μερη της 5ης, πριν απο 1,5 χρονο περιπου η συζηγος μου ηταν επιτυχουσα στη σχολη λιμενοφυλακων και συμφωνα με το π. δ 33/99 πρεπει να υπηρετησει για 5 χρονια σε παραμεθωριο περιοχη. ποιος τραβαει ποιον ο νεος τον παλιο η ο παλιος το νεο. να κανουμε αιτηση για συνυπηρετηση; ποιο θα ειναι το αποτελεσμα; μηπως ξανα εγω στην παραμεθωριο;
Αν ειναι ΜΔ' την τραβας. Αν ειναι ΜΕ' σε τραβαει. Οπως λεει το Π. Δ. των μεταθεσεων του 2009 δεν μπαινουν σε διαδικασια μεταθεσης πριν τα 5 χρονια... Η ΜΔ' αποφοιτησε πριν το νεο Π. Δ. και δεν την πιανει... Παρε κανενα τηλ στα Μητρωα... ισως ξερουν κατι παραπανω
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.