Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Υγειονομικές εξετάσεις για επαγγελματίες οπλίτες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 19>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Υγειονομικές εξετάσεις για επαγγελματίες οπλίτες
    Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 15:59
μηπωσ ξερει κανεισ αν περναμε απο ορθοπεδικο στισ εξετασεισ που θα δωσουμε΄; Ελεγχουν αν εχεισ σπασει ποδι΄;
ειμαστε για πολυ ορα χορισ ρουχα;
Επιστροφή στην κορυφή
lolita Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 10/Οκτωβρίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση lolita Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:15
5λεπτα το πολυ θα μεινεις χωρις ρουχα κ ορθοπεδικος σε βλεπει ναι. θα σε ρωτησουν οι γιατροι γενικα αν εχεις κανει καποια εγχειρηση η κατι αλλο αλλα να πεις οχι κι ολα καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:22
ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΞΩ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΞΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΟΜΟΝΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΑΠΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΕ ΚΟΨΟΥΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 09/Ιουνίου/2008
  Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 16:59
Grecia να σε ρωτισω κατι; μασ εξεταζει ορθοπεδικος στις εξετασεις; ελεγχει αν εχεισ σπασει ποδι; ειμαστε για πολυ ωρα χωρισ ρουχα;

Ναι μας εξεταζουνε, βασικα σε ρωτανε κιολας αν εχεις σπασει, κοιτανε επισης την σπονδυλικη στηλη κ απο ωριλα περναμε για να δει τα αυτια μας αν ακουμε καλα!!!
Δεν ειμαστε πολυ ωρα χωρις ρουχα κ βασικα εισαι μονο με το κυλοτακι χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
lolita Δες τη Λίστα

Παράθεση lolita Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 17:10
μμ το θυμαμαι αυτο.. μας εχουν κολημενες στον τοιχο, περνανε απο μπροστα μας οι γιατροι ενας ενας και το ποιο τελειο; χα! γυρνα και ΣΚΥΨΕ!
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 17:49
Σωστα γυρνα κ σκυψε...
ελεος δεν αντεχω παλυ τα ιδια χαχα...
ποσες φορες εχεις δωσει lolita;

Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 17:52
Αρχικά αποστάλθηκε από Grecia

Σωστα γυρνα κ σκυψε...
ελεος δεν αντεχω παλυ τα ιδια χαχα...
ποσες φορες εχεις δωσει lolita;

σε τι αποσκοπουσε αυτο; τι ηθελαν να δουν;
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 17:56
Tην σπονδυλικη σου στηλη χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 18:00

Tην σπονδυλικη σου στηλη χαχαχα
σωστοοοοοοοοό
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 18:04
Και εσυ εδωσες;
Επιστροφή στην κορυφή
illy Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Παράθεση illy Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 19:24

Και εσυ εδωσες;
οχι φετος θα δωσω για πρωτη φορα... εννοώ σωστή η εξέταση για να εξετασουν την σπονδυλική σου στήλη
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2008 ώρα 20:37
Αρχικά αποστάλθηκε από illy

Και εσυ εδωσες;
οχι φετος θα δωσω για πρωτη φορα... εννοώ σωστή η εξέταση για να εξετασουν την σπονδυλική σου στήλη

Και που δινεις εσυ αν επιτρεπετε κ ποτε; Γιατι μεχρι στιγμης κανεις δεν δινει στην ημ/νια που δινω εγω κ μιλαω παντα για το φορουμ...
Επιστροφή στην κορυφή
lolita Δες τη Λίστα

Παράθεση lolita Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2008 ώρα 20:16
Κι εγω εχω λιγη μυωπια και στις εξετασεις θα φοραω τους φακους μου, δεν ρωτανε.
Επιστροφή στην κορυφή
Grecia Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Παράθεση Grecia Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2008 ώρα 20:20
Καλε ρωτανε απο οτι θυμαμαι... κ αν φορουσες κ γυαλια θα στα βγαζανε στην εξεταση...
Επιστροφή στην κορυφή
lolita Δες τη Λίστα

Παράθεση lolita Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2008 ώρα 20:28
Εμενα περισυ δεν με ρωτησανε, πηγα με τους φακους μου. Καλα αν παει καποιος με γυαλια σιγουρα του τα βγαζουνε
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2008 ώρα 22:23
Πέρυσι, όσοι φορούσαν φακούς επαφής τους ζητούσαν να τους βγάλουν. Εγώ από την άλλη φορούσα τα γυαλιά μου και απλά με εξέτασαν.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2008 ώρα 23:06
Παιδιά κι εγώ έχω μυωπία και φοράω φακούς. Αλλά αν πάμε με τους φακούς θα μας φωνάξουν; ; γιατί μπορεί να πέσουμε και σε ανάποδο. Όσο για σένα ΕΠΕΟΠ πζ δεν νομίζω να σε κόψουν για αστ/σμό. Στην προκήρυξη λέει μόνο για μυωπία η οποία δεν πρέπει να υπερβαίνει τις 6 ς. Δ. Αλλά για σιγουριά όταν βγει το πρόγραμμα για τις ιατρικές εξετάσεις, πάρε τηλ στο νοσοκομείο και ρώτα! :-)
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:21

λες ομος να μην με κοψουν επιδη εχω αστιγματιζμο; ;

Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 19>