Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
pannnos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Οκτωβρίου/2014
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση pannnos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μισθοί - Συμβάσεις εργασίας Εμπορικού Ναυτικού
    Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2018 ώρα 08:16
Παιδια να ρωτησω κατι, αν δουλευεις σ ενα ποσταλι βλεπεις πιο συχνα την οικογενεια σου?
Επιστροφή στην κορυφή
N.Kostas15 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση N.Kostas15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 20:22
Χαιρετώ δεν θελω να σας ζαλίσω. Δοκιμος πλοιαρχος ειμαι και επειδή θα μπαρκαρω σε ποσταλι θελω να μου πείτε περίπου τι μισθοί υπάρχουν στην ειδικότητα μου στα ποσταλια και τι συνθήκες διαβίωση(δικιά μου καμπινα θα έχω ή θα ειμαι και με αλλον). Πιστευω να με κατατοπισετε λιγο.
Επιστροφή στην κορυφή
991 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση 991 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 23:38
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω πόσα παίρνει ένας πρωτόμπαρκος μηχανκός σε δεξαμενόπλοια?
Επιστροφή στην κορυφή
raizo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση raizo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 01:13
Καλησπέρα σας

Νομιζω πως θα κάνω μια χάζη ερώτησει αλλα θα ηθελα να μου πειτε γνωμη για ελετσον και για μαραν γκας.

Σας ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 23:49
Ο Αγγελικούσης είναι λίγο τσίπης σε θέματα εξοπλιμού και τροφής οπότε δεν θα σε συμβούλευα να πας maran gas.

Επιστροφή στην κορυφή
991 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση 991 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 00:07
Εχεις κανείς ιδέα με τα μαθημάτα που δίνουμε οσοι είμαστε απο σχολές εκτός ΑΕΝ. Αν είναι δύσκολα; Και μία καλη εταιρία για να κάνω τον έναν χρόνο σαν δόκιμος μηχανικός.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 21:25
Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση... Ειμαι 17 χρονων και σε μερικους μηνες τελειωνω το σχολειο. Δεν θα δωσω πανελληνιες και θελω να μπω ΑΕΝ με το απολυτηριο. Πριν, ομως μπω στη σχολη θα ηθελα να κανω ενα μπαρκο για να δω τι παιζει και για να παρω τα μορια της υπηρεσιας πριν μπω στη σχολη. Η ερωτηση μου ειναι αν γινεται να μπω σαν δοκιμος στο πλοιο πριν μπω ακομα στη σχολη.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 23:04
Φυσικά και μπορείς να μπείς σε πλοίο χωρίς να έχεις Μπεί στην ΑΕΝ χρειάζεται να εκδώσει ναυτικό φυλλάδιο
Επιστροφή στην κορυφή
991 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση 991 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 23:12
[QUOTE=Terminator] Φίλε μου καλησπέρα γνωρίζεις πόσο παίρνει ένας δόκιμος μηχανικος και μια καλή εταιρία για να μπαρκάρω
Επιστροφή στην κορυφή
Jerry Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Jerry Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 22:03
Καλυσπέρα γνωρίζεται αν υπάρχει διαφορά στον μισθο του πλοιάρχου με του μηχανηκού; Και αν υπάρχει ποιά ειναι στο περίπου; Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαρτίου/2018 ώρα 23:29
Το περιθώριο είναι μεγάλο οι μισθοί ξεκινάν απο 500 ευρώ στο μπάρκο και φτάνουν έως και 1500 ευρώ σε κάποιες εταιρείες.
Εταιρείες στείλε σε αρκετές και δές ποιές θα σε δεχτούν συμπερίλαβε στην λίστα σου και motor oil,euronav κακ gaslog,costmare που είναι αρκετά καλές εταιρείες οι πρώτες τρείς με πετρελαιοφόρα και η άλλη με κοντεινεράδικα.

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.