Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

162 Α/Κ ΜΒΠ - Γιαννιτσά

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
V Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση V Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 162 Α/Κ ΜΒΠ - Γιαννιτσά
    Αποστολή: 17/Μαρτίου/2012 ώρα 15:27
Δικε μου η πολλα ναρκωτικα περνεις εσυ η αλλιως πες μας ποσο παει η ταριφα για το γλυψιμο του διοικητη να κανουμε και εμεις καμια τετοια απαραδεκτη αναρτιση αν ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή
312 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 312 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαρτίου/2012 ώρα 19:23
Που να ειχες τον προηγουμενο διοικητη τον Ε. Θ. Και ο υποδοικας μλκας γερος ηταν ο Ι. Π
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαρτίου/2013 ώρα 18:35
MΗπως ξερει κανεις το τηλ του162 στρατοπεδου γιαννιτσων

Επιστροφή στην κορυφή
spinalgr1990 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 15/Ιανουαρίου/2013
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαρτίου/2013 ώρα 19:13
324 σειρά (Σεπτέμβρης του 2013 ήταν τότε) είμαι και Εγώ στην 162 Α/Κ ΜΒΠ (Αυτοκινούμενη Μοίρα Βαρέως Πυροβολικού) και το στρατοπεδο δεν λέει και πολλά... Τα στελέχη είναι όλα γιωτάδες ΕΠόπια και το παίζουν μάγκες... Ο διοικητής είναι ένας Αντισυνταγματάρχης Αρχιγιωτάς κι αυτος (με το που πας για συνεντευξη σε ρωτα αν το κινητο σου έχει κάμερα κι αν του πεις ναι στο κατάσχει με την μία) και διανυκτέρευση δίνει μόνο σε όσους είναι από τα Γιαννιτσά, όλοι οι άλλοι μένουν μέσα... Γενικα μας θελει να ειμαστε ολοι τεντα...
Αν ειστε πολυ λιγα ατομα (κάτω από <20 Δεν παιρνεις ποτε εξοδο !

Οι υπηρεσίες πάνω 2 μέσα 1 έξω αλλά υπήρξαν μέρες που έκανες και κωλυόμενα και όταν δεν έχουν άτομα κανουν και τα ΕΠΟΠια σκοπέτα.

ΣΠΕΝ μας ειχαν παει στην 33 ΕΜΑ στο Πολύκαστρο.

Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Οκτωβρίου/2016 ώρα 13:13
edit : Τελικά τα πραγματα απ' ότι έμαθα έγιναν καλύτερα με το που έφυγε ο Δίκας. Γενικά αυτό που μου έμεινε σε 'μένα ήταν το καλό φαγητό που είχε τότε.
Επιστροφή στην κορυφή
Ντελίνιο Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Ντελίνιο Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Ιουνίου/2017 ώρα 01:18
Η κατάσταση στα γιαννιτσά στο στρατόπεδο τωρα πως ειναι; Υπάρχει κάποιος που ξερει πως ειναι η φαση μεσα Και πως παει με διανυκτερεύσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Ιουνίου/2017 ώρα 18:58
Οταν απολυθηκα εγω (324 ΕΣΣΟ) διοιηκητης ηταν ο Λ**********. Αρκετα καλος εδινε διανυκτερευση σε ολους.
Επιστροφή στην κορυφή
Cs Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Cs Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2017 ώρα 13:29
Παιδια τι κατασταση επικρατει τωρα στο στρατοπεδο; Πως πηγαινουν οι υπηρεσιες;
Επιστροφή στην κορυφή
353ris Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 353ris Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 16:01
353 εδω παιδιά.
Καιρό έχει να αναρτησει καποιος κατι για τη μοναδα.
Φαγητο: πρωινο που λιγοι πανε, εχει ψωψωμι με μαρμελαδα ξενοδοχειου ή μελι. Μεσημεριανο και βραδινο ψογο, τα παιδια/μαγειρες κανουν κανουν καταπληκτικη δουλεια.
Διαμονη-εγκαταστασεις: αρκετα καλες εγκαταστασεις και καθαροι χωροι. Μονο παραπονο το κρυο στους θαλαμους καποιες μερες καθως δεν ανοιγει παντα το καλοριφερ.
Στελεχη: νορμαλ
Υπηρεσιες: αυτο αυτο που μας απασχολει ολους.2-1 συνηθως ασυνηθως αλλα εχουν υπαρξει φορες που παει 1-1.
Ελπιζω να βοηθαω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση spinalgr1990 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Ιουνίου/2018 ώρα 19:12
324 σειρά (Σεπτέμβρης του 2013 ήταν τότε) είμαι και εγώ στην 162 Α/Κ ΜΒΠ (Αυτοκινούμενη Μοίρα Βαρέως Πυροβολικού) και το στρατοπεδο δεν λέει και πολλά... Τα στελέχη είναι όλα γιωτάδες ΕΠόπια και το παίζουν μάγκες... Ο διοικητής είναι ένας Αντισυνταγματάρχης Αρχιγιωτάς κι αυτος (με το που πας για συνεντευξη σε ρωτα αν το κινητο σου έχει κάμερα κι αν του πεις ναι στο κατάσχει με την μία) και διανυκτέρευση δίνει μόνο σε όσους είναι από τα Γιαννιτσά, όλοι οι άλλοι μένουν μέσα... Γενικα μας θελει να ειμαστε ολοι τεντα...
Αν ειστε πολυ λιγα ατομα (κάτω από <20 Δεν παιρνεις ποτε εξοδο !

Οι υπηρεσίες πάνω 2 μέσα 1 έξω αλλά υπήρξαν μέρες που έκανες και κωλυόμενα και όταν δεν έχουν άτομα κανουν και τα ΕΠΟΠια σκοπέτα.

ΣΠΕΝ μας ειχαν παει στην 33 ΕΜΑ στο Πολύκαστρο.

edit : Τελικά τα πραγματα απ' ότι έμαθα έγιναν καλύτερα με το που έφυγε ο Δίκας. Γενικά αυτό που μου έμεινε σε 'μένα ήταν το καλό φαγητό που είχε τότε.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.