Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΛΟΚ - Λόχος Ορεινών Καταδρομών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 232425
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
The Marine Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2012
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση The Marine Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΛΟΚ - Λόχος Ορεινών Καταδρομών
    Αποστολή: 22/Αυγούστου/2018 ώρα 19:07
Δεν παίρνεις παραπάνω μόρια
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Αυγούστου/2018 ώρα 21:39
Αρχικά αποστάλθηκε από vardtrooper

Γεια σας παιδια θα ηθελα να ρωτησω αν παιρνεις περισσοτερα μορια αν εισαι πχ στην 35 ΜΚ στην ΚΥΠΡΟ απο μια κοινη ειδικη μοναδα της ΕΛΛΑΔΟΣ πχ Ι'MAK στην ΚΩ; Δηλαδη η ερωτηση μου ειναι παιρνεις παραπανω μορια αν υπηρετεις Κυπρο απο οτι Ελλαδα;

Οχι δεν παιρνεις παραπανω μορια. απλα εχεις το χρηματικο ποσο που παιρνουν οσοι ειναι κυπρο. για παραπανω μορια ΔΕΑ ειδικων δυναμεων
Επιστροφή στην κορυφή
liakosgr Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 27/Ιανουαρίου/2019
  Παράθεση liakosgr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2019 ώρα 20:28
Καλησπερα θα ηθελα να ακουσω εμπειριες για εσας τους λοκατζηδες πως περασατε της πρωτες σας μερες;
Επιστροφή στην κορυφή
Τασος Φ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τασος Φ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαρτίου/2019 ώρα 12:17
Γειά σας παιδιά είμαι 17ετών και σε 1.5χρόνο τελειώνω το σχολείο, και θα σπουδάσω αλλά θέλω να πάω πρώτα στρατό συγκεκριμένα στα Λοκ επειδή μου αρεσουν παρά πολύ. Έχω ύψος περίπου 1.85 και είμαι 75κιλά ωστόσο δεν έχω αθληθει Πότε μου, πιστεύετε άμα αρχίσω γυμναστική για 1,5χρόνο προλαβαίνω να φτιάξω την απαιτούμενη φυσική κατάσταση, παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
TheloNaPaoSnd Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση TheloNaPaoSnd Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαρτίου/2019 ώρα 14:45
Φυσικά μπορείς, αλλά καλό θα είναι αρκετά συχνά.
Οὐ καταισχυνῶ τὰ ὅ πλα τὰ ἱ ερὰ
Επιστροφή στην κορυφή
Πάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2019 ώρα 17:35
υπάρχει μονάδα καταδρομών στην Κομοτηνή;
Επιστροφή στην κορυφή
TheloNaPaoSnd Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 24/Νοεμβρίου/2018
  Παράθεση TheloNaPaoSnd Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2019 ώρα 21:35
Όχι, υπάρχει όμως στη Δράμα.
Οὐ καταισχυνῶ τὰ ὅ πλα τὰ ἱ ερὰ
Επιστροφή στην κορυφή
Πάνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πάνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Απριλίου/2019 ώρα 22:20
όταν ήμουν στην Κομοτηνή έβλεπα καταδρομείς
Επιστροφή στην κορυφή
Τασος Φ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τασος Φ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Απριλίου/2019 ώρα 23:54
Παιδιά οπως είπα προηγούμενως δεν έχω αθληθει Πότε μου είμαι 1.85-75κιλά εχω πάρει βαρακια για να δυναμωσω λιγο στα χέρια μου και θα κάνω αποκλειστικά βαρακια μεχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά. Μετά θα πηγαίνω στάδιο διότι από ότι κατάλαβα διαβάζοντάς Αλλά θέματα το πιο σημαντικό είναι η αντοχή, θα προσπαθήσω να βγαζω 5 6 χλμ άνετα, και παράλληλα θα αρχισω καμψεις-κυλιακους-ελξεις πιστεύετε ότι άμα ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα 5μέρες την βδομάδα για όλο το καλοκαίρι, Μετά το κάνω μόνο σαββατοκύριακα και κάνω καθημερινά καμψεις-κυλιακους-ελξεις θα φτάσω στα επιθυμητά ωρια; σορρυ που έγραψα πολλά απλά θέλω να υπηρετήσω την πατρίδα μου ως καταδρομεας γτ πιστεύω σε ιδανικά οχι για να το παίξω Ιστορία
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2019 ώρα 13:21
Αρχικά αποστάλθηκε από Τασος Φ

Παιδιά οπως είπα προηγούμενως δεν έχω αθληθει Πότε μου είμαι 1.85-75κιλά εχω πάρει βαρακια για να δυναμωσω λιγο στα χέρια μου και θα κάνω αποκλειστικά βαρακια μεχρι να τελειώσει η σχολική χρονιά. Μετά θα πηγαίνω στάδιο διότι από ότι κατάλαβα διαβάζοντάς Αλλά θέματα το πιο σημαντικό είναι η αντοχή, θα προσπαθήσω να βγαζω 5 6 χλμ άνετα, και παράλληλα θα αρχισω καμψεις-κυλιακους-ελξεις πιστεύετε ότι άμα ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα 5μέρες την βδομάδα για όλο το καλοκαίρι, Μετά το κάνω μόνο σαββατοκύριακα και κάνω καθημερινά καμψεις-κυλιακους-ελξεις θα φτάσω στα επιθυμητά ωρια; Σορρυ που έγραψα πολλά απλά θέλω να υπηρετήσω την πατρίδα μου ως καταδρομεας γτ πιστεύω σε ιδανικά οχι για να το παίξω Ιστορία

’νετα. Μην αγχώνεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Τασος Φ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τασος Φ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2019 ώρα 14:57
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Mama Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 25/Ιουλίου/2019
  Παράθεση Mama Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιουλίου/2019 ώρα 19:20
Καλησπέρα... Είμαι μια μαμά... Ναι γελάσετε ελεύθερα... Ο μικρός μπήκε Μ πεύκο. Όταν μπήκε δήλωσε ότι θέλει να πάει ορεινός... Του δωσαν ένα χαρτί με τα στρατόπεδα να βάλει που θέλει να πάει. Στο χαρτί αυτό έλεγε κ Λάρισα Κ αυτός δήλωσε εκεί. μαθαίνω όμως ότι στρατόπεδα εχει μόνο δράμα Νάουσα Κ ρεντινα. . Το λάθος αυτό θα διορθωθεί αυτοματα; Γνωρίζει κάποιος πως γίνονται οι μεταθέσεις στις μοναδες; Επίσης έδωσαν αθλήματα αλλά δεν έχουν πει σε κανέναν αν πέρασε η οχι... Ορκίζεται δυο Αυγούστου. Γνωρίζεται ποτέ περίπου θα ξέρουμε τι γίνετε; Ευχαριστώ εκ τον προταιρων όλα τα Ελληνικά στρατα
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 232425
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.