Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
vasilis Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση vasilis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μισθός και επιδόματα Ειδικών Φρουρών
    Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 06:55
Εβαλα αυτο το θεμα καθως δεν μπορω να βρω απο πουθενα αλλου πληροφοριες για αυτα σχετικα! Ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις ποσο μισθο περνει ενας ειδικός φρουρός; Και αν γνωριζει καποιος να μου πει καποια σχετικα πραγματα καθως με ενδιαφερει πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή
tzikass Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2008
  Παράθεση tzikass Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 08:04
Φιλε μου υπαρχει ενα σαιτ diorismos.gr λεγεται και επειδη εχω ψαξει και εγω για τετοια θεματα Καλο θα ηταν να μπεις στο forum του σαιτ εχει ωραια θεματα. Το ποσο παιρνει ενας ει. Φρ. Απο οτι εχω καταλαβει ειδικα αν εισαι ανυπαντρος με το ζορι 1000 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Οκτωβρίου/2008 ώρα 01:45
Ειδικος Φρουρος ειμαι ανυπαντρος. Μολις αυτο το μηνα τελειωσανε οι κρατησεις και ο μισθος μας ειναι με ενα χρονο υπηρεσια και 4 πενθημερα + 6 νυχτερινα, ταμειο Χωροφυλακής - 1200Ε. Ατυχοι οσοι ανηκουν στην Αστυνομια Πόλεων (25%) περιπου 100Ε λιγότερα
Επιστροφή στην κορυφή
vasilis Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2008
  Παράθεση vasilis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Οκτωβρίου/2008 ώρα 17:47
Απο τη μερα που γινεσαι ειδικος φρουρος εισαι μονιμος ετσι; Εννοω δεν τελειωνει μετα απο καποια χρονια ή φευγεις καποια στιγμη απο το σωμα!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουνίου/2009 ώρα 20:49
8 χρόνια είναι; Και πόσο πληρώνεται ένας ειδικός φρουρός;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουνίου/2009 ώρα 21:44
Γύρω στα 1000 ευρώ... Οταν με το καλο μπω στην σχολή θα σου πω 100%
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουνίου/2009 ώρα 22:59
Για αρχικο μισθο ακριβως δεν ξερω παντως σιγουρα πιανουν το 1200αρακι καποια στιγμη
Επιστροφή στην κορυφή
... Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ... Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2010 ώρα 00:37
Οι κρατησεις ενος ε. Φ λογο της οικονομικης κρισης ανερχοντε στα 42 ευρω. Ποσο ασημαντο! Στον ιδιωτικο τομεα ερχοντε χειροτερες μερεσ...
Επιστροφή στην κορυφή
Johnnys Aigaleo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Johnnys Aigaleo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2010 ώρα 00:38
ΔΙ. ΑΣ καλησπερα. Καταρχας αυτη τη στιγμη ποσο Ειναι ο μισθος ενος Ειδικου φρουρου; Στη σχολη που σας πηγανε για εκπαιδευση ποσο καιρο εκατσες και τι μισθο επαιρνες; Και τελος αληθευει οτι και αφου τελειωσεις με την σχολη συνεχιζουν και σου κανουν καποιες κρατησεις απο τον μισθο σου?
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΙ.ΑΣ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 11/Απριλίου/2010
  Παράθεση ΔΙ.ΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2010 ώρα 00:45
Αρχικά αποστάλθηκε από Johnnys Aigaleo

ΔΙ. ΑΣ καλησπερα. Καταρχας αυτη τη στιγμη ποσο Ειναι ο μισθος ενος Ειδικου φρουρου; Στη σχολη που σας πηγανε για εκπαιδευση ποσο καιρο εκατσες και τι μισθο επαιρνες; Και τελος αληθευει οτι και αφου τελειωσεις με την σχολη συνεχιζουν και σου κανουν καποιες κρατησεις απο τον μισθο σου;
καλησπερα φιλε μου,
πριν τις μειωσεις με ολα τα πενθημερα και με 5-6 βραδυνα το μηνα ηταν περιπου απο 1000-1150.
στη σχολη εκατσα για 2 μηνες (κομοτηνη), σαν δοκιμος Ε. Φ παιρνεις κατι ψιλα που ακριβως δεν θυμαμαι να σου πω, περιπου 300.
αφου τελειωσαμε και αρχισαμε μισθολογικα κανονικα μου εκαναν για 4 μηνες 100ε κρατησεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Johnnys Aigaleo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Johnnys Aigaleo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2010 ώρα 00:52
Μισθολογικα ξεκινησε αμεσως να πληρωνει μετα την σχολη Η περασε καποιο διαστημα?
Επιστροφή στην κορυφή
panagiotis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση panagiotis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2010 ώρα 19:43
Εχω ενα φιλο Οποιος ειναι ανυπαντρος 23 χρονων και περνει μαζι με επιδοματα πενθημερα νυψτερινα 1200 ευρω
Επιστροφή στην κορυφή
diamantis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση diamantis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουνίου/2010 ώρα 00:48
Γνωριζετε ποσο κυμαινεται ο μισθος ΕΦ αυτην την στιγμη με τις μειωσεισ... ;
Επιστροφή στην κορυφή
alexissak Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 05/Μαρτίου/2010
  Παράθεση alexissak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιουνίου/2010 ώρα 01:17
Περιπου στα 1000 ευρω,250 δωρο καλοκαιριου κ πασχα κ 500 χρισστουγεννα! λιγα αλλα καλα...
Επιστροφή στην κορυφή
valantis315 Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 14/Απριλίου/2009
  Παράθεση valantis315 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουνίου/2010 ώρα 16:49
Γνωρίζει κανείς τους μισθούς των ΕΦ μετά τις μειώσεις πόσο παίζουν; Και εκτός αυτό οι ΕΦ που είναι στην ομάδα ΔΙ. ΑΣ πέρνουν κάποιο επιπλέον επίδομα;
Επιστροφή στην κορυφή
alexissak Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 05/Μαρτίου/2010
  Παράθεση alexissak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουνίου/2010 ώρα 17:06
Ο μισθος ειναι περιπου 1000 ευρω. Η δι. Ας δεν εχει καποιο επιδομα.
Επιστροφή στην κορυφή
blade2386 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση blade2386 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Αυγούστου/2010 ώρα 00:16
Για σας παιδιά που κυμαίνεται τώρα ο μισθός των ειδικών φρουρών γιατί βγήκε μια προκήρυξη τώρα και το σκέφτομαι
Επιστροφή στην κορυφή
νικοσ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση νικοσ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 20:18
Για διας μιλας γρεεκ αρμυ κανονικος φρουρος ειναι γυρο 1000 -1100 αναλογα τα βραδινα Δια επειδη δεν εχουν Βραδυνα μπορει να περνουν τοσα το λεω επειδη εχω Γνωστο που δεν εχει πεσει ποτε κατω απο 1000
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123 6>