Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Σωστά ελληνικά ή διαγραφή

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Σωστά ελληνικά ή διαγραφή
    Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2013 ώρα 12:26
Κανένα πρόβλημα, καλή χρονιά και σε εσένα!
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιανουαρίου/2013 ώρα 20:12
Αρχικά αποστάλθηκε από ΝΙΚΟΣ32ΧΡ

Γιατι δεν μου διμοσιευης τα μην μου; Μια απαντηση κ. Διοικητα μπορεις να μου δωσης;

Με αφορμή το παραπάνω μήνυμα, η τακτική που έχουμε σαν φόρουμ δεν έχει αλλάξει, τέτοια μηνύματα σβήνονται.
Επιστροφή στην κορυφή
giannhs-13- Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 25/Μαΐου/2013
  Παράθεση giannhs-13- Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Μαΐου/2013 ώρα 19:19
Σωστα
Επιστροφή στην κορυφή
stam88 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Ιουνίου/2013
  Παράθεση stam88 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Ιουνίου/2013 ώρα 20:58
Αρχικά αποστάλθηκε από yandr

Αρχικά αποστάλθηκε από SREK

Δεν πιστευω να περνανε και απο ορθογραφικό έλεγχο γιατι θα κοπουμε αρκετοι !

όχι, άλλωστε όλοι κάνουμε ορθογραφικά λάθη.

Κρίμα, θα πρεπε... Μερικά γιώτα βγάζουν μάτι!
ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
POSEIDONAS Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Νοεμβρίου/2013
  Παράθεση POSEIDONAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2013 ώρα 03:34
Συμφωνω απολυτως δεν πρεπει να ξεχασουμε την ΕΛΛΗΝΙΚΗ γλωσσα
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΡΓΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΓΙΩΡΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 10:47
Λοιπον δηλοσα για πεζοναυτης και μου στηλανε σημειομα καταταξης ηγειονομικο (οπλ) και οτι ιποχρεουμε να καταταγω στο ΚΕΤΘ αυλονας πηρα αναβολη λογο οτι ιμουν σε προγραμμα κεθεα απο 2012 αλλα η αναβολη που μου δοσανε ητανε μεχρι 31.12.2015 εγω διεκοψα το προγραμα αλλα δεν ενημερωσα το στρατο αλλα οταν διεκοψα πηγα σχολειο για το 2012-2013 τωρα θελω να σπάσω την αναβολη μου θα εχω καποια ποινει ι οτιδιποτε που δεν ενημεροσα το στρατο μεχρι τωρα;2 θελω να μπω στα λοκ και οχι εκει που με εστιλαν κανω 50 καμψεις και 50 κιλιακους και 20 ελξης με ανοιχτη λαβη με τους ομους να περνανε το μονοζιγο πραγματικα θα τρελαθω αμα δεν μπω ειδικες δυναμεις τι λετε οτι μπωρω να κανω για να μπω εκει; Περιμενω με αγωνία την απάντηση σας...
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 13:40
Το παραπάνω μήνυμα, για παράδειγμα, δεν γίνεται δεκτό στο φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Ελλην καταδρομεας Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2013
  Παράθεση Ελλην καταδρομεας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 21:49
Και θα περιμενει με αγωνια πολυ καιρο ακομα!
Jerk goes cloud -----> Η μ@λ@κια παει συννεφο
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Ιανουαρίου/2014 ώρα 22:26
Όπως και το παρακάτω.

Αρχικά αποστάλθηκε από Μιχαλιος 21

Αδερφε σ ευχαριστω πολυ οχι δν ειμαι λαπας και βγαζω κοιλιακους κλπ λιγο με τις ελξεις δν τ παω καλα αλλα τ παλευω και σιγουρα θελω δε θελω θα τις βγαλω ενας φιλος μου π απολυθηκε πριν 2 μηνες μ ειπε οτι δεν σ κοβουν απο ελξεις και τετοια θα δειξει ελπιζω να τ καταερω γτ τ θελω μεχρι αηδειας μακαρι μ καθυσηχασες και μ βοηθησες κ τ μιλι τ βγαζω και ολα αλλα λιγο τις ελξεις φοβαμαι να σαι καλα φιλε
Επιστροφή στην κορυφή
manos18 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Απριλίου/2014
  Παράθεση manos18 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2014 ώρα 18:52
Ναι. Αλλα τορα γραφω οκ ελληνικα... Μου βγαζει οτι γραφω greeklish
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Απριλίου/2014 ώρα 20:36
Μήπως κάνεις copy / paste από Word;
Επιστροφή στην κορυφή
timwria Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 17/Μαΐου/2014
  Παράθεση timwria Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2014 ώρα 13:39
Γεια σας παιδια...
Ειμαι νεο αιμα στο φορουμ κ χαιρομαι αφανταστα που βλεπω αυτην την ανακοινωση... Περα απο τα γκρικλις (τα οποια ομολογω οτι τα χρησιμοποιω γιατι ετσι εμαθα απο την αρχη σε ξενη χωρα που βρισκομουν), χαιρομαι που αφηνετε να υποννοηθει οτι κ τα ορθογραφικα λαθη βρε αδερφε ειναι προβλημα... Βεβαια... Κανεις δε δινει σημασια αλλα πραγματικα ειναι λυπηρο να βλεπεις χοντρα κ τραγικα λαθη απο ενηλικες... Τοσα πολλς δνε εχω ξαναδει... Συγχαρητηρια λοιπον που το θεσατε αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή
spiros Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση spiros Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Αυγούστου/2014 ώρα 14:10
Ποτε βγαινει οι προκιριξει ρε παιδεια οποιος 3ερει να μου απαντισει

Επιστροφή στην κορυφή
Signaller Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση Signaller Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2014 ώρα 13:38
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Επιστροφή στην κορυφή
anaktas Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 31/Μαΐου/2013
  Παράθεση anaktas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2014 ώρα 13:13
Ρε παιδιά είναι ένας SAVVAS00 που γράφει συνεχώς στο ίδιο θέμα ότι του κατεβαίνει λες και δεν πήγε και δημοτικό... Καντε κάτι

http://www.ellinikos-stratos.com/forum/forum_posts.asp?TID=1442&PID=363695#363695
Amat victoria curam
Επιστροφή στην κορυφή
samios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση samios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2014 ώρα 17:47
Ειμουν ειδικες δυναμεις και πηρα αναβολη λογο οικογενιακον θεματων αλλα στο χαρτι μου εγραπσαν δυσκολια προσαρμογης αυτο επιρεαζη το ι1 που ειμουν αν ναι τι μπορω να κανο οστε να το παρω πισο γιατη σκοπεβω να τελιοσο την θητια και να μπω σε στρατιοτικη σχολη
Επιστροφή στην κορυφή
kos93 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Σεπτεμβρίου/2014
  Παράθεση kos93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Σεπτεμβρίου/2014 ώρα 19:17
Καλησπερα θα ηθελα να μαθω κατι. για την απαλαγη για ψυχολογικους λογους. πρην 2 χρονια υπειρετουσα στην μυτιληνη και εκανα αποπειρα αυτοκτονιασ*ειχα βγαλει τοις αβοληδοτες σφαιρες και οπλισα μεσα κανονικη και πειγα να αυτοκτονισω*τελος παντων με πεισανε να το αφησω κατω και μου ειπαν πως αν δεν 8ελω να υπειρετισω να απαλαγω. ηρ8ε ο στρατηγος επιδη υπυρετουσα στην μερραρχει και μου ειπε πως 8α με απαλακσουν μετα απο μια αναβολη τον 2 χρωνον εαν δεν 8ελω ακομα να υπειρετισω. εγω 8ελω απαλαγη 8α μου την δοσοθνε η οχι; Απαντηστε σος. και ο ψυχολογος μ ειπε πως 8α με απαλακσουν εαν μετα την αναβολη δεν 8ελω να μπω και πως δεν υπαρχει περηπτωση να με βαλουν μεσα με το ζορι. και στο προσορινο απολιτιριο εγραφε αναβολη λογο υγειας για αποπειρα αυτοκαταστροφης και κατα8λιπτικομορφες στον χαρακτηρα μου. υπαρχει περιπτωση με τετοια προιστορια να με βαλουν μεσα χωρης να θελω?
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Σεπτεμβρίου/2014 ώρα 09:59
Παιδια τα έχουμε ξαναπεί αυτά. Δεν είναι θέμα πατριωτισμού ή εθνικισμού.

Αν δεν αφιερώσετε χρόνο να γράψετε ένα μήνυμα στη γλώσσα που έχουμε επιλέξει για το φόρουμ, με ορθογραφία, συντακτικό και γράμματα αντί για αριθμούς, θεωρούμε ότι δεν σέβεστε τους χρήστες και δεν επιθυμούμε να το δημοσιεύσουμε.

Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>