Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 44>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΛΕΟΔΟΚΑΡΔΟΣ Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Δεκεμβρίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ΛΕΟΔΟΚΑΡΔΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις
    Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 01:48
όταν θα πάω στρατό θα είμαι 17 χρονών καθώς γενέθλια έχω 4 Δεκεμβρίου.
κατά αρχήν άκουσα κάτι για μειωμένη θητεία Γιατί πάω μικρότερος από 18.(ισχύει;)
και θέλω να πάω στα Λ. Ο. Κ. Μπορώ να πάω; Και τι πρέπει να κάνω για αυτό;
ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 01:58
Αρχικά αποστάλθηκε από ΛΕΟΔΟΚΑΡΔΟΣ

όταν θα πάω στρατό θα είμαι 17 χρονών καθώς γενέθλια έχω 4 Δεκεμβρίου.
κατά αρχήν άκουσα κάτι για μειωμένη θητεία Γιατί πάω μικρότερος από 18.(ισχύει;)
και θέλω να πάω στα Λ. Ο. Κ. Μπορώ να πάω; Και τι πρέπει να κάνω για αυτό;
ευχαριστώ

Φυσικά και δεν ισχύει, τι πάει να πει επειδή θα πας εθελοντής Θα κάνεις λιγότερο; Θα ήθελα να ήξερα ποιος τα διαδίδει αυτά.

Δεν νομίζω ότι θα σε καλέσουν τόσο νωρίς για την θητεία σου, οπότε δεν υπάρχει λόγος να βιάζεσαι

Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις εδώ

Επιστροφή στην κορυφή
LoneWolf24 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 01/Δεκεμβρίου/2011
  Παράθεση LoneWolf24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 22:47
Καλησπέρα παιδιά εγώ θέλω να μπω έφεδρος αξιωματικός ειδικών δυνάμεων, χρειάζομαι κάποιο χαρτί ΑΕΙ η ΤΕΙ; Ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 22:50
Αρχικά αποστάλθηκε από LoneWolf24

Καλησπέρα παιδιά εγώ θέλω να μπω έφεδρος αξιωματικός ειδικών δυνάμεων, χρειάζομαι κάποιο χαρτί ΑΕΙ η ΤΕΙ; Ευχαριστώ πολύ

ΔΕΑ στις Ειδικές Δυνάμεις (διάβασε από την σελίδα 36 και μετά, θα βρεις ότι πληροφορίες χρειάζεσαι για να γίνεις δόκιμος ειδικών δυνάμεων)
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 29/Απριλίου/2011
  Παράθεση ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 16:49
Αρχικά αποστάλθηκε από LoneWolf24

για να γινεις εφ. Αξιωματικος πρεπει να εχεις τουλαχιστον απολυτηριο ή πτυχειο λυκειου.
Επιστροφή στην κορυφή
Lewis Hamilton Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2011
  Παράθεση Lewis Hamilton Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 19:32
Από αυτή την ΕΣΣΟ το νέο σύνθημα των ειδικών δυνάμεων είναι το εξής:; Έρχονται όσοι θέλουν, μένουν όσοι είναι 9μηνο και έχουν βύσμα!Έκτός ΕΔ όλοι οι 8μηνίτες (που ξέρω εγώ και είναι πολλοί) και οι 9μηνίτες που δεν είχαν κάποιον να τους βοηθήσει! Την φετινή κοροιδία που υπέστησαν πολλά παιδιά δεν θα ξεχαστεί ποτέ! Και από 'κεί που είμασταν υπερήφανοι που θα υπηρετήσουμε σε καταδρομική μονάδα βρεθήκαμε να βολοδέρνουμε σε χωριά του Έβρου! Βέβαια, η υπερηφάνεια μου μεγάλωσε ακόμη περισσότερο γιατί δεν υποχρεώθηκα πουθενά, ούτε έγινα γαμοσείρης! Αλλά όλοι αυτοί που μας είπαν ότι οι 8μηνίτες κόβονται μόνο στα αλεξίπτωτα, να φοράνε μια ζωή την παραλλαγή και να υποτάσσονται στους ηλίθιους ανωτέρους μέχρι τα 90 τους! Όσο για τους βυσματίες μακάρι να γίνετε όλοι ειδικοί φρουροί των 750Ε και του φτυσίματος! Μπορεί το όνειρο μας να υπηρετήσουμε στις καταδρομές να το 'κάναν κάποιοι εφιάλτη αλλά εμείς υπηρετούμε πραγματικά την πατρίδα γιατί πάμε εκεί που μας στέλνουν και θα φύγουμε όταν θα το δικαιούμαστε! Τα χαιρετίσματα μου σε όλα αυτά τα παιδιά που έφυγαν απο Αυλώνα και Πεύκο με άδικο τρόπο και καλή υπομονή σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
Φιλότιμος Στρατιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Φιλότιμος Στρατιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 23:44
Λυπάμαι πολύ για όλο αυτό, αλλά πνίγομαι κατάφωρα από το δίκιο που έχεις και πρέπει να συμφωνήσω... Φυσικά την πάτησα κι εγώ και κανείς δεν ζήτησε τη γνώμη μου στο τέλος. Η μ****ία Πληρώθηκε και τώρα δεν μπορεί ΚΑΝΕΙΣ να κάνει κάτι. Η ιστορία είναι η γνωστή και κλασσική πλέον απ' ό, τι κατάλαβα. Δικαιούμαι 8μηνο (αν και μου χρέωσαν 6μηνο για συγκεκριμένους λόγους), το οποίο δεν με ενδιέφερε να διεκδικήσω προκειμένου να πάω στις Ε. Δ. Αλλά κανένας δεν με προειδοποίησε, ότι θα έπρεπε να το "αποκρύψω", ενώ θα μπορούσα απλώς να κάνω μία υπεύθυνη δήλωση, ή κάτι τελοσπάντων πιο ισχυρής εγκυρότητας, ότι το αποποιούμαι χωρίς δυνατότητα ανάκλησης (πραγματικά δεν με ενδιέφερε).

Παρότι λόγω άσχημων συγκυριών (τραυματισμοί) κατάφερα με πολύ μεγάλο πείσμα και θέληση (και τη βοήθεια Των Αγίων Πάντων μάλλον, έτσι πως ήμουν) να βγάλω τις "αθλητικές δοκιμασίες" και με αρκετά λογικές επιδόσεις για τις απαιτήσεις τους, και αφού μου είπαν, ότι θα μας πάρουν, τη μεγάλη μέρα έλαβα μία καλή ψυχρολουσία με τη μετάθεσή μου στον Έβρο, με ειδικότητα, η οποία, όπως και για τα περισσότερα υπόλοιπα παιδιά (χωρίς βύσμα φυσικά) προέκυψε με "ζάρια".

Βέβαια σε ό, τι χρησιμεύσουμε, Οφείλουμε να διάγουμε ως πιστοί και φιλότιμοι στρατιώτες. Περιττό να πω, ότι όταν "έκοψα" την αναβολή τσέκαρα ευκρινέστατα το κουτάκι "Επιθυμώ να υπηρετήσω στις Ειδικές Δυνάμεις", χωρίς αυτό να έχει το παραμικρό αποτέλεσμα (παρουσιάστηκα σε άσχετο κέντρο). Δεν θέλω να γίνομαι επιθετικός απέναντι στην κατάσταση, αλλά ήταν που ήταν ο στρατός έτσι πως ήταν, αν έγιναν και οι ειδικές δυνάμεις έτσι, λυπάμαι πάρα πολύ. Διαπίστωσα μεν, ότι με το μέσο μπορούν να γίνουν τα ΠΑΝΤΑ, δεν με ενοχλούσε αυτό... Διαπίστωσα δυστυχώς όμως και ότι χωρίς αυτό δεν γίνεται ΤΙΠΟΤΑ... (δεν θα ήθελα να είμαι απόλυτος, αλλά με δικαίωσαν τα γεγονότα). Αυτό με απογοήτευσε εντελώς.

Δεν θέλω να γράψω άλλα γιατί ήδη με έφαγε η φλυαρία και είναι πολλά που είδα, κι εγώ και όλοι. Κρίμα! Κάνετε υπομονή παλληκάρια και συγκρατήστε την αξία και τον χαρακτήρα σας. Δυστυχώς, για φέτος θα μείνουμε όλοι στο γκρουπ αυτών που "έχουν έναν φίλο που ήταν στις Ειδικές Δυνάμεις και... Ήταν εδώ κι εκεί, και έκανε αυτό κι εκείνο... ". Συνηθισμένη ιστορία. Κρίμα γιατί ήθελα πολύ τον πράσινο μπερέ... Γιατί πίστευα σε αυτόν...

Υ. Γ.: Μόλις παρουσιάστηκα ζήτησα χαρτί για 9μηνο, αλλά ο στρατολόγος μου επαναλάμβανε "μ***κας είσαι παιδί μου;"... Και Με τα πολλά μου έδωσε το 6μηνο (γιατί ίσως μπορούσα να το διεκδικήσω κάπως, για κάποιους λόγους και τρέχα γύρευε) "καλού κακού" όπως μου είπε, και αν επέμενα να κάνω 9μηνο απλά δεν θα πήγαινα τα πιστοποιητικά στη μονάδα (ούτε και τα πήγα). Αλλά με χαντάκωσε τελικά. Τεράστια απογοήτευση... Κρίμα.
Επιστροφή στην κορυφή
nik Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση nik Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 13:54
Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο forum και ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα. Θα μπω στο στρατο με τη σειρα του Φλεβαρη 2012 και σκεφτομαι να δηλωσω στο κεντρο για ειδηκες δυναμεις. Ετσι ρωταω:

1) Φοραω γυαλια η φακους, μπορω να μπω στις ειδηκες δυναμεις η θα με κοψουν απο αυτο
2) Υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι ΔΕΑ στις ειδηκες δυναμεις χωρις βυσμα
3) Αν ναι, τι εκπαιδευση θα ακολουθησω (5 βδομάδες στο κεντρο και 4 μηνες για ΔΕΑ)
4) Αν με κοψουν απο τις ΕΔ λογω γυαλιων μπορω να παω μονο για εφεδρος η θα με κοψουν και εκει γι αυτο το λογο
Επιστροφή στην κορυφή
Ιουλιος Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 05/Μαΐου/2011
  Παράθεση Ιουλιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 14:45
Παιδια εγω οταν πηρα αναβολη λογω σπουδων δεν ειχα δηλωσει ειδικες δυναμεις γιατι δεν με ειχαν ρωτησει και το χαρτι μου το συμπληρωσαν εκεινοι στο στρατοπεδο... Οταν παω στο κεπ η στο ρουφ να κοψω αναβολη μπορω να δηλωσω ειδικες δυναμεις σωστα; Και θα παρουσιαστω ειδικες δυναμεις απο την πρωτη μερα ετσι; Ευχαριστω
Προτιμώ να πεθάνω για την Πατρίδα μου παρά να ζήσω για να την υποδουλώσω
Επιστροφή στην κορυφή
antonis93 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 30/Νοεμβρίου/2011
  Παράθεση antonis93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 16:00
Μπορεις να δηλωσεις ξανα πως θελεις να πας. Αλλα δεν ειναι σιγουρο 100% οτι θα παρουσιαστεις στο μεγαλο πευκο. Μπορει να σε πανε και στο πεζικο και μετα που θα ορκιστεις θα δηλωσεις να πας ειδικες δυναμεις
Επιστροφή στην κορυφή
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 12/Σεπτεμβρίου/2010
  Παράθεση Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 19:04
1) Μυωπια εχεις; Αν ναι ποσο;
2) Αμα δεν θες αλεξιπτωτα... Υπαρχει
3) φευγεις απο Πευκο... Πας ΣΕΑΠ 4 μηνες (3μηνες ειναι ασκησεις πεζικου κτλπ... Και ο Τελευταίος Για την ειδικοτιιτα σου νομιζω... Και μετα ΚΕΑΠ)

Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 19:21
Αρχικά αποστάλθηκε από nik

Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο forum και ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα. Θα μπω στο στρατο με τη σειρα του Φλεβαρη 2012 και σκεφτομαι να δηλωσω στο κεντρο για ειδηκες δυναμεις. Ετσι ρωταω:

1) Φοραω γυαλια η φακους, μπορω να μπω στις ειδηκες δυναμεις η θα με κοψουν απο αυτο
2) Υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι ΔΕΑ στις ειδηκες δυναμεις χωρις βυσμα
3) Αν ναι, τι εκπαιδευση θα ακολουθησω (5 βδομάδες στο κεντρο και 4 μηνες για ΔΕΑ)
4) Αν με κοψουν απο τις ΕΔ λογω γυαλιων μπορω να παω μονο για εφεδρος η θα με κοψουν και εκει γι αυτο το λογο

Καλό διάβασμα
Επιστροφή στην κορυφή
Φιλότιμος Στρατιώτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Φιλότιμος Στρατιώτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 18:51

Εγώ όταν έκοψα την αναβολή δήλωσα ειδικές δυνάμεις, αλλά προτιμώ να μην πω τι πήρα (κοινώς παρουσιάστηκα όπου να 'ναι).

Για ΔΕΑ στις Ειδικές Δυνάμεις είναι τρομερά χλωμό αν δεν έχεις βύσμα. Δεν είναι πρόβλημα το να το προσπαθήσεις, το πρόβλημα είναι, ότι μπορεί να καταλήξεις σε μονάδα εντελώς άσχετη με τις ειδικές δυνάμεις. Την ειδικότητα την παίρνεις προς το τέλος της εκπαίδευσης και η βυσματική μάχη για τα μόρια σβήνει τα περιθώρια, οπότε, χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, θα πρότεινα να μην ρισκάρεις να βρεθείς εκτός Ειδικών Δυνάμεων αν αυτές είναι ο πρωταρχικός σου στόχος.
Για έφεδρος αξιωματικός πρέπει να είσαι Ι1 ή Ι2. Αν είσαι Ι2 δεν μπορείς να πάρεις ειδικότητα σε μάχιμο όπλο (θα είσαι διαβιβαστής κ. Λπ.). Αν δεν έχεις πάρα πολύ έντονη μυωπία (2-3... ’ντε 4-5 βαθμούς) δεν θα έχεις πρόβλημα και θα βγεις Ι1.
Πολύ σημαντική λεπτομέρεια... Αν δικαιούσαι για οποιονδήποτε λόγο μειωμένη θητεία, τότε ή φρόντισε να το κρύψεις, ή πες το αλλα φρόντισε να πάρεις χαρτιά 9μήνου (πλήρους θητείας), ή πολύ απλά ξέχνα τις ειδικές δυνάμεις. Μην το ξεχάσεις γιατί εγώ και πολλοί άλλοι την πατήσαμε γι' αυτόν τον λόγο. Επίσης αν έχεις βύσμα, πολύ απλά χρησιμοποίησέ το. Καλή τύχη!
Επιστροφή στην κορυφή
:/ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση :/ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 03:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Lewis Hamilton

Από αυτή την ΕΣΣΟ το νέο σύνθημα των ειδικών δυνάμεων είναι το εξής:; Έρχονται όσοι θέλουν, μένουν όσοι είναι 9μηνο και έχουν βύσμα!Έκτός ΕΔ όλοι οι 8μηνίτες (που ξέρω εγώ και είναι πολλοί) και οι 9μηνίτες που δεν είχαν κάποιον να τους βοηθήσει! Την φετινή κοροιδία που υπέστησαν πολλά παιδιά δεν θα ξεχαστεί ποτέ! Και από 'κεί που είμασταν υπερήφανοι που θα υπηρετήσουμε σε καταδρομική μονάδα βρεθήκαμε να βολοδέρνουμε σε χωριά του Έβρου! Βέβαια, η υπερηφάνεια μου μεγάλωσε ακόμη περισσότερο γιατί δεν υποχρεώθηκα πουθενά, ούτε έγινα γαμοσείρης! Αλλά όλοι αυτοί που μας είπαν ότι οι 8μηνίτες κόβονται μόνο στα αλεξίπτωτα, να φοράνε μια ζωή την παραλλαγή και να υποτάσσονται στους ηλίθιους ανωτέρους μέχρι τα 90 τους! Όσο για τους βυσματίες μακάρι να γίνετε όλοι ειδικοί φρουροί των 750Ε και του φτυσίματος! Μπορεί το όνειρο μας να υπηρετήσουμε στις καταδρομές να το 'κάναν κάποιοι εφιάλτη αλλά εμείς υπηρετούμε πραγματικά την πατρίδα γιατί πάμε εκεί που μας στέλνουν και θα φύγουμε όταν θα το δικαιούμαστε! Τα χαιρετίσματα μου σε όλα αυτά τα παιδιά που έφυγαν απο Αυλώνα και Πεύκο με άδικο τρόπο και καλή υπομονή σε όλους!

Γιατι ρε παιδια ετσι; Δεν υποτηθεται οτι εχουν αναγκη απο ατομα;
Επιστροφή στην κορυφή
iakovos87 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 27/Δεκεμβρίου/2011
  Παράθεση iakovos87 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 15:06
Γεια σας παιδιά. Οταν έκοψα την αναβολή σημείωσα ναι στο πεδιο που έλεγε αν θέλω να υπηρετήσω στις ειδικές δυνάμεις ενώ στο πεδίο που έλεγε αν θέλω να καταταγώ στους πεζοναύτες σημείωσα όχι. Στο site της στρατολογίας λέει ότι παρουσιάζομαι Αυλώνα την 1/2/11 άρα από ότι καταλαβαίνω με πήραν στους πεζοναύτες. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν απο εκεί μπορώ να φύγω για ΛΟΚ ή ΜΑΚ και πως ακριβώς πρέπει να ενεργήσω. Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι στο site λέει ''Εχετε επιλεγεί : Ειδικές Δυνάμεις''
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 19:53
Αρχικά αποστάλθηκε από iakovos87

Γεια σας παιδιά. Οταν έκοψα την αναβολή σημείωσα ναι στο πεδιο που έλεγε αν θέλω να υπηρετήσω στις ειδικές δυνάμεις ενώ στο πεδίο που έλεγε αν θέλω να καταταγώ στους πεζοναύτες σημείωσα όχι. Στο site της στρατολογίας λέει ότι παρουσιάζομαι Αυλώνα την 1/2/11 άρα από ότι καταλαβαίνω με πήραν στους πεζοναύτες. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν απο εκεί μπορώ να φύγω για ΛΟΚ ή ΜΑΚ και πως ακριβώς πρέπει να ενεργήσω. Επίσης ξέχασα να αναφέρω ότι στο site λέει ''Εχετε επιλεγεί : Ειδικές Δυνάμεις''

Μπορείς όταν μπεις μέσα θα το δηλώσεις
Επιστροφή στην κορυφή
iakovos87 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 27/Δεκεμβρίου/2011
  Παράθεση iakovos87 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 22:07
Αρχικά αποστάλθηκε από Greek_Army

Αρχικά αποστάλθηκε από iakovos87

Μπορείς όταν μπεις μέσα θα το δηλώσεις

Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση. Οπότε για να το ξεκαθαρίσω από τη στιγμή που με έχουν ήδη καλέσει ειδικές δυνάμεις δεν θα χρειαστεί να περιμένω κλιμάκια και να κάνω αθλήματα έτσι; Απλά το δηλώνω όταν μπω
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2011 ώρα 22:32
Ναι
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 44>