Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Aρχιτεκτονική vs Στρατιωτικών Σχολών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
μαρια :) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση μαρια :) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Aρχιτεκτονική vs Στρατιωτικών Σχολών
    Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2011 ώρα 21:32
8Ελω και γω ευελπίδων... Αν και πιστευω πως εχω παρα πολυ καιρο μπροστα μου για να αποφασισω (1η γυμνασιου) αναμεσα σε αρχιτεκτονικη και στρατο, μπορει καποιος να μου εξηγησει πιο απλα τι ακριβος γινετε εκει;
Επιστροφή στην κορυφή
DaMon Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 07/Φεβρουαρίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση DaMon Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2011 ώρα 23:01
Πηγαινε Ευελπιδων και μετα αμα εισαι καλος μαθητης δωσε εξετασεις και πηγαινε και πολυτεχνειο... Θα μου πεις,4 χρονια η Ευελπιδων και 5+ το πολυτεχενειο παει πολυ νταξ... Αμα ομως τα θες και τα δυο ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ καλος μαθητης καντο...

Πολυ το κανουν αυτο και αναλαμβανουν αντιστοιχα καθηκοντα με το τι σπουδασαν μετα μεσα στον στρατο...
Επιστροφή στην κορυφή
Commander Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 03/Οκτωβρίου/2011
  Παράθεση Commander Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2011 ώρα 23:50
Εγω θα σου προτεινα ευελπιδων γιατι ειναι καπως πιο ευκολο στα μορια ειναι και πιο σιγουρη δουλεια (πιστευω) ... Βεβαια μπορει στα επομενα χρονια μπορει να αλλαξεις πολλες σκεψεις σχετικα με τον επαγγελματικο σου προσανατολισμο...
Επιστροφή στην κορυφή
thanos123 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 21/Οκτωβρίου/2012
  Παράθεση thanos123 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Νοεμβρίου/2012 ώρα 00:55
Αρχικά αποστάλθηκε από μαρια :)

]8Ελω και γω ευελπίδων... Αν και πιστευω πως εχω παρα πολυ καιρο μπροστα μου για να αποφασισω (1η γυμνασιου) αναμεσα σε αρχιτεκτονικη και στρατο, μπορει καποιος να μου εξηγησει πιο απλα τι ακριβος γινετε εκει;
αρχιτεκτονικη αν έχεις τα κότσια.
Επιστροφή στην κορυφή
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2011
  Παράθεση Avatar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Νοεμβρίου/2012 ώρα 01:32
Είσαι κοπέλα μάλλον σκέψου καλά. Ίσως το 99% του στρατού να ξίνετε και το κλίμα που υπάρχει είναι μπες να βολευτείς, καλύτερα να το ξεχάσεις. Αν σου αρέσει όντως ο στρατός και όχι να βάζεις μια σφραγίδα σε ένα έγγραφο που έρχεται ή να σηκώνεις τηλέφωνα τότε πήγαινε αλλά να ξέρεις ότι στο μέλλον θα θέλεις να κάνεις παιδί και το θέμα των μεταθέσεων θα σε εμποδίζει (ανά 3 χρόνια μετάθεση παίρνουν στον στρατό ξηράς) . Εγώ θα έλεγα αν σου αρέσουν το ίδιο (πράμα που δεν ισχύει) πήγαινε αρχιτεκτονική αλλά υψηλότερη βάση από ευελπίδων και πολύ περισσότερο διάβασμα
Τελική απόφαση δική σου
Επιστροφή στην κορυφή
GeoCommand Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 12/Μαρτίου/2019
  Παράθεση GeoCommand Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαρτίου/2019 ώρα 22:53
Καλησπέρα,
Μπορει το μήνυμα αυτό να μην το δεις ποτέ ή ενδεχομένως σε αρκετο καιρό
Πάντως να ξέρεις βρίσκομαι σε παρόμοια θέση
Ασχολουμαι με γραμμικό και ελεθεριε σχεδιο
Αλλά ταυτόχρονα μου αρέσουν οι στρατιωτικές σχολές
Εσύ τι επελεξες; Υπάρχει κάποιο τμήμα του στρατού με σχεδιασμό;

Οποιος γνωρίζει σχετικά να απαντήσει!
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.