Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΚΕΤΘ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεθωρακισμένων

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 28>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Τακης_ΑΠΜΑ_MOLF_297 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης_ΑΠΜΑ_MOLF_297 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΚΕΤΘ - Κέντρο Εκπαίδευσης Τεθωρακισμένων
    Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 02:18
Καλος ηταν ο Πεππας. Κ στην 395 καλα θα περασεις αμα πηγαινει καλα η υπηρεσια... Σε ποια ιλη εισαι; Εγω ημουνα στην 3η με υπιλαρχο Δαϊλ... και γαμω τα ατομα, πολυ σωστος. Ελπιζω να εφτιαξαν τις τουαλετες, γιατι αλλιως θα πεθανετε απο τα κουνουπια και οι εποπ αναβουν οι χαζοι 3 φιδακια για ενα θαλαμο, σκετη ασφυξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 14:30
Αχ, τι μου θύμισες...

Εγώ ήμουν 4.2 με τον Γκρέκα (παραιτήθηκε).

Στη 395 είχες και τον Παπακωστόπουλος (298 σειρά) και τη Μόνιμη Επιλοχία (ΤΘ) Μυστ... ;

Για τους ΕΠΟΠ εξαρτάται και που βρίσκεσαι. Γιατί άλλο η Ρόδος και άλλο η Μυτιλήνη...
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης_ΑΠΜΑ_MOLF_297 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 15:11
Χαχα μικρος ειναι ο κοσμος ειχα Παπακωστοπουλο και εναν αλλο Μαυροθαλασσιτη και τη την επιλοχια που λες, ολοι μαζι τριτη ιλη δυναμη. Αυτοι οι δυο ηταν προστατευομενοι, τους πηγαινα στο γιατρο, καλα παιδια τα κωλοψαρα!! Η επιλοχιας αυτη πρεπει να παντρευτηκε κ να πηγε στο ΚΕΤΘ
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 18:49
Ναι στο ΚΕΤΘ είναι.

Να φανταστώ ότι στη 4.1 είχες και έναν από αυτούς;

Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης_ΑΠΜΑ_MOLF_297 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 01:44
Aytos me to oplo kati mou leei alla de fainontai kala oi fatses tous..perase kai enas xronos apo to ket8...Eixate thalamofylaka sta sxinakia;emeis koimomastan me ta opla agalitsa.
Επιστροφή στην κορυφή
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Τακης_ΑΠΜΑ_MOLF_297 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 01:45
sxinofylaka ennow
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 02:58
Αυτός με το όπλο λεγόταν Χατζάκης.297 σειρά, απολύθηκε Μαϊο (στη διάρκεια του 12ημέρου) από Λέσβο.

Βασικά όλοι εκεί ήταν 297 σειρά. Μόνο εγώ ήμουν 298.

Ναι είχαμε σχοινοφύλακα. Εμείς οι φαντάροι δεν κάναμε τίποτα. Οι ΕΠΟΠ έκαναν την άσκηση.

Δώσε μου e-mail να σου στείλω φωτογραφίες με τα παιδιά.
Επιστροφή στην κορυφή
ART Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ART Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 16:55

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΤΕΘ/ΑΥΛΩΝΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΥΕΑO
Επιστροφή στην κορυφή
νικος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση νικος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαρτίου/2008 ώρα 20:23
σε ποια σελιδα μπαινω για να βρω το ονομα με τη μεταθεση μου
Επιστροφή στην κορυφή
kotsos Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2007
  Παράθεση kotsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2008 ώρα 05:19
απο σελιδα θα τα βρεις; θα στην πουν οι αξιωματικοι αλλιως κανα σπρωξιματακι μπορει να σου πει εκ των εσω κατα κοσμον το βυσμα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Απριλίου/2008 ώρα 00:35
297 ΛΕΛΕ. ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΥΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ=ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ(@#&)
ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΕΠΙΛΑΡΧΙΑΣ=ΤΣΕΡΠΕΣ(ΤΟΥΤΖΙ ΚΥΡΙΟΙ)

Για να μην βρούμε κανέναν μπελά, ας χρησιμοποιούμε ήπιες εκφράσεις.

ΤΟΥΤΖΙ τι σημαίνει;
Επιστροφή στην κορυφή
police Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Οκτωβρίου/2007
  Παράθεση police Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2008 ώρα 19:44
EE Παιδες πηρα το χαρτι παρουσιαζομαι αυλωνα 15 μαιου αντε να δουμε τι θα δουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Prince_23 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 08/Απριλίου/2008
  Παράθεση Prince_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2008 ώρα 20:20
Καλη θητεία να'χεις και μην σε νοιάζει τπτ όλα είναι ένα θέατρο
Επιστροφή στην κορυφή
police Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Οκτωβρίου/2007
  Παράθεση police Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2008 ώρα 21:36
OK ηθελα να ρωτησω κατι, εχω ακουσει οτι μετα την ορκωμοσια ερχεται μια ομαδα και ρωταει ποιοι θελουν ειδικες δυναμεις εγω μπορω τοτε να δηλωσω ειδικες δυναμεις και να παω;
Επιστροφή στην κορυφή
Prince_23 Δες τη Λίστα

Παράθεση Prince_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2008 ώρα 01:06
Nαι ή μπορείς να πας στον ουλαμαγό σου απ'την αρχή και να του το πεις και να σου εξηγήσει τι ακριβώς θα κάνεις και πότε.
Επιστροφή στην κορυφή
nekrothaftis Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 19/Απριλίου/2008
  Παράθεση nekrothaftis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Απριλίου/2008 ώρα 20:32
Αρχικά αποστάλθηκε από Prince_23

Nαι ή μπορείς να πας στον ουλαμαγό σου απ'την αρχή και να του το πεις και να σου εξηγήσει τι ακριβώς θα κάνεις και πότε.

και αν δεν τα καταφέρεις και φύγεις μπορείς να ξαναγυρίσεις εκεί που είσουν;
Επιστροφή στην κορυφή
kotsos Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2007
  Παράθεση kotsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Απριλίου/2008 ώρα 17:42
μπαααααα οπου θελουν αυτοι η το βυσμα σου
Επιστροφή στην κορυφή
Prince_23 Δες τη Λίστα

Παράθεση Prince_23 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2008 ώρα 04:59
Όχι γιατί ουσιαστικά η θέση κλείνει αφού φύγεις εσύ και όπως λέει και ο kotsos όπου θέλουν αυτοί σε στέλνουν
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 28>