Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 28/Απριλίου/2011 ώρα 03:17 από ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Επιδη το εψαξα πολυ καλα και την εφαγα την πατατα ειμαι απο δραμα και πηγα φρουαρχιο θεσσαλονικης για να παρω παραπεμπτικο για 424 εκτος το οτι επρεπε να δηλωσω οδο οτι μενω εκει για να μην μου πουνε πανε στο στρατοπεδο δεν το προλαβα καν γιατι για να σου δωσουνε παραπεμπτικο θελουνε χαρτι απο γιατρο! Για την ακριβεια θελω παραπεμπτικο μαλιστα τι προβλημμα υγειας εχεις δεν εχω τους λεω απλα θελω για οικονομικους λογους απαντιση πανε στρατολογια να παρεις για κοινωνικους λογους! Που αν μου την εδειναν επιδη εκει χρειαζονται επισημα εγγραφα! Και λεω θελω 6 μηνες ομως οχι 3 και μου λενε χωρις χαρτι δεν μπορουμε να δωσουμε! Το παλικαρι ητανε πολυ εξηγιμενο σαν να ελεγε παλικαρι μου σε καταλαβαινω δεν θες να χημερωβραδιαστεις στους δρομους δραμα αυλωνα πανε ελα ομως δυστιχως θελουνε χαρτι οποτε φερε εσυ ενα και ας μην εχεις προβλημμα τωρα παιδια το ποση εχουνε στα αληθεια αυτο ειναι αλλο θεμα παντως χαρτι δεν πηγα αν και ειχα μεσο καλυτερα στους δρομους πανε ελα παρα ψεματα και γιωτομπαλο!