Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Λιμενικό Σώμα - Λιμενοφύλακες

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Λιμενικό Σώμα - Λιμενοφύλακες
Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 23:15 από greko_27
Αρχικά αποστάλθηκε από kikalim

Επειδη πολυ φορα πηρατε και δεν ξερετε τι λετε... Μην τους βαζετε ολους στο ιδιο καζανι... Οποιος ειναι στο σωμα ξερει πως την περισσοτερη δουλεια την βγαζουν οι λ/φ με ελαχιστες εξαιρεσεις... Επισης, αν θελετε σας στελνω και την αποδειξη πληρωμης για να δειτε ποσα παιρνεi o ''βολεμενος'' λ/φ που απλα περναει το 8ωρο...900 ευρω για παραμεθοριο... Προς ενημερωση σας καποιοι δουλευουν σκοποι και οχι γραφεια να ξυνονται, χωρις ρεπο εδω και μηνες και βαρανε 12ωρα... Και που δεν μπηκαν ουτε για να ξυνονται, ουτε για βολεμα... Για βραδινα ουτε λογος... Για επικινδυνοτητα; Επισης ουτε λογος... Ωστοσο, ευχαριστω καθε μερα για την δουλεια μου γιατι κι ετσι την λατρευω...
p.s: Τα τακουνια μου τα εχω ξεχασει...

Επικυνδυνοτητα;... Σε λιγο θα μας πεις οτι εισαι και πληρωμα σε πλωτο σκαφος και κυνηγας λαθρομεταναστες... . Επειδη εγω ειμαι ασχετος μπορεις να μου πεις σε παρακαλω τις υπηρεσιες που κανεις καθε μηνα και σε τι ποστο; Ευχαριστω πολυ εαν απαντησεις... Εαν ομως

...

Επεξεργάστηκε από greko_27 - 05/Σεπτεμβρίου/2010 ώρα 23:19