Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Δόκιμοι Σημαιοφόροι Λιμενικού Σώματος

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Δόκιμοι Σημαιοφόροι Λιμενικού Σώματος
Αποστολή: 03/Μαρτίου/2015 ώρα 22:37 από D.Y.K
Αρχικά αποστάλθηκε από μιλτος

https://diavgeia.gov.gr/doc/%CE%A9%CE%9196465%CE%A6%CE%98%CE%98-%CE%A415?inline=true

αναφερει οτι διαγραφεται ενας επιτυχων απο το πινακα επιτυχοντων των Υπαξ, επειδη οταν εκανε τα χαρτιά του υπηρετουσε την μαμα πατριδα.

Εγω ειμαι επιτυχων στην προκυρηξη των σημαιοφορων αλλα εκανα τα χαρτια μου ενω υπηρετουσα την μαμα πατριδα. Βεβεα η προκυρηξη Στη σελιδα 7 αναφερει οτι εχουν δικεομα ανδρες στρατολογικα ενταξει ή να εκπληρώνουν αυτες. Υπαρχει περιπτωση να διαγραφω απο τον πινακα επιτυχωντων;

Δεν υπάρχει περίπτωση να σε διαγράψουν όχι καθώς στην προκήρυξη των Σημαιοφόρων αναφέρει ξεκάθαρα ότι μπορούσες να δηλώσεις συμμετοχή και κατά την διάρκεια της θητείας σου σε αντίθεση με τους Υπαξιωματικούς που έλεγε επίσης ξεκάθαρα ότι οι υποψήφιοι άντρες έπρεπε να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Ο εν λόγω λεβέντης ήθελε ακόμη δύο ημέρες μέχρι να απολυθεί από την ημερομηνία που έληγε η προθεσμία υποβολής των δικαιολογητικών και όμως έκανε τα χαρτιά του.

Ηθελέστα και παθέστα.