Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Μισθός και επιδόματα Λιμενικού

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Μισθός και επιδόματα Λιμενικού
Αποστολή: 22/Μαΐου/2019 ώρα 22:53 από mysterio
Αρχικά αποστάλθηκε από Xanthos

Ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση. Νασαι καλα. Οσο γιαυτην την προκυρηξη που λενε οτι θα βγει τι γνωμη εχεις θα βγει η οχι; Η ειδικες δυναμεις θα εχουν προτεραιοτητα γνωριζεις; Συγνωνη για τις πολλες ερωτησεις αλλα. Εχω πληρης αγνοια.
Χωρίς να έχω κάποια προσωπική πληροφόρηση, θεωρώ αρκετά σίγουρο το ότι θα βγει, με βάση αυτά που ακούγονται και γράφονται! Όσον αφορά τις ειδικές δυνάμεις δε νομίζω να έχουν κάποια προτεραιότητα, εκτός εαν υπάρξουν κάποιες θέσεις μόνο για εκεί ή εαν υπάρξουν ξεχωριστές θέσεις για ειδικότητες που αποκτήθηκαν στις ένοπλες δυνάμεις (όπως και στις ειδικές δυνάμεις φυσικά) όπου σε αυτό αποκλείονται αυτόματα οι γυναίκες (το αναφέρω για λόγους ανταγωνισμού). Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να μπεις και να διαβάσεις στο αντίστοιχο θέμα του φόρουμ που αφορά την αναμενόμενη προκήρυξη για Λιμενοφύλακες. Να είσαι καλά και καλή σου τύχη!