Αρχική σελίδα του forum Αρχική σελίδα του forum > Στρατός και σώματα ασφαλείας > Κατάταξη στο στρατό > Στρατιωτικές μονάδες και Κέντρα Εκπαίδευσης > Απάντηση
  Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση - 35 Μοίρα Καταδρομών - Κύπρος

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
Smile Tongue Wink
Cry Big smile LOL
Dead Embarrassed Confused
Clap Angry Ouch
Star Shocked Sleepy
συνέχεια...
   NoFollow is applied to all links from this forum
 Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code  Refresh Φόρτωση νέου Κώδικα
Powered by Web Wiz CAPTCHA version 4.04 wwf
Copyright ©2005-2013 Web Wiz
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα - 35 Μοίρα Καταδρομών - Κύπρος
Αποστολή: 18/Σεπτεμβρίου/2020 ώρα 14:11 από 35-358
Καλησπέρα! Υπηρέτησα στην μοίρα πρόσφατα και αυτό που θα πω τελείως αντικειμενικά χωρίς να χαϊδέψω τα αυτιά κανενος
Η 35η μοίρα καταδρομών είναι πολύ μακριά από θέμα εκπαίδευσης με τις εγχώριες ειδικές δυνάμεις
Φυσικά δεν είναι όπως ήταν τα προηγούμενα χρόνια (βάσει τα λεγόμενα που διαβάζουμε) αλλά όλα είναι θέμα διοικητή
Η 358 της μοίρας έκανε 2 50αρες 3 βοπ 1 ανταρτοπόλεμο 1 θώρακα 1 χειμερινή διαβίωση τροοδο και τουλάχιστον 2 βολές ταχείας αντίδρασης την εβδομάδα
Η γυμναστική ήταν καθημερινή είτε τρέξιμο προς το χωριό είτε στο γυμναστήριο
Οι κλάσεις ήταν υποχρεωτικές και μάλιστα πριν τελειώσει το πεν γράψαμε εξετάσεις με βαθμό για ολοκλήρωση προφίλ για εκπαιδευτές και τις επόμενες εσσο
Δεν θα μιλήσω για καψώνια οποίος θέλει να μάθει περισσότερα απλά δηλωνει στο ΚΕΕΔ το κουτάκι Κύπρος καταδρομέας
Μιλάω προσωπικά για τις δικές μου εμπειρίες και της σειράς μου δεν έχω λόγο να υπερβάλω απλά να ενημερώσουμε για τους ενδιαφερόμενους
Μάγκες συμβουλή μου παντε στην μοίρα θα την αγαπήσετε σαν οικογένεια κλαίγαμε όταν φεύγαμε γιατί μόνο αδέρφια κάνεις εκεί όσο παλούκι και αν φας
Τελευταίο θα αφήσω το γεγονός ότι παρά τις δυσκολίες που περάσαμε και παρά το γεγονός ότι κατά 70% ήταν βάτραχοι λοχαγοί υπολοχαγοι κτλ ότι πέρα από τις σωματική τους διάπλαση είναι και φοβερα μορφωμένοι και ότι αν δείξεις ενδιαφέρον θα μάθεις πολλά παραπάνω στα «παρασκήνια» της ημέρας πάνω στο καταδρομικό πλαίσιο από πρώτες βοήθειες από παγίδες από εκρηκτικά από όλα
Μην χάσετε 9 μήνες από την ζωή σας σε ένα κψμ παντε να μάθετε 10 πράγματα παραπάνω θα σας βοηθήσει και στην πολιτική σας ζωή
358 ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ
ΛΟΚ