Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 67>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
eleni sti Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 31/Μαΐου/2007
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 142
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση eleni sti Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΚΕΕΔ - Κέντρο Εκπαίδευσης Ειδικών Δυνάμεων
    Αποστολή: 15/Οκτωβρίου/2007 ώρα 22:22
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ 7 ΝΟΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ(ΚΑΤΑΔΡΟΜΡΕΙΣ, ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΕΣ Η ΑΜΦΙΒΙΟΥΣ) Η ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
commando Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Σεπτεμβρίου/2007
Θέση: Greece
Πόντοι: 27
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση commando Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2007 ώρα 02:38

Φυσικα και υπαρχει. Ειναι το λεγομενο και "Μεγαλο Πευκο". Αν πας με ταξι θα σε παει καρφι. Αν σε πανε οι δικοι σου ειναι διπλα στο λιμανακι της Νεας Περαμου. Θα το βρεις ευκολα. Αν ρωτησεις και κανεναν απο κει κοντα, ακομα καλυτερα.

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 17:40

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΜΠΗΚΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΕΔ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ;

Επιστροφή στην κορυφή
kotsos Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2007
Πόντοι: 94
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση kotsos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 19:44
Αρχικά αποστάλθηκε από NADIA NADIA Έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ; ΜΠΗΚΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΕΕΔ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΕΥΚΟ. ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ Κ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙ Η ΑΔΕΙΑ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ;

Αν μεινει Ειδικες Δυναμεις 8α κατσει καμποσο.
Αν φυγει η κοπει τοτε 19 μερες
Η αδεια ειναι 3 μερες απο παρασκευη που θα ορκιστει μεχρι τη Δευτερα το βραδυ
Επιστροφή στην κορυφή
eleni sti Δες τη Λίστα
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας

Μέλος από: 31/Μαΐου/2007
Πόντοι: 142
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση eleni sti Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 18:45
Ναdia ο αδερφος μου που μπηκε 7 νοεμβρη εκατσε 2 μηνες περιπου αλλα περασε και λυβ στο μεγαλο πευκο. Ο αδερφος σου τωρα αν δεν παει λυβ θα κατσει γυρω στον 1.5 μηνα. Οπως ειπε και ο προλαλλησαντας η αδεια ορκομωσιας ειναι 3 μερες.
Επιστροφή στην κορυφή
NADIA Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση NADIA Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 21:50

ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ.ANYWAY, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Επιστροφή στην κορυφή
rewind Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2007
Πόντοι: 5
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση rewind Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 14:24
παρουσιαστηκα την δευτερα 11/2 στο μεγαλο πευκο τωρα εχω αδεια ορκομωσιας. γενικα σαν κεντρο ειναι αρκετα μεγαλο. εχω μετρησει 2 με 3 στιβους μαχης τους οποιους 1 χρησιμοποιουν οι εφεδροι. οι υπολοιποι ειναι επικινδυνοι ακουσα. εχει 5 λοχους εκπαιδευσης και ενα λοχο διοικησεως.. οι αξιωματικοι φερονται καλα εκτος ορισμενων περιπτωσεων στρατιωτων γιωταδων θα ελεγα που δρουν κατα το καβλουν(συγνωμη για τη φραση αλλα ετσι κανουν)που την πληρωνει ολος ο λοχος. οι εκπαιδευτες εχουν απεριοριστες αρμοδιοτητες και για αυτο οι μισοι φοβουνται και φευγουν.. παντως οποιος θελει να εχει θεα θαλασσα και βουνο μαζι ας παει
Επιστροφή στην κορυφή
sniper1977 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2008
Πόντοι: 46
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sniper1977 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2008 ώρα 20:59
Αρχικά αποστάλθηκε από NADIA NADIA Έγραψε:

ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ.. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΩΣ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ.ANYWAY, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Σιγα τα ωα... Απλα ειναι πιο ζορικα απο τα αλλα σωματα καταδρομων, ομως μη φανταστεις κατι φοβερο. Ετσι τα θυμαμαι εγω παντως...
Επιστροφή στην κορυφή
299 ΛΕΛΕ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 15/Μαρτίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 4
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 299 ΛΕΛΕ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2008 ώρα 02:29
ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
Επιστροφή στην κορυφή
sniper1977 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2008
Πόντοι: 46
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση sniper1977 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαρτίου/2008 ώρα 04:20
Αρχικά αποστάλθηκε από 299 ΛΕΛΕ 299 ΛΕΛΕ Έγραψε:

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ;
Σιγα ρε κομμαντο, μας πηρανε τα αιματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2008 ώρα 07:56
ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΠΕΥΚΟ ΑΦΟΥ ΜΕ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ, ΜΕΤΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΡΕΙΝΟΙ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ; ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΘΕΛΩ... Η' ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ;
Επιστροφή στην κορυφή
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Μαΐου/2008 ώρα 16:21
Στέλιο, ότι και αν δηλώσεις στο Πεύκο θα σε στείλουν εκεί που έχει μεγαλύτερη ανάγκη η υπηρεσία. Μπορεί να σε στείλουν ορεινό, αλλά μπορεί να πας και σε Ετεθ αμφίβιος. Πάνω κάτω τα ίδια είναι εκτός και αν σου αρέσουν πολύ τα χιόνια.
Η 35 ΜΚ είναι στην Κύπρο, η Ελδυκ των ειδικών δυνάμεων.
ΙΜΙΑ 1996-ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ - Ι ΜΑΚ
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουλίου/2008 ώρα 01:51
ειναι κανενας 298 στο forum απο 5ο λοχο στο πευκο;
Επιστροφή στην κορυφή
Green Berets Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 30/Απριλίου/2008
Πόντοι: 185
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Green Berets Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Ιουλίου/2008 ώρα 02:43

Σε ποια μοναδα πηγες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΥΣΜΙΑΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΥΣΜΙΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2008 ώρα 01:31
Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ Μ. ΠΕΥΚΟ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.
1]ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ 2ΕΤΕΘ ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΕΚΕΙ-ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΑ Η' ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙ ΚΑΤΙ; Π. Χ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΦΙΒΙΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΝΗΣΙ Η' ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;
2]ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ''ΓΛΥΨΙΜΟ'' Η' ΟΧΙ
3]ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2 3 67>