Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 8>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
dimitris mak Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος
Ανεπιθύμητο μέλος

Μέλος από: 21/Αυγούστου/2009
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 1575
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση dimitris mak Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 15:37
Αρχικά αποστάλθηκε από Theoni Theoni Έγραψε:

Αμα εχεις μπει στρατο κ μετα κανεις τατοο, μπορουν να σου πουν τιποτα;
οταν τελειωσεις την σχολη και κανεις δεν νομιζω να σου κανουν τιποτα... Ειναι ενα παιδι που εχει τελειωσει σμυ και οταν την τελειωσε εκανε ταττοο και δεν εχει καποιο προβλημα. Αυτος εχει απο τους ομους μεχρι χαμυλα στην μεση...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 23:58
Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 00:00
Αρχικά αποστάλθηκε από πολιτης σε απογνωση πολιτης σε απογνωση Έγραψε:

Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
ααα... Και οταν λετε με καλοκαιρινη εμφανιση τι εννοειτε; Κατω στη μεση δεν θα φαινεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Απολυμένος
Απολυμένος

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
Πόντοι: 5791
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 00:29

ααα... Και οταν λετε με καλοκαιρινη εμφανιση τι εννοειτε; Κατω στη μεση δεν θα φαινεται...
Αφου τα καλυπετει η θερινη στολη δεν θα φαινονται
Επιστροφή στην κορυφή
Snakeshit Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 03/Δεκεμβρίου/2008
Θέση: Greece
Πόντοι: 749
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Snakeshit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2010 ώρα 16:01
Αντε σοβαρευτείτε ρε. Απάντηση δόθηκε και ρωτάτε τα ίδια και τα ίδια.
Επιστροφή στην κορυφή
HellenicEagle Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2008
Πόντοι: 96
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση HellenicEagle Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιανουαρίου/2010 ώρα 17:27
Άμα δέν φαίνετε με την θερινή στολή δέν υπάρχει πρόβλημα, είναι ο κολλητός μου στην σμυν και τυχαίνει να ξέρω (εντάξει πάντα με μέτρο όμως μην είσαι και μεταλαγμένος γιατί θα σε κόψουν στα ΠΚΕ) ... Παιδιά άμα σας ενδιαφέρει ένα θέμα να κοιτάτε και λίγο τα προηγούμενα, μπορεί να υπάρχουν οι απαντήσεις, φιλικά πάντα
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 18:50
Παιδια καλησπερα σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να περασω ΣΤΥΑ...
Εχω ενα θεμα... Εχω τατουαζ στο στηθος, υπαρχει περιπτωση να μην μπω στην σχολη λογου αυτου;
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
Πόντοι: 275
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:26
Εχω ακουσει οτι στις στρατιωτικες σχολες απαγορευεται η δερματογραφια. Αλλα καλυτερα θα ηταν να παρεις τηλεφωνο σε καποιο γραφειο ενημερωσης κοινου για να εισαι 100% σιγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:34
Οκ ευχαριστω πολυ... Αν μαθεις τπτ πανω σε αυτο το θεμα γραψτω εδω. Θα το δω!
Επιστροφή στην κορυφή
παπακι Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2010
Πόντοι: 275
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση παπακι Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:37
Φιλε μου παντως επιμενω οτι πρεπει να παρεις καποιο τηλεφωνακι σε εναν απο τους δυο αριθμους για να εισαι σιγουρος και σε περιπτωση που θες να ρωτησεις οτιδηποτε αλλο. 210 3630076,2103630360.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Ιουλίου/2010 ώρα 19:42
ΕΓΙΝΕ.
Επιστροφή στην κορυφή
peter Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση peter Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιουλίου/2010 ώρα 17:04
Νομιζω πως αν δεν φαινεται οταν φορας την καλοκαιρινη στολη δεν εχεις προβλημα αλλα εγω το εχω διαβασει αλλου για αυτο καλυτερα να το σιγουρεψεις με ενα τηλεφωνo...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιουλίου/2010 ώρα 19:23
Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 17:01
Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Δες τη Λίστα
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης

Μέλος από: 26/Μαΐου/2010
Θέση: υψηλη :P
Πόντοι: 528
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Ιουλίου/2010 ώρα 17:16
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιωργος Γιωργος Έγραψε:

Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα;
αν δε σε κοψουν στις πκε... Νομιζω πως δε πειραζει... Τωρα για σιγουρια ας ρωτησει καποιος ποιο εμπειρος
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 12 3 4 8>